İçeriğe Yönlendir

Astra J Zaman Bilgisi Sıfırlanması

İbrahim Akasoy

Recommended Posts

İbrahim Akasoy
Sanmıyorum aküden o bilgiler sürekli besleniyordur diye düşünüyorum. 

Servise gösterdim, aracın ekranı değiştirildiği için biz buna bakmayız, dışarıda falanca elektrikçi ye göster diyor. Oysa ekran da serviste taktırıldı.
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Selçuk Bakış yazdı:

Beyin veya göstergede benzer bir pil olabilir belki, varsayım üzerinden gidiyorum.

Olabilir tabi ki şu an İçin herşey mümkün görünüyor ben sadece aküden sürekli beslenen biryerde olduğunu düşündüğümden söyledim. Mesela aküyü sökmediğimiz mühletçe teyp kodu istemiyor km sıfırlamıyor. Öylelik dedim.

İbrahim Akasoy yazdı:
Arif Aykın yazdı:
Sanmıyorum aküden o bilgiler sürekli besleniyordur diye düşünüyorum. 

Servise gösterdim, aracın ekranı değiştirildiği için biz buna bakmayız, dışarıda falanca elektrikçi ye göster diyor. Oysa ekran da serviste taktırıldı.

İyi de ekran serviste taktırıldıysa illaki işlem listesinden görünür. Bence İşin üstüne gidin dışarıda işlem yaptırmadan önce.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Akasoy
İyi de ekran serviste taktırıldıysa illaki işlem listesinden görünür. Bence İşin üstüne gidin dışarıda işlem yaptırmadan önce.
Kesinlikle, zaten Çanakkale'de sanayi işi problem, işi bilen usta bulmak zor, belki yoktur bile. Uygun bir zamanda bu işin üzerine eğileceğim. Sadece sorunun ne olabileceği hakkında fikir edinmek istiyorum varsa karşılaşanlar varsa bilgi alayım.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...