İçeriğe Yönlendir

2007 Fiesta Sony 6000CD Tamir

Alper Tuğlu

Recommended Posts

Alper Tuğlu

Merhaba arkadaşlar arabamın cd çaları bir müddettir tam olarak çalışmıyor. Radyoda iken sıkıntı yok ancak cd çalar önce takılmaya başladı cızırtılı okumaya başladı. Sonrasında da cd yi dışarı vermiyor artık. Bilmiyorum ama belki temizlik yaparak halledilebilir belki de parça değişimi yapılması gerekebilir.

Aramızda bu işi profesyonel olarak yapan ya da tanıdığı  güvendiği tavsiye edebileceği biri olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dışarı vermiyorsa sorun mekaniktir. 6000CD için onarım yapmaya değmez. Double din başka bir şey bakmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Eski aracımda yaptırmıştım İzmir'de  has al  elektronik var Google'dan bulabilirsiniz Ford servislerle çalışıyor.yada sahibindende ikinci el bulunuyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sony alın mp3 te çalıyor, sesi de 2 misli artar 400-500 arası rakamlar

Yorum bağlantısı
Alper Tuğlu

Öncelikle tamir ettirmek istiyorum. Eğer tamir ücreti fazla gelir ise o zaman farklı önerilerinizi değerlendirebilirim. 

Alpay Köse yazdı:

Eski aracımda yaptırmıştım İzmir'de  has al  elektronik var Google'dan bulabilirsiniz Ford servislerle çalışıyor.yada sahibindende ikinci el bulunuyor

Tavsiyeniz üzerine görüştüm  ancak kargo ile anlaşmaları yokmuş. Daha yakından halledemezsem değerlendireceğim. Teşekkürler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...