İçeriğe Yönlendir

2020‘nin İlk Outdoor Etkinliği (Sakarya Soğucak Yaylası Kar-Kış OffRoad)

Aydın Perçem

Recommended Posts

Aydın Perçem

En taze etkinliğimiz..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Kar, kış, soğuk, vinç, halat, kurtarma operasyonları bol aksiyon, güzel manzaralar..
Gezen Adamlar yine arazideydi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çok güzel. İmreniyorum. Sekizsilindir ekibi de defender ve 6x6 magirus ile yapmışlar. Enfes. 

ryPIYW.jpeg

hVspqW.jpeg

KQg655.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Çok güzel aksiyonlar. TRT'de Aydın Dikim vardı aynı onun gibisiniz Aydın bey. İsmin Aydın olması bu etkinlikleri yapmak için artı puan kazandırıyor galiba. 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
Çok güzel aksiyonlar. TRT'de Aydın Dikim vardı aynı onun gibisiniz Aydın bey. İsmin Aydın olması bu etkinlikleri yapmak için artı puan kazandırıyor galiba. [emoji4]

Daha yakışıklı olduğumu düşünüyorum [emoji2]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Aydın Perçem yazdı:

Daha yakışıklı olduğumu düşünüyorum emoji2.png

Siz öyle düşünüyorsanız kim ne diyebilir. 😊👍🏻

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
Çok güzel aksiyonlar. TRT'de Aydın Dikim vardı aynı onun gibisiniz Aydın bey. İsmin Aydın olması bu etkinlikleri yapmak için artı puan kazandırıyor galiba. [emoji4]

Cumartesi olduğu halde yayla çok kalabalıktı. Son yıllarda outdoor etkinliklerinin insanımız tarafından çok benimsendiği görüşündeyim.

Evin, işyerinin dışına, şehir yaşamından uzağa, comfort zone dışına çıkmak, haftanın stresini atmak için etkili bir çözüm. 8-10 km dere içi yürüyüş yaptığımızda, dallarla, çalılarla, sularla, kayalarla, hava koşullarıyla mücadele ettiğimizde inanın insanın kafası boşalıyor. Aklına işe dair hiç bir şey gelmiyor..

Birden fazla alanda (çok profesyonel olmadan kanyoning, hiking, kamp, karavan, offroad) bir çok gezi yaptığım için bunları başkalarının da görmesi gerektiğini düşünerek bir kanal açtım. Kendimce paylaşmaya çalışıyorum.

https://www.youtube.com/c/Percemler
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Nerde ki aydın abi. Amarok ile üzgün üzgün tepelere bakardı :) içinden bu gün nereyi elimize alacağız edasıyla....
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Perçem yazdı:

Cumartesi olduğu halde yayla çok kalabalıktı. Son yıllarda outdoor etkinliklerinin insanımız tarafından çok benimsendiği görüşündeyim.

Evin, işyerinin dışına, şehir yaşamından uzağa, comfort zone dışına çıkmak, haftanın stresini atmak için etkili bir çözüm. 8-10 km dere içi yürüyüş yaptığımızda, dallarla, çalılarla, sularla, kayalarla, hava koşullarıyla mücadele ettiğimizde inanın insanın kafası boşalıyor. Aklına işe dair hiç bir şey gelmiyor..

Birden fazla alanda (çok profesyonel olmadan kanyoning, hiking, kamp, karavan, offroad) bir çok gezi yaptığım için bunları başkalarının da görmesi gerektiğini düşünerek bir kanal açtım. Kendimce paylaşmaya çalışıyorum.

https://www.youtube.com/c/Percemler

nacizane , videolarda altyazı şeklinde bilgiler geçerse merak ve izlenme artar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Tahir Ak yazdı:

Nerde ki aydın abi. Amarok ile üzgün üzgün tepelere bakardı :) içinden bu gün nereyi elimize alacağız edasıyla....

Uzun süredir TV izlemiyorum düzenli olarak. Sadece maç olduğu zaman açarım. O yüzden hiç haberim yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Video için teşekkürler. Kar lastiğim yok oralara çıkacağım. Ama yazın mutlaka Allah nasip ederse aklımda. Geçen yaz iki defa Sapancaya gittim İnegölden daha keşfedilmesi gereken yerler var oralarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Güzel etkinlik olmuş, maşallah :)

Magirus cular Boludaydılar. Bolu Offroad takımları da çok paylaştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Müthiş etkinlik, Caretta karavanınızı paylaştığınızdan beridir malum sarı siteden her gün bakıyorum. arıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Güzel video. 5:00'daki akşam güneşi ışığı harika ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydın Perçem
Müthiş etkinlik, Caretta karavanınızı paylaştığınızdan beridir malum sarı siteden her gün bakıyorum. arıyorum. 

Satalım bendekini..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ayhan Asil
Aydın Perçem yazdı:

Satalım bendekini..

fiyatı ne ki;

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aydın Perçem

Bu yanlış olmuş :)

30binTL

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...