İçeriğe Yönlendir

Opel Corsa C 1.3 CDTI Easytronic-Sürüş

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Babamlar multivan ile ankaraya gidince bana da opel kaldı. @Ali Darbaz abim video isteyince çıktım yola. Yarım saatlik bir sürüş videosu çektim. Telefonu çok sallamışsın yorumları gelmeden ben söyleyeyim, elim biraz titriyor, doğuştan öyle, ilaç kullanıyorum. 

Sıfır alıp 16 senedir bindiğimiz araba ile ufak bir video yaptım, videoda 11. Dakikadan itibaren konuşmaya başlıyorum, niye 11 dakika bekledim onu da bilmiyorum. Bu video işi eğlenceliymiş, kanalıma arada video atarım. Telefon tutucu ile obd üzerinde veri alıp çekeceğim artık, böyle elde zor oluyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

İzlediğim en güzel easytronik corsa c videosu idi. Daha önce bu tarzda videosunu çok arayıp bulamadığım bir arabaydı. 

En cok merak ettiğim şanzıman geçiş hızı ve devirlerini bi bu videoda görebildim. Şu videonun verdiği bilgilendirme yabancı yayınlarda bile yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

İzlediğim en güzel easytronik corsa c videosu idi. Daha önce bu tarzda videosunu çok arayıp bulamadığım bir arabaydı. 

En cok merak ettiğim şanzıman geçiş hızı ve devirlerini bi bu videoda görebildim. Şu videonun verdiği bilgilendirme yabancı yayınlarda bile yok. 

Çok teşekkürler, acemilik ilk video diye çok detaylı bilgi veremedim. Saabkayle ın in dept tour videoları gibi, corsanın iç aksamını tanıtan bir video daha çeksemmi ki ? Multivan için araç içi tanıtımı videosu çekmeyi düşünüyorum. Bayaa uzun sürer..

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kayınbiraderin sattığı araç gibi sizinde termostat kaçırıyor :)

vites geçişleri kötü ams sorunsuz ve yakıt cimrisi bir araç.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Kayınbiraderin sattığı araç gibi sizinde termostat kaçırıyor :)

vites geçişleri kötü ams sorunsuz ve yakıt cimrisi bir araç.

Şanzıman sürüş zevkini bozuyor ama manuel kullanımda en ufak sorun yok tam tersi çok eğlenceli. Yakıt ile çalıştığına inanmıyorum bu arabanın, öyle az yakıyor. Bu araba yıllardır böyle hiç erken ısındığını görmedim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...