İçeriğe Yönlendir

İspanyol Ateşi

Mert Üçkaleler

Recommended Posts

Mert Üçkaleler
Ebrar Tüfek yazdı:

@Mert Üçkaleler aynen abi 1.9, deli dehşet bişey 400 beygir civarı çok rahat çıkıyor. 

Offf çok zalım olur onlar😎

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mert Üçkaleler yazdı:

Offf çok zalım olur onlar😎

Ama tabi hepsi gece çıkıyor piyasaya, yada çift haritalı beyin ile geziyorlar. Debriyaja basıp sinyal kolunu 2 defa aşşağı çekince yakıt haritası değişiyor, dumansız moda geçiyor. Yoksa trafikte 5 dakika geçmeden polisler öpücük atar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Mert Üçkaleler yazdı:

Hayırlı olsun. O havada gürpınar sahil esmiyor muydu ya :oghk:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Hayırlı olsun güle güle kullanın
1.9 motorun 1 silindir eksiltilmesi ile yapılmış motor . Parçalar aynı diye biliyorum. Performans değilde ekonomi odaklı motor .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel araç 🤙

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Talha Bilgi yazdı:

hayırlı olsun, güle güle kullanın

Alpay Sumer yazdı:

hayirli olsun

Teşekkür ederim sağolun.

Cihat Küçükay yazdı:

Hayırlı olsun. O havada gürpınar sahil esmiyor muydu ya :oghk:

Hemde ne esiyordu :) Plakaları Gürpınar şöförler odasında çıkartınca 1 dk mesafe vardı sahile dedim inip bir fotoğraf çekeyim :)

Coşkun Basan yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın
1.9 motorun 1 silindir eksiltilmesi ile yapılmış motor . Parçalar aynı diye biliyorum. Performans değilde ekonomi odaklı motor .

Teşekkürler. Bende dediğiniz gibi biliyorum. motorun atası 1.9 TDI .

Mithat Tuğrul yazdı:

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel araç 🤙

Ahmet Ertugay yazdı:

Hayırlı olsun.

Teşekkürler sağ olun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hayırlı olsun.

Bir dönem 2000 model 1.6 Signo modelini kullanmıştım. Çok keyifli bir araçtı. Hala tadı damağımdadır :)

RTAdiy.jpg

7vDUd2.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Aydın Sert yazdı:

Hayırlı olsun.

Bir dönem 2000 model 1.6 Signo modelini kullanmıştım. Çok keyifli bir araçtı. Hala tadı damağımdadır :)

Teşekkür ettim. Sizin araçta tabiri caizse yanıyormuş, çok düzgünmüş :) Sanki konusu mevzu bahsi geçmişti forumda öyle hatırladım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayırlı olsun kazasız belasız. Çok tatlı bir arabadır. Kırmızı iç kadran çok vahşi durur bu lanetin. En sevdiğim kısmı ise logodan açılan bagaj kapağı. Şehir içi 6 7 litreden fazla yakmaz bildiğim kadarı ile. Konforda sınıfına göre çok iyiydi. Ama yalıtım şart :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Torku yüksek devirde vermesi kötüymüş bir tek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Hayırlı olsun kazasız belasız. Çok tatlı bir arabadır. Kırmızı iç kadran çok vahşi durur bu lanetin. En sevdiğim kısmı ise logodan açılan bagaj kapağı. Şehir içi 6 7 litreden fazla yakmaz bildiğim kadarı ile. Konforda sınıfına göre çok iyiydi. Ama yalıtım şart [emoji3]

Teşekkür ederim banada çok sevimli geldi. Ama 6-7 litre ben İstanbulda benzinli araçlarımla yakardım. Bu dizel biraz daha az olursa sevinirim [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Hayirli olsun.

Ayni renk s-rider donanimlisini 2 yil kullandim. Bu da sanirim s-rider. Cok severek binmistim.

araciniz buyuk ihtimalle 75bg dir ama cok onemli bir detay degil tabii, makyajla 80e e cikmislardi :) gule gule kullanin.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Hayırlı olsun. 

Teşekkürler
Mert hayırlı olsun. İyi günlerde kullan 

Teşekkürler Servet abi
Hayirli olsun.
Ayni renk s-rider donanimlisini 2 yil kullandim. Bu da sanirim s-rider. Cok severek binmistim.
araciniz buyuk ihtimalle 75bg dir ama cok onemli bir detay degil tabii, makyajla 80e e cikmislardi [emoji4] gule gule kullanin.

Teşekkür ederim. İnanın tam çözemedim. Kasko-sigorta stylance diye yapıldı. Ruhsatta Stylance -Srider yazıyor [emoji848]
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bugün aracımız yıllar sonra Doğuş otomotivin içinden girerek plakalıkları takıldı .Başkada bir şey yaptıramazdım orada zaten [emoji3]

a66a23c365b5c13c3bc76166b71114c2.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Doğuş otomotive gitmişken şaseden tam modelini sordurdum. Stylance S-Rider gözüküyor. Araba 80 hp , 75’lik değilmiş.

Onun haricinde benden önceki kullanıcının verilerine baktım trip2 den . Toplam yol 3016 km , ortalama hız 32 km , yakıt verisi 5.9 LT

Ben ise bugün 45 km yol ortalama hız 31 km 5.5 ile geldim .

Az yakacak bu az [emoji3] Girecem az yakanlar klübüne [emoji1360]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Intercoolera bir baksinlar bakima gittiginizde. Bir de turboyu dinleyin arada. Baska sikinti cikarmaz duzgun kullanildiysa motor da guzel saglam bir motor :) 

Maslak’ta mekatronik - Akif bunlarin doktorudur. 

Guzel gunlerde kullanin tekrar :)

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Oğuz Yılmaz yazdı:

Intercoolera bir baksinlar bakima gittiginizde. Bir de turboyu dinleyin arada. Baska sikinti cikarmaz duzgun kullanildiysa motor da guzel saglam bir motor :) 

Maslak’ta mekatronik - Akif bunlarin doktorudur. 

Guzel gunlerde kullanin tekrar :)

Bende foruma konu açacaktım bu araçtan anlayan vagcom'u olan bir servis öneriniz olur mu diye. Maslak mekatronik Akif usta yazıyorum kenara . Aracı götürmem lazım çünkü eksiklerim var. Örneğin sol arka cam ne 4 lü kumanda'dan ne de arka kapı kumandasından açılıp kapanmıyor.  Direksiyon açı sensörü hatam var. Biraz araştırdım çin işi LED ler verdiriyormuş bu hatayı. Bende de beyaz led var. çıkartıp güzel bir Osram Nigth Breaker takmak istiyorum. Umarım hata ona bağlı bir şeydir..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mert Üçkaleler yazdı:

Direksiyon açı sensörü hatam var

Araçta ESP mi var 😲

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Araçta ESP mi var 😲

Net bilgiye sahip değilim malesef. Var diyende var, yok diyende :( 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Akif usta iyidir randuvu alın dolu dükkan genelde Allah bereket versin. Toprağım kendisi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...