İçeriğe Yönlendir

Netflix Çıkmazı

Burak Tokcan

Recommended Posts

Cem Dilmen

Bir kez kredi kartımı patlatınca 5 yıldır yıllık 200 TL ye kart sigortası yaptırdım. 12 taksitte çekiliyor. KAfam rahat ediyor. Muhakkak yaptırın derim. Sadece banka kartı değil, sizin adınıza kayıtlı başka banka kartlarınız hatta yemek kartlarınızı bile kapsıyor. 

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Bende sanal kart ile ödüyorum, hatta daha yeni sanal kart değiştirdim problem olmadı.

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Benim üyeliğim daha evvel sanal kartı kabul etmemişti.Defalarca denemiştim.

Bu yazdıklarınızdan sonra tekrar denedim, kabul etti. Yedek ödeme sistemim sanal kart oldu.

Sanırım sistemde düzeltmeye gittiler.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Servet Aydın yazdı:

Hint filmlerine sardım bu sıra. Bizde 20 dakika dizi 90 dakika reklam, onlarda 90 dakika dans, 10 dakika konu sonra 190 dakika yine dans 

LİON   diye klasik bir  Hint filmi değilse bile, Hintli bir çocuğun, gerçek bir olaydan  esinlenerek yapılmış bir filmi var.  Çok duygulanmıştım. Tavsiye edilir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Haşmet Güngör yazdı:

LİON   diye klasik bir  Hint filmi değilse bile, Hintli bir çocuğun, gerçek bir olaydan  esinlenerek yapılmış bir filmi var.  Çok duygulanmıştım. Tavsiye edilir.

İzledim sanırım 

Akşama bakayım hele 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Burak Tokcan yazdı:

Denedim ama olmadı. Müşteri hizmetleri bir çok bankanın sanal kartını kabul etmiyoruz dedi. Bu istediğimiz bir yöntem değil dedi. Gerekçe olarak da 1 aylık ücretsiz kullanım için gerekli bilgilerin kredi kartı ve yeni bir mail adresi olduğunu, sanal kartı kabul etmeleri halinde bunun istismar edildiğini söyledi. Yani mobil bankacılıktan 10 saniyede sanal kart oluşturup bir de yeni mail adresi açtıktan sonra yıllarca ücretsiz kullanabilirsiniz sistemi.

İyi fikir , kesin bizim aklımıza gelmiştir.

Sanal kart oluştur, 1 mail adresi le netflix 1 ay izle, sonra tekrar kart oluştur yine 1 ay izle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ben Netflixi şu şekilde kullanıyorum, normal kartta kullanıyorum kartım sürerkli internet üzerinden kullanıma kapalı, netflix çekemediği zaman mail yolluyor bende anlık şekilde bankamın uygulamasından açıyorum ve ödemeyi tekrar dene diyorum.anında sorun çözüldü maili geliyor. Yaklaşık 2 senedir böyle kullanıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...