İçeriğe Yönlendir

İlginç Araba İlanları

Emre Demir

Recommended Posts

Mustafa Erkan

Nadir de olsa focus mk 1 ghia modellerinde esp li olanlar vardi. Hatta reklamları "onu asla yoldan çıkartamazsınız" diye yapilmıştı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Focus 1 e 50 bin verdim desem arkadaşlar bidaha konuşmaz benle

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tamam focus1 çok iyi bir otomobil ama 50bin çok bence.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Dövsünler bence
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

boya varsa verilmez

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Fiyata dikkat etmemisim 49 bin. Dolara ceviriyorum yuksek , euro ya ceviriyorum yine yuksek 😄 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim esp'li focus ilanım olsa Esp düğmesinin fotoğrafını koyardım.. 

Vitesin orada olmalı düğmesi. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Şu 50 k altı km olunca altlarındaki arabaları tövbe haşa Allah, Peygamber mi zannediyor bu insanlar anlamadım ? 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

boya varsa verilmez

Boya önemli

iş yerinde flan araba konusu açılınca direk boya soruyorum çok ilgi çekiyor. triger bakım geçmişi vs sorunca hiç sempatik olmuyor vazgeçtim 

en güzel kaç parça boya var 

Metin Mankal yazdı:

arayıp 68.250 teklif edim yarın bi müsait anda :D 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Valla ben artık devletin yaptığı zamlara vergilere hiç kızmıyorum...Böyle başa böyle Tarak...Devlet öpmezse biz birbirimizi öpüyoruz..

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ebrar Tüfek yazdı:

Şu 50 k altı km olunca altlarındaki arabaları tövbe haşa Allah, Peygamber mi zannediyor bu insanlar anlamadım ? 

Şimdi 40.000 km de ki arabayı 70.000 TL ye alıyorsun, 10.000 km kullanıyorsun 60.000 TL ye düşüyor, 10.000 daha kullan 50.000 ettimi 20.000 değer kaybı :D

Yani bu zamanda 250.000 km araba almak daha mantıklı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Furkan Avcı yazdı:

Şimdi 40.000 km de ki arabayı 70.000 TL ye alıyorsun, 10.000 km kullanıyorsun 60.000 TL ye düşüyor, 10.000 daha kullan 50.000 ettimi 20.000 değer kaybı :D

Yani bu zamanda 250.000 km araba almak daha mantıklı. 

70 binde hyundai getz için 50 bin lira istiyorlar. Zamanında halam ilk sahibi görümcesinden 13 bin km de almıştı 1.4 dohc olandan. 16 binde sattık 21 bin tl ye. Bazılarında abs bile olmayan araba yahu nedir bu saçmalık :D ağlanacak halimize gülüyoruz yemin ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

kimse enayi değil arkadaşlar. almasınlar

acaba tutarmı diye bekliyor beyefendiler . bu megana , focusa biride bu parayı veriyorsa kayfi bilir gerçekten :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çok fazla şaapmayın, bi düşük km de bende var. Şu final haftasını atlatayım da bi konu açayım. Malesef insanlar boyasız kazasız düşük km takıntılı, satarken milletin gözüne sokmak için aldım, alırken de baya bi zorlandım, ilk sahibi çok kıl bir adamdı.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Böyle konular ilgimi çekiyor ama bi o kadar da şaşırıyorum gördüklerim karşısında.

Piyasa :bomb:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Gökhan Albayrak yazdı:

Çok fazla şaapmayın, bi düşük km de bende var. Şu final haftasını atlatayım da bi konu açayım. Malesef insanlar boyasız kazasız düşük km takıntılı, satarken milletin gözüne sokmak için aldım, alırken de baya bi zorlandım, ilk sahibi çok kıl bir adamdı.

Ben hala bekliyorum konuyu :)

Km takıntılılar bakalım şanzelizeye ne kadar verecekler(35500 kmde), yakında ilana koyarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Köksal Yılmaz yazdı:

Ben hala bekliyorum konuyu :)

Km takıntılılar bakalım şanzelizeye ne kadar verecekler(35500 kmde), yakında ilana koyarım.

Düzen çok bozuk... Biri alıcı ayarlarımızla oynamış. 

Çekirdeğimi alıp beklerim ben :D 

Çok bi beklentin olmasın @Köksal Yılmaz, kazasız boyasız düşük km fokuz.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Düzen çok bozuk... Biri alıcı ayarlarımızla oynamış. 
Çekirdeğimi alıp beklerim ben [emoji3] 
Çok bi beklentin olmasın [mention=24540]Köksal Yılmaz[/mention], kazasız boyasız düşük km fokuz.
Fokuz severiz, hele otomatikse üfff
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...