İçeriğe Yönlendir

Megane 2 AHG

Fatih Evcin

Recommended Posts

Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Her yer plastik aksam, sıkıntı yok. Allah büyüğünden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

En sağdan bir anda en sola atladı, bende biraz hızlıydım ona çarpmamak için kaldırıma çıktım falan, birde el kol hareketi yaptı kaçtı :) bende kaldırımda kalakaldım :)  Sonra kocası geldi bi kart verdi git burada işini halletsinler dedi :) yalan dünya...

• Beğen 3
  • Mutlu 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Fatih Evcin yazdı:

En sağdan bir anda en sola atladı, bende biraz hızlıydım ona çarpmamak için kaldırıma çıktım falan, birde el kol hareketi yaptı kaçtı :) bende kaldırımda kalakaldım :)  Sonra kocası geldi bi kart verdi git burada işini halletsinler dedi :) yalan dünya...

Ablanın araç neydi? 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Sinan Akgöl yazdı:

Ablanın araç neydi? 

biliyoum yine mi sana denk geldi diyeceksiniz ama yüksek model bi Mercedes beyaz . Kocasınınki de siyahıydı. Mekanda kavga etmişler kadın sinirle bana vurup kaçmış :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Fatih Evcin yazdı:

biliyoum yine mi sana denk geldi diyeceksiniz ama yüksek model bi Mercedes beyaz . Kocasınınki de siyahıydı. Mekanda kavga etmişler kadın sinirle bana vurup kaçmış :D 

Yok kocanın kartı verip burada halletsinler demesinden anladım. :D sende az değilsin alman altı gitmiyo :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Sinan Akgöl yazdı:

Yok kocanın kartı verip burada halletsinler demesinden anladım. :D sende az değilsin alman altı gitmiyo :D 

adamın tarif ettiği yere gittim adam benden önce aramış, baktılar Salı getir halledelim dediler. Çamurluk ve tampon yarım boyanacakmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

geçmiş olsun Fatih dert edecek bir şey gibi görünmüyor. Rabbim kötülerinden sakınsın inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

bide bana denk gelse benim arkadan tıkılasalar bagaj tampon bedavaya boyatırım :)

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Okay Kaygusuz yazdı:

bide bana denk gelse benim arkadan tıkılasalar bagaj tampon bedavaya boyatırım :)

ben yapamıyorum aga ya . Tamponun alt kısmında önceden derin bir çiziği vardı adama dedim bunu hesaba katma. üste para verip komple tamponu boyatacağım.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Fatih Evcin yazdı:

ben yapamıyorum aga ya . Tamponun alt kısmında önceden derin bir çiziği vardı adama dedim bunu hesaba katma. üste para verip komple tamponu boyatacağım.

boyacılar zaten dünyanın parasını alıyor. sigortadan olsaydı öyle yapıyorlardı basıma geldi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Evcin

Evet anca boyadan aldım arabamı, birde iç dış detaylı temizlik yapmışlar sağolsun iyi geldi :) bc3ea37702ff4b3aeeec2e7bc0c617e8.jpg

• Beğen 7
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni gördüm, sonuç iyi olmuş ama geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
yeni gördüm, sonuç iyi olmuş ama geçmiş olsun
Sağol abi, tampon alt kısımlarında hafif kırıklar çizikler vardı, bahaneyle onları da aradan çıkardım. Fotoğraf kalitesi baya düşük normalde daha güzel :)
Fatih ben de yeni gördüm geçmiş olsun ama güzel olmuş sonuç
Sağol Emre görünmez kaza :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Evcin

Öyle mi böyle mi derken 4 adet lastik aldım aracıma. 16ya geçmek ve çelik jant almak vardı kafamda ama memleketin hali ortada keyfî masraf etmeme kararı aldım. Güvendiğim bir lastikçi abimden General marka 2019 lastikleri adet herşey dahil 250 TL.a407280f334b876ab01541ffc9963dfb.jpgd7e1e3b543b5f9a3620a1953879422be.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bende bu yazi gecirip alacaktim ama adet fiyati 500 olmus 1 sezon daha kullanma karari aldim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Falken 205 55 16 takımı 1100 e mi ne aldım :) nette. 2020 hemide.

Bı 16 takım olaydı keşke.

Güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Hayırlı olsun. Yazı geçirelim, bana da lazım 4 tane lastik.
Ben bi kullanayım bakalım memnun kalırsam sana da alırız.
Bende bu yazi gecirip alacaktim ama adet fiyati 500 olmus 1 sezon daha kullanma karari aldim.
Benim arabadaki lastikler DOT eski ve kışlıktı. Mecburdum yani.
Falken 205 55 16 takımı 1100 e mi ne aldım [emoji4] nette. 2020 hemide.

Bı 16 takım olaydı keşke.

Güle güle kullan
Bende buldum nette de gelmesi takması falan hep sorun oluyor. Böyle karşımda muhatap var. Ondan dolayı böyle aldım. Piyasaya göre fiyatı ne çok ne az. İdare eder bir lastik. Çok büyük bir beklentimiz yok yani :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bende normal de görmeden almıyorum. Ama satan yer fiziki lastikçi dükkanı idi yani gidip görerek de alincak bı yer diye aldım 😛

ama bu ara internet işine çok sardım kargocular da alışacak bu gidişle bana o sıkıntıyı da çözecez 😛

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Okay Kaygusuz yazdı:

Dot2015 kullaniyorum. Sifir almak hic nasip olmadi

Bendede yıllar sonra ilk defa sıfır aldım 😛

Dot2013 temiz çıkmalarım var 😛

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

hayırlı olsun abi, geçen hafta ben de 1420 ürt. 205/55/16 dunlop sp sport fm 800 aldım tanesi 290'dan, kargoyla. 50 bin küsür km'dir kullandığım lastik olunca değişime gitmedim. 4 kanallı goodyear egp2 ve michelin primacy 4 düşünmüştüm alternatif olarak, lastik başına 80-120 tl fiyat farklarını haketmediklerini düşündüm bir yandan da

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...