İçeriğe Yönlendir

Megane 2 AHG

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Ön takımdan bir kaç değişik ses gelmesi nedeniyle cumartesi günü tamircime bıraktım, sağ ön tıkırtı burcu ve rotil değişti , rot ayarı yapıldı :)  

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bugün yatırımlar devam ediyor :)

Yağ+yağ filtresi+polen filtresi+mazot filtresi değişimi için servise bıraktım :)

dün de lifte kaldırıp tıkanan klima tahliye borusunu açmıştım .

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Evcin

Bugün dış kapı kolu ve ayak aydınlatması yaptık, en kısa zamanda iç kapı kolları en arka direk aydınlatması yapacağız :) f6f60099b2f7ca7bd93ffb3b86b660dd.jpgffa2bbdd217b56a1c07280ea633c7902.jpga33fbc923115c24bfce1007f7fabef55.jpg5d9d49dfaa9c3384a30f2aa3d6c27815.jpgdb9f962dc6aaa93333ff71b953c41f8e.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Bu donanım orijinal mi? Çok iyi olmuş.
Yok ya sis bile sonradan, Yeni donandırdım. İnşallah iç kısmı da iyi olur :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tıkırtı burcu ne ya? ilk kez duyuyorum
direksiyon mili etrafinda bir parca ,

cc8448844ce20246cfa60aa31f68e631.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tıkırtı burcu ne ya? ilk kez duyuyorum
Abi bu zamana kadar duymamış olmana çok sevindim :) ben hemen hemen her aracımda bu parça ile uğraştım :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Fatih Evcin yazdı:

Abi bu zamana kadar duymamış olmana çok sevindim :) ben hemen hemen her aracımda bu parça ile uğraştım :)

hahah sesli güldüm vallaha 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

Bugün dış kapı kolu ve ayak aydınlatması yaptık, en kısa zamanda iç kapı kolları en arka direk aydınlatması yapacağız :) f6f60099b2f7ca7bd93ffb3b86b660dd.jpgffa2bbdd217b56a1c07280ea633c7902.jpga33fbc923115c24bfce1007f7fabef55.jpg5d9d49dfaa9c3384a30f2aa3d6c27815.jpgdb9f962dc6aaa93333ff71b953c41f8e.jpg

Oooo daha yeni gördüm. Güzel olmuş abi.

Yapım aşamasını da anlatsaydın keşke. Belki megane sahibi insanlar görür de yapmak isterler 🧐😄

Fatih Evcin yazdı:

Ön takımdan bir kaç değişik ses gelmesi nedeniyle cumartesi günü tamircime bıraktım, sağ ön tıkırtı burcu ve rotil değişti , rot ayarı yapıldı :)  

Bu tıkırtı burcunun yaptığı ses kapı gıcırtısı gibi mi Fatih abi ?

Bende de yeni peydahlandı böyle bir ses. Düşük hızlarda dönüşte esnerken geliyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bende de yeni peydahlandı böyle bir ses. Düşük hızlarda dönüşte esnerken geliyor.

tıkır tıkır, bazen takuurrr tuurr:)

Oğuzkan Erışık yazdı:

Oooo daha yeni gördüm. Güzel olmuş abi.

Yapım aşamasını da anlatsaydın keşke. Belki megane sahibi insanlar görür de yapmak isterler 🧐

çok kolay ama 3-4 saat sürüyor.

tavan lambasından kapılara kablo çekmek gerekiyor, hepsi bu.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

tıkır tıkır, bazen takuurrr tuurr:)

çok kolay ama 3-4 saat sürüyor.

tavan lambasından kapılara kablo çekmek gerekiyor, hepsi bu.

kapı kolundaki sensörü matkapla mı deldin yoksa arkasına ampülü koyunca ışık veriyor mu?

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Oğuzkan Erışık yazdı:

kapı kolundaki sensörü matkapla mı deldin yoksa arkasına ampülü koyunca ışık veriyor mu?

hangi sensörü? Sensör mensör yok orada :D 
Bu arabada bir tane sensör var o lambda sensörü :D 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

hangi sensörü? Sensör mensör yok orada :D 
Bu arabada bir tane sensör var o lambda sensörü :D 

Sensör varda Türkiye'de yok abi  :D O siyah kapak anahtarsız giriş için sensör aslında  :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Fatih Evcin

Uzzzuuun bir aradan sonra dün bakıma girdik.

Ön iki salıncak, sağ far ampulü ,  sol stop ampulü , sol park ampulü, rot ayarı ve ön cam silgilerini değiştirdim. Mis gibi oldu arabacık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

Uzzzuuun bir aradan sonra dün bakıma girdik.

Ön iki salıncak, sağ far ampulü ,  sol stop ampulü , sol park ampulü, rot ayarı ve ön cam silgilerini değiştirdim. Mis gibi oldu arabacık. 

Güle güle kullan abi. Salıncakları ne marka aldın ?

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Oğuzkan Erışık yazdı:

Güle güle kullan abi. Salıncakları ne marka aldın ?

Orjinali ile yan sanayisi arasında 2 kattan biraz fazla fark vardı Orjin marka bursa malı taktık. 2-3 sene sorun çıkmaz dedi.

Ümit Türk yazdı:

Ampuller neden takım halinde değişmedi daha iyi olmaz mıydı? 

Servis mantığı ile değişmiş benim talebim olmadı, çıkarın da demedim. Komple Led e çevireceğim eğer satmazsam çok sorun yok :) 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

Orjin marka bursa malı taktık

İnşallah sorun olmaz. Sadece burçları takozları değiştiremiyor muydun abi ? Eski salıncakları atma bunlar bükülürse burç çaktırırsın belki

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Oğuzkan Erışık yazdı:

İnşallah sorun olmaz. Sadece burçları takozları değiştiremiyor muydun abi ? Eski salıncakları atma bunlar bükülürse burç çaktırırsın belki

yok ya uğraşamam öyle. Hurdaya attım çıkanları

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
yok ya uğraşamam öyle. Hurdaya attım çıkanları

Onlar da değişmişti hatırladığım kadarıyla iş güzar bi lastikçi yüzünden ön takımı alden geçirmiştik
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...