İçeriğe Yönlendir

Umudunuzu Yitirmeyin

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sani Gerşon

Sanıyorum ki akli dengesi de yerinde değil. İyi bir insana benziyor, umuyorum en kısa sürede sıcak yuvasına kavuşur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Öğrendiğim kadarıyla gerekli yardımlar ulaşmış.

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

"Allah kimseye tasiyamayacagi yuk vermiyor.."

Inancli, helal yoldan ayrilmayan birine benziyor, helal olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Öğrendiğim kadarıyla gerekli yardımlar ulaşmış.

Aynen. faydalı olabilecek kişi ulaşmış diye gördüm şimdi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cıvıltı sağolsun kapanmaması dileği ile

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Tabi tabi hıhı, sen rızkını arama hayal kurup bekle Allah sana verir. O seni sınıyor, geçersen sana para verir her şeye sahip olursun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynen. faydalı olabilecek kişi ulaşmış diye gördüm şimdi

Ankara valisi Vasip Şahin de acıklama yapmış Valilik olarak ilgileniyoruz diye. Allah kimsesizlere ve ihtiyaç sahibi  herkese yardım etsin. Şükür önemli..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Nihat Palolu yazdı:

Tabi tabi hıhı, sen rızkını arama hayal kurup bekle Allah sana verir. O seni sınıyor, geçersen sana para verir her şeye sahip olursun.

Selpak satıyor. Eldeki imkan bu demekki. Saçı sakalı düzgün olması iyi. Eldeki imkanlar ile. Pejmurde yaşamı seçip dilense daha çok kazanacağı aşikar 

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Servet Aydın yazdı:

Selpak satıyor. Eldeki imkan bu demekki. Saçı sakalı düzgün olması iyi. Eldeki imkanlar ile. Pejmurde yaşamı seçip dilense daha çok kazanacağı aşikar 

Selpak satarak mı rızkını arıyor. Hadi diyelim ki öyle, niye ağlıyorsun o zaman sokakta yatıyorum diye. Babaanne ölmüş sokakta kalmış, öncesinde ne yapıyormuş.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben yorum yazmayacaktım. Ama benimle aynı düşüncede insanları görünce cesaret geldi. Bence arkadaş fazla kaderci. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Nihat Palolu yazdı:

Selpak satarak mı rızkını arıyor. Hadi diyelim ki öyle, niye ağlıyorsun o zaman sokakta yatıyorum diye. Babaanne ölmüş sokakta kalmış, öncesinde ne yapıyormuş.

Elinde makina mühendisliği diploması olup kağıt hurdası satan gençlerin olduğu ülkeyiz biz. Kirada yaşayan yanlız babane. Evlatları hayırsız. Nene gidince kapı dışarı edilen bir nefer. Zor değil yaşamda. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Hakan Gürsu yazdı:

Haluk Levent sağolsun bi el atmış yine.

Ahbap projesi çok iyi ilerliyor. Adam tam insan 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Adam temiz yüzlü temiz niyetli birine benziyor. Ama selpak satmak yerine gundelikli olarak çalışıp daha fazla kazanabilir. Çok başka hikayeleri olan insanlar var. Bu gencin yaşadığının 3te1 ini yaşayan nice kişiler var uyuşturucunun kurbanı olmuş. Ama çok ta kanaatkar olmamak gerek. Allah verir allah verecek demekle olmuyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Elinde makina mühendisliği diploması olup kağıt hurdası satan gençlerin olduğu ülkeyiz biz. Kirada yaşayan yanlız babane. Evlatları hayırsız. Nene gidince kapı dışarı edilen bir nefer. Zor değil yaşamda. 

Okulumun kantininde Cografya Ogretmenligi diplomasi olan calisan cok sansli o zaman.

Bu arkadasimiz babaanne gidince yalnizliktan vs depresyona girmis, psikolojik cokkunluge ugramis biri gibi. Sallanmasi, kas goz irkilmeleri vs buna isaret ediyor sanki. Saf iyi niyetli bir arkadasimiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Pejmurde yaşamı seçip dilense daha çok kazanacağı aşikar 

Dilenenler günde 1000 lira kazanıyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Burda zaten tam anlamıyla kadercilik yapmıyor ki. Öyle olsa kenarda yatar beklerdi birileri birşey verirse yerdi. Bu adam çalışıyor, selpak sattığından kazanabildiği kadarıyla, haftada bir gün banyo yapmak üzerini temizlemek için otelde kalıyor. Ben çalışıp gayret gösteriyorum, Allah da(inşallah) bunun karşılığını verir diyor.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Şükür edebilmek ne güzel [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Yardımı göndermişler :) Yatanında rızkı var olmazmı hiç :) 

Devlet babaannelere maaş bağlayacağına sokaklardaki öksüz - yetime baksa daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Adam videoda  neden selpak satmak yerine çalışamadığını anlatıyor. İşe alacak olanların sokakta yatmasını öğrendikten sonra işe almaktan vazgeçtiklerini de söylüyor. Adamın sorduğu soruya istinaden Allah'a şükür diyor. Adamı samimi bulmayanlar veya aşırı kadercilik yapıyor diyenler merak ettim. Ne yapması gerekiyordu? Parasızlıktan canına kıyıp ülke gündemine düşmesini mi yoksa başka şekilde olmasını mı? Yardım edenlerden Allah razı olsun. 

• Beğen 13
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert
Adam videoda  neden selpak satmak yerine çalışamadığını anlatıyor. İşe alacak olanların sokakta yatmasını öğrendikten sonra işe almaktan vazgeçtiklerini de söylüyor. Adamın sorduğu soruya istinaden Allah'a şükür diyor. Adamı samimi bulmayanlar veya aşırı kadercilik yapıyor diyenler merak ettim. Ne yapması gerekiyordu? Parasızlıktan canına kıyıp ülke gündemine düşmesini mi yoksa başka şekilde olmasını mı? Yardım edenlerden Allah razı olsun. 
Herkesin yorumu farklı olabilir neden bu kadar kizdiniz?
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Herkesin yorumu farklı olabilir neden bu kadar kizdiniz?
Ustad peki sen neden alindin :) Buda Osman beyin yorumu.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...