İçeriğe Yönlendir

Tofaş Kartal 4x4

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Uğur Kamil
(düzenlendi)

Yapim aşamasını takip ettiğim bir araçtı.
Araç orjinal motoruyla yürüyor şuan için, 1-2 hafta önce işlemleri bitti arazideki performansını merak ediyorum. Sadece süspansiyonu biraz fazla sert geldi bana arazideki eğimlere uyum sağlayıp esneyemiyor gibi geldi bana.

Ciddi emek harcadı bu hale gelene kadar.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

İlk tüv'de plaka iptal pert, tamamen offroad olur artık ;)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bu halini azdaha yükseltip 4x4 sistem eklese daha güzel olurdu bence.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Yadigâr dediğin bir aracı bu hale getirmek, verdiğin isme hakaret bence. Yakışanı bana göre çekme belgeye alıp, takoz üstünde gözbebeği etmekti, ben binmeye bile kıyamazdım. Yanında semaver çay keyfi mesela..

Şunu anlamıyorum, binlerce piyasada kartal varken insan babasından kalan araca bunu niye yapar?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Birkaç tane videosunu gördüm, hiçbir fonksiyonu yok. Bu videoda da ilk çukurda ön difi kırıyordu :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Bahadır Taşpolat yazdı:

Yadigâr dediğin bir aracı bu hale getirmek, verdiğin isme hakaret bence. Yakışanı bana göre çekme belgeye alıp, takoz üstünde gözbebeği etmekti, ben binmeye bile kıyamazdım. Yanında semaver çay keyfi mesela..

Şunu anlamıyorum, binlerce piyasada kartal varken insan babasından kalan araca bunu niye yapar?

takoza alıp karşısında çay içse benim haberim olmayacaktı. Ama şu anda ben dahil çok fazla kişi babasının arabasını görmüş oldu. bence o kadar da kötü bir iş değil.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
Ebrar Tüfek yazdı:

Lpgli doğan motoru, o yürüyen aksamı nasıl taşıyor acaba. 

Çekiş sistemi değiştirilmiş. 

Bu arabanın maksimum hızı 60 km falandır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

şanzımana tbağlı. 60-70 ps kafi

Doğru, 1.3 jimnye traktör lastiği takıp gezenleri unuttum bi an. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...