İçeriğe Yönlendir

HGS Ücret Tek Yön Görünüyor

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Ü.Emre Kartal

Merhabalar, bugün bir iş için Çeşme tarafına gitmem gerekti. Gidişte 4.50 TL ücreti aldı HGS'den, dönüşte ise bir ücret çıkmadı ya da o an kafan dalgındı farketmedim. Biraz önce sistemden bakıyorum, 4.50 TL lik ilk çekim görünüyor ancak ikincisi yok. Tek yön mü alıyor bu ücreti, yoksa yine bir yerlerde hata mı oldu? Kaçak geçişe vs düşmesinde...

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

HGS okumayıp,kameradan okuma yaptıysa bazen hesaba düşmesi 1-2 haftayı buluyor, sıkıntı olmaz.

Zaten araca kayıtlı bir HGS-OGS varsa kaçak işlemi olmaz, rahat olun.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
İbrahim Arslan yazdı:

HGS okumayıp,kameradan okuma yaptıysa bazen hesaba düşmesi 1-2 haftayı buluyor, sıkıntı olmaz.

Zaten araca kayıtlı bir HGS-OGS varsa kaçak işlemi olmaz, rahat olun.

Normalde dediğiniz gibi araçta kayıtlıysa kaçak olmaması lazım ama nedense çok sıkıntı çıktığını okudum. Özellikle benim kullandığım yerde bu durum yaşanmış. Böyle olunca bende takıldım. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Benzer bir durum yaşadım ben de. O-30 un çıkışını kaçırdım. Menderes’e dönmem gerekiyordu. O-31 in ilk çıkışından çıktım kaçak gösterdi. Ama o gün bu gün hesaplarda bu geçişin hareketi yok. Dönüşte Torbalı - İzmir istikametinde kullandım 4.25 düştü. 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Geçen sene bana da oldu. Ankara’ya gittim. Aynı döndüm. 8 ay oldu, dönüş ücreti kesilmedi. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Geçen sene bana da oldu. Ankara’ya gittim. Aynı döndüm. 8 ay oldu, dönüş ücreti kesilmedi. 

bir gazeteciye kredi kartına bağlı hgs sine 10bin TL ceza çıkmış, sonuçlanınca anlatacak sanırım

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bir gazeteciye kredi kartına bağlı hgs sine 10bin TL ceza çıkmış, sonuçlanınca anlatacak sanırım

Var böyle bir ihtimal. Bi ara şu Mahmutbey gişelerin oradaki karayolları bürosuna gidip söyleyecem durumu ama %100 eminim ki bana “git işine kardeşim” diyecekler. Sonra cezalı fatura gelirse ben bunu kanıtlayamayacağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...