İçeriğe Yönlendir

Yeni Yıla Corolla İle Giriş Yaptım

Hüseyin Maviş

Recommended Posts

Hüseyin Maviş

Bilenler bilir, 2008 Focus aracımı satışa çıkarmıştım. O arada kayınbiraderim arabasına kızıp satmıştı. Abi arabayı bana ver dedi. Ben de abi-kardeş ilişkisi dahilinde arabayı ona sattım. (Zaten Focusu satın alırken birlikteydik, arabanın her şeyini bilir.) Neyse 26 Aralık 2019 günü gene kaynımla birlikte internette gördüğüm bu Corolla'ya bakmaya gittik. Araç çok temiz görünüyordu, ancak emmiye sigorta konusunda danıştım, temiz olduğunu öğrenince dosdoğru Dynomoss'tan İsmail beyle görüşüp gittik. Genel eksper ve contanın kaçırıp kaçırmadığı kontrolü yapıldı ve hiç bir sıkıntı olmadığı tespit edilince almaya karar verdim ve pazarlığı bitirdik. Araba sahibi Lpgnin ruhsata işli olmadığını, kendisinin işletip muayene yaptırıp yarın teslim edebileceğini söyledi. Neyse uzatmayayım ayrıntıları, ertesi günü aracın devrini aldım.

Araç 2018 model touch donanım, 32000 km. de. üzerinde kışlık lastikleri var, yazlık lastikleri ve advance çelik jantları ile birlikte aldım. Lpg sistemi Atiker gold. Metalik gümüş gri renkli, ışığa göre değişiyor, sanırım sedef boya. Camlar filmli, çalışmayan bir şeyi yok. Yalnız navigasyon yok. Kısaca arabayı çok beğendim. Emmiden stiker istedim, sağ olsun gönderdi, bugün yapıştırdım.

Şimdi fotoğraflar.

Lv9ApV.jpg

VQ4alB.jpg

jql34W.jpg

DOn2l3.jpg

NLMA5g.jpg

00On8Y.jpg

7BRgYL.jpg

• Beğen 33
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Toyota'nın en üst donanımında dahi navi yok. Ekstra para verip almanız gerekiyor. Android ya da apple car play desteği var ise, telefondan yansıtın derim.

Hayırlı olsun :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Ayrıca bu sticker neymiş ki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayırlı uğurlu olsun. Toyota sever sedefli boyaları. Sorunsuz yıllarınız olsun inşallah Toyotayla. Kazasız belasız cezasız sürüşler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Hayırlı uğurlu olsun tekrardan kazasız belasız iyi günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Aracınız hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanın. Aracınız touch donanım ama gördüğüm kadarıyla sonradan hız sabitleme takılmış. Rengi elmas gümüş gri olarka geçiyor, bu kasa çıktıktan bir süre sonra kahverengi renk yerine bu renk geldi. Renk kodu 1K0 olması lazım, sedefli diye aklımda kalmış. Tavsiyem mutlaka ve mutlaka 5w30 değil 0w20 yağ kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
Ahmet Caliskan yazdı:

4. ve 5 fotoğraflarda arka camdakiler...😊

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
Sani Gerşon yazdı:

Toyota'nın en üst donanımında dahi navi yok. Ekstra para verip almanız gerekiyor. Android ya da apple car play desteği var ise, telefondan yansıtın derim.

Hayırlı olsun :nazar:

Ahmet Caliskan yazdı:

Emre Şimşek yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun. Toyota sever sedefli boyaları. Sorunsuz yıllarınız olsun inşallah Toyotayla. Kazasız belasız cezasız sürüşler.

Sinan Akgöl yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun tekrardan kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Hepinize teşekkür ediyorum.

Ü.Emre Kartal yazdı:

Aracınız hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanın. Aracınız touch donanım ama gördüğüm kadarıyla sonradan hız sabitleme takılmış. Rengi elmas gümüş gri olarka geçiyor, bu kasa çıktıktan bir süre sonra kahverengi renk yerine bu renk geldi. Renk kodu 1K0 olması lazım, sedefli diye aklımda kalmış. Tavsiyem mutlaka ve mutlaka 5w30 değil 0w20 yağ kullanın.

Teşekkür ediyorum, evet Emre bey hız sabitleme de var. 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun. Kazasız günler dilerim. Benim tercih sebebim değildi. Kokpit göğüs tasarımı çok dik ve yüksek. Ön cam küçük. Sürerken zerre keyif almadığım bir araç ama binicisine göre değişir. Sağlamlığı ile meşhur marka

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Yine ülkemizde sevilen dünyanın en çok satan sedanı. Renk çok güzel.Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rengini çok beğendim.
Araç zaten teknik olarak mükemmel kondisyonda.
Güle güle kullan hocam. Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
(düzenlendi)

@Hüseyin Maviş hocam hayırlı uğurlu olsun.çok güzelmiş kaza bela uzak olsun. Allah nazarlardan saklasın.

tarihinde Fatih Ozen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayıtşı olsun,  kazasız, belasız ve cezasız sürüşler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Focus kayınbiraderinize, Toyota size hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

:nazar:  maaşallah hocam Allah kaza bela vermesin, sağlıkla kullanın.

Geçen gün takside denk geldim, gerçekten çok beğendim hem konforlu hemde içi gayet şıktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlı olsun, güzel günlerde binmeniz dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Hepinize iyi dileklerinden dolayı teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Hayırlı olsun. Sedefli boyaları çok seviyorum 🧿 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun Hüseyin hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...