İçeriğe Yönlendir

Otomobilden Yola Düşen Çocuk Ölümden Döndü

Recep Demirci

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Oldu da düştü kötü ama oldu, kurtarma operasyonunda da ne kadar bilnçsiz olduğumuzun videosu. kucaklayıp sarsalayınca ölmeyeceği varsa da ölebilir sakat kalabilir, kıpırdatmadan ambulans ve boyunluk lazım orada.

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

1-2 yıl önce bir trafik kazası gördüm. Arka koltukta annesinin kucağında 2 yaşlarında bir çocuk camdan fırlamıştı, camda çocuğun kafa şeklini gördüm resmen yuvarlak bir delik, çocuk araçtan 15-20 mt ilerde yerdeydi. Oğlan ne zaman oto koltuğuna oturmak istemese o görüntü gelir aklıma ve ağlaya sızlaya oturur koltuğuna.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Cihaner Öztürk yazdı:

Acaba bu olayla ilgili soruşturma açılmışmıdır. Hiç sanmam. Onca büyük insan var ve çocuk kapı kenarında helal olsun aileye. Çok etkilendim ve üzüldüm.:((

Açılmış, ebeveyn yükümlülüğünü yerine getirmeme falan diyordu haberde. Hastaneye bile götürmemiş baba! si olan şahıs.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende sürekli mutlaka oturturum kısa veya uzun mesafe farketmez. Geçen gün koltuk yükseltici aldım bana dediği baba artık ben  bebek koltuğunda oturmayacağım demi ben bunu çok beğendim büyüdüm demi diyor. Kesinlikle arka koltukların ikiside çocuk kilitli camlar kilitlidir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

emliyet kemeri sus esyasi degildir gunumuzde her aracta mevcuttur kullanmaktan cekinmeyin 

ebebeynlerini iyi bir ders olmustur ama olan cocuga oldu uzuldugum nokta o

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Öngür
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

O mantıkla araba da Logan falan üstü gereksiz gitsin, dursun yeter. Amacım polemik değil işin şakası :)

Güvenlik testlerinden geçen her koltuk yeterli tabiki.

Aynen 👍

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...