İçeriğe Yönlendir

Bujinin Eksik Gibi Görünen Parçası

Osman Uslu

Recommended Posts

Osman Uslu

merhaba herkese,

aracımı km bakımına sokacağım bir kaç hafta sonra. parçaları almaya başladım ufak. biraz önce bujiler geldi.

bir tanesi diğer üç buji den farklı. tırnakların arasında kalan yerdeki beyaz parçanın bir kısmı kırılmış gibi.

resimlerini atıyorum aşağıya. Bu şekilde takmak sorun yaratır mı? ateşleme de dengesizlik yapar mı? silkeleme falan olur mu? en önemlisi de arabaya, motora bir zarar verir mi?

eğer böyle bir ihtimal var ise iade değiştireceğim ürünü. şimdiden teşekkürler.

ankXQO.jpg

NLMkBP.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Porselen kırılmış ama, ateşlemeye etkisi olur mu, bilemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Değiştirme ihtimali varken niye risk alıyorsunuz? Mantıken ark en yakın yerden yapar ama ben olsam değiştirirdim.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Değiştirme ihtimali varken niye risk alıyorsunuz? Mantıken ark en yakın yerden yapar ama ben olsam değiştirirdim.

aldığım satıcı Tokat'ta. bir tane buji gelsin diye bekleyeceğim. gelirken onunda başına bir şey gelir mi gelmez mi diye emin olamadım değiştirmekten. sorun yaratmaz ise takıp geçelim uğraşmayalım hiç diye düşündüm. pek karar vermiş sayılmam hala

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kırılan porselen kısım yalıtım maksatlıdır, ark yapabileceğine pek ihtimal vermiyorum ama kafa karıştıracağına yenisi takılmalı bana kalırsa.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Araç silkeleme yaptığı için, iki hafta önce bujileri kontrol etti usta. Bir tanesi çatlak çıktı. Değiştirdi, sorun düzeldi.

Sizin buji de eğer yere düşüp resimdeki hale geldiyse, çatlak olma ya da çatlama ihtimali yüksektir diye düşünüyorum.

Fırsat varken değiştirin derim.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Şimdi konuştum aldığım yerle. yenisini gönderecekler. teşekkürler yardımlarınız için. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...