İçeriğe Yönlendir

Renault Clio Conta Maliyeti

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Yakup Kocaağa

Merhaba arkadaşlar

Aracımın clio 2 1.4 contası çürüdüğü için conta değişimi yapılacaktı silindir kapağı çürükten dolayı kaynak ve taşlama yapıldı tüm contalar orijinalleriyle değişti subaplar değişti yağ ve antifrizin yanında benzin ve kalorifer hortumu değişti toplamda maliyeti 2750₺ oldu sizce maliyeti fazla mı?

Yorum bağlantısı
Ovun Bagci

Normalde de 1500-2000 arası diye biliyorum ben ancak yapılan işlemler kullanılan conta vs. Önemli

Ayrıca kapağa kaynak yapıldı demişsiniz o yüzden bu rakam normal kabul edilebilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Yakup Kocaağa yazdı:

Merhaba arkadaşlar

Aracımın clio 2 1.4 contası çürüdüğü için conta değişimi yapılacaktı silindir kapağı çürükten dolayı kaynak ve taşlama yapıldı tüm contalar orijinalleriyle değişti subaplar değişti yağ ve antifrizin yanında benzin ve kalorifer hortumu değişti toplamda maliyeti 2750₺ oldu sizce maliyeti fazla mı?

servısde yag bakımı 1150 tl , yapılmış olmus bitmiş pahalı desek paranı mı ısteceksın ucuz desek ustaya uste para mı verceksınız 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa
servısde yag bakımı 1150 tl , yapılmış olmus bitmiş pahalı desek paranı mı ısteceksın ucuz desek ustaya uste para mı verceksınız 

Doğru söylüyorsun da merak ettim yinede başına gelen var mı ustamın işçilği fazla değildir genelde piyasanın altında fiyat verir o sebeple sordum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

memnun kaldıysanız sorun yok, arabada sorun yoksa içinize sindiyse normal fiyat.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...