İçeriğe Yönlendir

Kar Görmek İçin Gidip Mahsur Kalmak

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Yazlık lastiklerle çıkmışlardır. :)

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Hersene aynı. Hafta sonu mangal yakmaya gider, inemeyiz. Yaklasik 1800m dir zorkun yaylası. ama orada kalsanizda inmeden hayatinizi yasarsiniz. internet felan, fırın bakkal elektrik kasap 🤔

Ama bu kaldıkları yer hacbel denilen yerdir muhtemelen.

Üşümek istemişler.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kış lastiği olmayıp çıkıp kalan beter olsun. Çolu çocuğu varsa alacaksın sürücüyü bırakacaksın. Ne hali varsa görsün. 

Kartepe 6 saat kilitlendi geçenlerde. Eriklitepe de aynı. Kusura bakmayın, üç beş kendini bilmez cahil odun kafalı için biz çile çekiyoruz 

• Beğen 14
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
Servet Aydın yazdı:

Kış lastiği olmayıp çıkıp kalan beter olsun. Çolu çocuğu varsa alacaksın sürücüyü bırakacaksın. Ne hali varsa görsün. 

Kartepe 6 saat kilitlendi geçenlerde. Eriklitepe de aynı. Kusura bakmayın, üç beş kendini bilmez cahil odun kafalı için biz çile çekiyoruz 

Servet bey +100000000000

abi sonuna kadar katılıyorum.

geçen senelerde zevkine daga çıkıp mahsur kalanlara vali yada kaymakam olması lazım basmıştı fırçayı.

devleti meşgul milletide mağdur ediyorlar.

valla yetki olsada yazılsa şöyle insanlara sağlam bir ceza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

servet abi boluda adamın arabası toros da şahinde olsa lastıkler kar tipi :))

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

2 gün önce Bursada kar görmeye gittik, sıfır a5 le gelmiş birisi 2 parmak karda debelendi durdu, traktörle çektiler 50 cm ilerideki temiz asfalta gidemedi düz yolda.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Muhittin Kaplan yazdı:

yaz, çok yaz, yaz, az yaz. Mevsimler bu.

Evet, bir çok yaz ayında oruçlu olarak gelmiştim ben.. 

Hadi ben bilmedim geldim de.. Çağıran ne diye çağırmıştı o ayda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Köksal Yılmaz yazdı:

2 gün önce Bursada kar görmeye gittik, sıfır a5 le gelmiş birisi 2 parmak karda debelendi durdu, traktörle çektiler 50 cm ilerideki temiz asfalta gidemedi düz yolda.

Ağzını burnunu kırıp kenara atmak lazım öylesini 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Biz de biraz kar görmeye bizde gittik 2 çeker ile bir sıkıntı olmadı 2400 rakıma kadar çıktık...
847b62bd3277e235e34ca269707b8dc1.jpg

2516b12a10414695ae6594e737f6d752.jpg

9a3ccf0d3b771f0b25c06c4f17f39704.jpg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Servet Aydın yazdı:

Ayder'dede geç hafta aynı oldu. üstelik içlerinde otobüs ve minibüs'te vardı. Girişte para almasını biliyorlar ama karlastiği olmayanı geçirmemeyi akıl edemiyorlar.

Ayder veya farklı yerlere özellikle kar varken giderken hafta içi yoğunluğun olmadığı günleri tercih ediyorum. 24 ile 26'sı arası festival var üzerine para versen aydere gitmem o tarihlerde.
1. 3-5 kendini bilmez yüzünden kaza olacak kesin.
2. Alt yapı çalışması var, eğer yeni kar yağmıyor ve aşırı soğuk yoksa ayder merkezde yollar çamur içinde olacak.
3. Aşırı trafik olacak ve park sıkıntısı olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Osmaniye de kış lastiği takan kaç araç vardır? Bu sebeple "Yolda az kar var" vs diye diye gidersin azıcık yağmaya başlayınca olduğun yerde kalırsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kış ile kar lastiği kavramını çözdüğümüz gün muassır medeniyet seviyesine geleceğiz işte 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Servet Aydın yazdı:

Kış ile kar lastiği kavramını çözdüğümüz gün muassır medeniyet seviyesine geleceğiz işte 

çok zor çözemeyiz onu. daha kolaydan başlayalım mesela kabak lastikle trafik sigortasız ve alkollü vaziyette trafiğe çıkmasak öncelikle ilk adımı atmış oluruz mesela :D 

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Hadi kış lastiğin  yok en basit zincir bile iş görür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Mert
Hersene aynı. Hafta sonu mangal yakmaya gider, inemeyiz. Yaklasik 1800m dir zorkun yaylası. ama orada kalsanizda inmeden hayatinizi yasarsiniz. internet felan, fırın bakkal elektrik kasap [emoji848]
Ama bu kaldıkları yer hacbel denilen yerdir muhtemelen.

Üşümek istemişler.
Bizim 2 katli önünde kiraz ağacı olan tahtadan evimiz vardı 90 yıllarda sattık. O zaman terör var dediler yolları tutuyor dediler satmak zorunda kaldık. Her araç kafasına göre çıkamazdı yollar çok dikti. Kış vakti zaten tam eziyet. Şimdilerde yazın çıkabilir ama kışın çıkmak zordur. Hey gidi zorkun hey gidi karanlık dere.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

sis farı yoksa klaır tabii siste

Başka konuda yazsana sen 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ne özgüven var bu insanlarda maşallah , kış lastiksiz nerelere gidiyorlar, çok iyi sürücü galiba bunlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

haberi izledim de, daracık yol, tek araba kaysa arkadaki 1000 araba çakılır kalır.

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
Arabaları bırakıp insanları toplayıp getirseler de olur.
Karlar eriyince kendileri gidip alsınlar arabalarını [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...