İçeriğe Yönlendir

Araç Yorumlama

Serhan Altınay

Recommended Posts

Erol Güven

3 parca değişen hemde önden bu önemli 2 parça boyalı ben olsam uzak dururum.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ben olsam düşünmem, neden derseniz tek hasar kayıdı var ama çok fazla boya/değişen olmasına rağmen bazıları alakasız. Yani başka zamanlarda olmuş olma ihtimali yüksek. 

Ayrıca aracın soğutma suyu kabının rengi hiç düzgün değil. Normalde berrak olur turuncudur. 

Yorum bağlantısı
Serhan Altınay

Hasarın motora ulaşmadığı söyleniyor ama motora gelmiş olsa 8500 den fazla olmaz mı? 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Sağ kaput lastiği eski sol yeni( büyük ihtimalle yanlış takılmış yeni olan yanlış yere takılmış sadece)  klima borusu yeni, egzoz ısı kalkanı yeni.  Sağ önden kazalı araç görünürde. Ben almam.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
(düzenlendi)
Serhan Altınay yazdı:

Hasarın motora ulaşmadığı söyleniyor ama motora gelmiş olsa 8500 den fazla olmaz mı? 

Bu araç kasko dışında da işlem görmüş. Onarım nerede yapılmış bilmiyorsunuz, orjinaldir diyor ama yetkili servis ibaresi yok dikkat ederseniz. Ki diğer şeylerde özellikle vurgulanmak için çaba var. 

Yine söylemiş olayım hasarın olduğu bölgede içten düzeltme vardır en iyi ihtimalle. Ön direk ve  ön panelde işlem olmama ihtimali düşük. 

Kaskolu bir aracı neden kendin cebinden boyatırsın? Şuan o iki parçayı boyatayım desen 1000 liradan aşağı zor boyarlar. Hadi en düşüğü 750 lira olsun. Kaskon 750 lirayı ödese o kadar prim artmaz. Ciddi derecede macunlanıp çekiçlenerek düzeltilmiş olma ihtimali yüksek. 

ekleme ilan yayından kalkmış :) 

tarihinde Ü.Emre Kartal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

İlan gitmiş zaten :) + aracın plakası da değişmiş ilk plakası değil. 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Sinan Akgöl yazdı:

İlan gitmiş zaten :) + aracın plakası da değişmiş ilk plakası değil. 

Birebir aynı şekilde hasarlı aynı renk ama plakadan emin değilim 2014 model olarak bir galeriden girilmiş. Dikkatli olmak lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

yorumlamaya geldim ama yorumlayamadım.

Gökhan Albayrak yazdı:

Yetişemedim, satılmış galiba. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

keske görseydim bende yazardım bişiler :) ön tampon aralarına cok dikkat ederim

Yorum bağlantısı
Serhan Altınay

Maalesef araç kalkmış yayından birazda şaibeli duruyordu 55 bin ₺ ye kadar araç öneriniz olur mu bir an önce almam gerekiyor 

Yorum bağlantısı
Serhan Altınay

Dediğiniz gibi satıcı kişi galerici arkadaşa bıraktım diyor . Ondan aşabilir mişim istersem 64 bin e koymuş galeri sizce hangi soruları sorayım 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Serhan Altınay yazdı:

Dediğiniz gibi satıcı kişi galerici arkadaşa bıraktım diyor . Ondan aşabilir mişim istersem 64 bin e koymuş galeri sizce hangi soruları sorayım 

Hiçbir soru sormayın o araçtan uzak durun derim. O rakama titanium x donanım araç bakmayın, trend x paket temiz araçlar denk gelir. Diğer türlü bu tarz araçlar düşer önünüze. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

X Paket'in kısaltmasıdır. Paket sığmamıştır ruhsata.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Tarcanlar gibi firmaları izleye izleye iyice paranoyak olduk. Araç bakarken kaporta yerine,  göğüs kaplanmış mı, airbaglar orjinal mi, kemerler patlamış diye bakasım geliyor😁

Araç işi şans işi, ilandaki araç içinize sindiyse arayın, ekspertiz yaptıracağız , farklı birşey çıkarsa eksper masrafını siz ödersiniz deyin. Kabul ederse aracına güveniyordur, gidin , baktırın sorun çıkmazsa birde sigortacıya sordurun,  pazarlık edin alın. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...