İçeriğe Yönlendir

Passat - Akü Tavsiyesi

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık

Slm cumartesi passatın aküsü bitti dışarda en ucuz rakam 970-980 cıvarı varta marka agm akü 70 amper şimdi servisi aradım 807 lira fiyat verdi ama marka belırtmıyor vw amblemli diyor buna işçilik koyup üstüne ne indirim yapılacak bilmiyorum ne yapalım dısarıya akü satmıyoruz dıyorlar ayrıca arac gelecek servısde biz takacagız diyorlar ne yapalım 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

servisde ucuz madem serviste taktırıp geçin. bi akü değişimine ne kadar alabilirki. en fazla 100 150 dir heralde

bu arada internette yokmu daha ucuza ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Serviste taktırırdım bence de. Hem fiyat uygun hemde birşey olsa başına ekşirim

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ali Gök yazdı:

servisde ucuz madem serviste taktırıp geçin. bi akü değişimine ne kadar alabilirki. en fazla 100 150 dir heralde

bu arada internette yokmu daha ucuza ?

dışarda en ucuz 950 tl :))  saat 2 de arıyacagım fatura ne cıkcak:))

Mahmut Yıldız yazdı:

Dışarıda neden ucuza yok ki?

Akü agm akü 70 amper 760 amperde ilk marş basma kuvveti olcakmıs standart akü olmuyor mahmut bey :))

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Erkan Işık yazdı:

dışarda en ucuz 950 tl :))  saat 2 de arıyacagım fatura ne cıkcak:))

Akü agm akü 70 amper 760 amperde ilk marş basma kuvveti olcakmıs standart akü olmuyor mahmut bey :))

efb/agm farkı nedir?

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

servis mantıklı su anda hiç olmassa sorun cıkarsa aküde 2 senede yenisini  taktırcak muhatabımız olur

Mahmut Yıldız yazdı:

efb/agm farkı nedir?

efb akü sulu akü agm akü jel kuru akü

vw de bazı böyle süprizler oluyor aynam kırılmısdı dısarıda en ucuz 120 tl fiyat vermişlerdi servısden 60 tl ye almısdım oyuzden servıse mutlaka sorup fiyat almak iyi oluyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Erkan Işık yazdı:

Servis fiyat verdi 650 tl akü degişim işçilik hersey 

Iyi fiyat. Disarida hic kurcalatmam bile bu fiyata

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Servis fiyat verdi 650 tl akü degişim işçilik hersey dahil 

Focusa varta almıştım eskiyi verip 670 tl idi 3 ay önce. Fiyat çok iyi.

0e7dd67e9f961aa0f1ce3ce1482ac5f4.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Dışarıda eski aküyü alıp 100-150 arası indirim de yapıyorlar

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Köksal Yılmaz yazdı:

Focusa varta almıştım eskiyi verip 670 tl idi 3 ay önce. Fiyat çok iyi.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191021/0e7dd67e9f961aa0f1ce3ce1482ac5f4.jpg

Köksal abim focusun aküsü olmuyor buna start stoplu agm olması gerekiyor yoksa start stop devre dısı kalıyor oyuzden el mahkum , efb takmayı dusundum ondada kodlama gerekıyordu , kodlama vs yapamayacagımı anlayınca 980 e izmitli apaydından n 11 den sıparıs vercekdım artık servıse sorayımda aklım kalmasın dedım servıs fiyatı dipledi :))

Seninkide efb imişdi çalıstırır ama kodlama gerekıyor passatda 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Erkan Işık yazdı:

Köksal abim focusun aküsü olmuyor buna start stoplu agm olması gerekiyor yoksa start stop devre dısı kalıyor oyuzden el mahkum , efb takmayı dusundum ondada kodlama gerekıyordu , kodlama vs yapamayacagımı anlayınca 980 e izmitli apaydından n 11 den sıparıs vercekdım artık servıse sorayımda aklım kalmasın dedım servıs fiyatı dipledi :))

Seninkide efb imişdi çalıstırır ama kodlama gerekıyor passatda 

Benimki efb akü abi takınca focusun start stop çalışmaya başladı ama passatta işler değişikmiş agm daha iyi hem de daha ucuz. vw kafa karıştırmaya devam ediyor :)

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

servisde degişim yapdım fakat agm yerine efb akü kullanılmıs aracın saşisine bu cıkıyo dedıler iyi dedım takın ugrasmak istemedim silecekleri de degişdim 725 lira fatura cıkdı

e744e39220f6a7ff59bf5712ffbb9de1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...