İçeriğe Yönlendir

MK7 Multimedya Sistemi

Furkan Kökoğlu

Recommended Posts

Furkan Kökoğlu

Merhaba aracıma multimedya sistemi taktırmaya karar verdim. Kullanan arkadaşlar marka model önerebilirler mi ? Multimedya sistem montajı sonrasın da uyarıları nereden alıyorsunuz ? Örnek:Yolcu Kapısı Açık/Düşük Yağ Basıncı. Bir diğer merak ettiğim konu multimedya bluetooth bağlantısı ile direksiyon kumandalarından Spotify da şarkı geçişi yapabiliyor muyuz ?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Navimex kullanıyorum, kapıların açık olması aracın ayarlarını vs cihazdan görebiliyoruz. Sadece henüz denk gelmediğimden emin olamadığım lastik basınç ayarı konusu var. Ondan emin değilim tam çalışmıyor gibi. 

Göstergede uyarısı mevcut birçok şeyin, yine oradan da takibi mümkün. Kullanıma engel bir durum olmuyor. Sadece aracınız bilgisayara bağlandığında bir hata kodu veriyor orjinal cihaz olmadığı için. Onunla ilgili de araştırıyorum birşeyler denedim ama tam olmadı. 

Yorum bağlantısı
Aydın Vatansever

selam. bende multimedia düşünüyorum. tablet işi kafama daha çok yatıyor. 8 inclik tableti cd girişinin o bölgeye koymayı hedefliyorum. boylece aracın orjinalliğini bozmamış olacagım. bağlantı için de magnet soket kullanmayı planlıyorum.  şarj ve aux girişi için.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Ben 2014 fiesta aracımda navimex multimedia kullanmıştım, ancak ses kalitesi düştü. kolonları değiştirmek ve dijital amfi taktırmak zorunda kaldım, ses kalitesiorjinalinden daha iyi oldu. ses takıntınız varsa ya değiştirmeyin yada ses sistemi ile masrafın minumum iki katına çıkabileceğini bilin.

Yorum bağlantısı
Kürşad Özpamuk

Yaptıktan sonra fotoğrafları bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Furkan Kökoğlu

Çağatay Özsoy yazdı:

Ben 2014 fiesta aracımda navimex multimedia kullanmıştım, ancak ses kalitesi düştü. kolonları değiştirmek ve dijital amfi taktırmak zorunda kaldım, ses kalitesiorjinalinden daha iyi oldu. ses takıntınız varsa ya değiştirmeyin yada ses sistemi ile masrafın minumum iki katına çıkabileceğini bilin.

Aslında multimedya'yı almamın tek nedeni araçta stok bluetooth olmaması. Aux girişinden müzik dinlerken direksiyon kontrolleri çalışmıyor. Yani aslında müzik dinlemek için alıyorum. Siz böyle söyleyince içime oturdu. Orjinal teyibin ses kalitesi gayet iyi geldi bana. Navimex'e o kadar para gömünce daha iyi olur diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Furkan Kökoğlu yazdı:

Aslında multimedya'yı almamın tek nedeni araçta stok bluetooth olmaması. Aux girişinden müzik dinlerken direksiyon kontrolleri çalışmıyor. Yani aslında müzik dinlemek için alıyorum. Siz böyle söyleyince içime oturdu. Orjinal teyibin ses kalitesi gayet iyi geldi bana. Navimex'e o kadar para gömünce daha iyi olur diye düşünmüştüm.

Satıcıya sorarsanız kalite şahlanacak (benim zamanımda bilmem ne entegreli 50w çıkış diyordular)ama pratikte öyle olmuyor çünkü çin menşeli orjinal olmayan bir sistem. Dediğim gibi multimedia ile iki çift kolon ve en az digital amfi alacak şekilde hesap yapın, yada hiç dokunmayın orjinal sisteme çünkü aracı satarken alıcı farkı vermeye yanaşmıyor,  söküp satarken de yarı parasına bile satılmıyor. Ama şöyle birşeyde var ses sitemli multimedia başka bir güzel oluyor, arkadaşımla sağa sola gezmeye giderken cistak cistak klipler açardık, keyfi için o para verilir mi? bence verilir, tadı bir başka :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...