İçeriğe Yönlendir

72 Amper Akü İçin Şarj Aleti Tavsiyesi

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Servet Aydın
cevaplar için çok teşekkür ederim de ben izah edememişim sorumu, yani otoparkta priz olmadığı için powerbank türü bir akü şarjına ihtiyacım var o tarz bir ürün bulunabilir miyim acaba.

Aküyü sökmeden üstünde yapabilmek için? 

Mobil olmaz. 72 ah akü şarjı için 100ah güç gerekir tam bitik aküde. Ha akü zayıf kalırsa acil takviye için mobil booster işinizi görür. Onlarda motor cc hacmine göre yapılıyor
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ferit Erken

71ace1386eca8b3edfda54f94bb2177a.jpg
Bende bundan var. Otomatik dolduruyor. Uzun zaman oldu piyasada bulunur mu bilmem?

Black&Decker BDSBC10A 180 Amper Akıllı Akü Şarj Cihazı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

araç lada ise bence 20w bir güneş paneli alın direk bağlayın eğer araç sokakta değilse.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Mehmet Göktürk yazdı:

araç lada ise bence 20w bir güneş paneli alın direk bağlayın eğer araç sokakta değilse.

hocam bana dediyseniz A6 araç, kapalı otoparkta aydınlatma lambaları var ama kapanıyor sensörlü ondan şarj olur mu? düşük olsa dahi işimizi görür çok nadir kullanıyoruz aracı

Servet Aydın yazdı:

Mobil olmaz. 72 ah akü şarjı için 100ah güç gerekir tam bitik aküde. Ha akü zayıf kalırsa acil takviye için mobil booster işinizi görür. Onlarda motor cc hacmine göre yapılıyor

bilgi için teşekkür ederim ağabey, yatalak araç olduğu için akü ölmesin diye arayıştaydım 

rölantide 1-2 saat çalıştırsam şarj olur mu acaba teyp falan açmadan sıfır tüketim hali ile 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Servet Aydın yazdı:

Marş sonrası 10 dakika kafi eğer rölanti halinde 14 volt verirse

ağabey çok teşekkür ediyorum bilgiler için 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Bahadır Taşpolat yazdı:

hocam bana dediyseniz A6 araç, kapalı otoparkta aydınlatma lambaları var ama kapanıyor sensörlü ondan şarj olur mu? düşük olsa dahi işimizi görür çok nadir kullanıyoruz aracı

bilgi için teşekkür ederim ağabey, yatalak araç olduğu için akü ölmesin diye arayıştaydım 

rölantide 1-2 saat çalıştırsam şarj olur mu acaba teyp falan açmadan sıfır tüketim hali ile 

kapalı otoparkta uzatma ile uzamıyor mu kablo?

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Mehmet Göktürk yazdı:

kapalı otoparkta uzatma ile uzamıyor mu kablo?

site olduğu için priz yok, yeri temizleyen araç bile elektrikli onun için bir köşe yapmışlar bir tek orda priz gördüm, ya gidip kamera odasından, yönetimden falan rica etmem gerekecek onuda desem kapının önünde kocaman araba yakışık olmaz diye başka bir yol bulmaya çalıştım ama söküp aküyü eve çıkarsam 110 amper akü, ayarlar vs sıfırlanır diyorlar

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Sami Demirpaz
Mehmet Göktürk yazdı:

Araya bir sarj regulatoru gerekmez mi

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sami Demirpaz yazdı:

Araya bir sarj regulatoru gerekmez mi

20w için gerekmez

tek diyot yeter

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...