İçeriğe Yönlendir

Passat - Kalorifer Sol Taraf Sıcak Sağ Taraf Soğuk Üflüyor

Aykut Korkmaz

Recommended Posts

Aykut Korkmaz

Arkadaşlar merhaba, aracım passat b6 1.4 tsi, kaloriferin sol tarafı sıcak sağ tarafı soğuk üflüyor, sorun nerededir, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Servet Aydın yazdı:

Isı ayar klapeleri çalışmıyor.

manuel klimada da var mı abi bu. benim aracımda da aynı sorun var sadece sağ yolcunun cama yakın tarafı soğuk üflüyor

Yorum bağlantısı
Aykut Korkmaz
Servet Aydın yazdı:

Isı ayar klapeleri çalışmıyor.

Araçta klimatironik var aynı zamanda çift yönlü klima, ne yapmam gerekiyor bu durumda, ustalara çok güvenmiyorum, hiç değilse tarif etsem kendi kafasına göre yapmasa, ön göğüsün sökülmesine gerek var mı,yoksa alttan bi yerlerden halledilebilir mi?

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

polen fitresini takarken orda bişeyleri tam yapamıyorlar onla ilgili yönlendirici calısmıyor yada birseyin tırnagı takılmamıs bu konuyu yeni model vwlerde cok okuyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aykut Korkmaz
Okay Kaygusuz yazdı:

polen fitresini takarken orda bişeyleri tam yapamıyorlar onla ilgili yönlendirici calısmıyor yada birseyin tırnagı takılmamıs bu konuyu yeni model vwlerde cok okuyorum

Teşekkür ederim ilk önce buna baktırayim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Arkadaşlar aracın durumunu gösteren videoları sonunda çektim bu kanalda diğer videolar da var bi bakıp bilgi verir misiniz 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Taha Ucan

b6 2008 variant aracım var aynı sorunu bende yaşadım petek temizletme tıkanıklık vs hepsi denendi hiç bir çözüme ulaşamadık taki bir sabah arabanın motoru suyu uyarısı verene kadar ustama götürdüm ve klima peteğinin delindiğini gördük umarım sizde böyle bir sorun çıkmaz iyi forumlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Aykut Korkmaz yazdı:

Arkadaşlar merhaba, aracım passat b6 1.4 tsi, kaloriferin sol tarafı sıcak sağ tarafı soğuk üflüyor, sorun nerededir, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

klmatronik ise her ikisi de HI pozisyonunda mı? üfleme yapıyor mu? üfleme yapıyor da sıcak mı üflemiyor.

fan hızını düşürünce araçtan klape sesleri derinden duyuluyor mu devamlı kararsızlık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...