İçeriğe Yönlendir

iç mekan aydınlatma

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

Herkese merhaba  işyerimde kullanmak üzere tabiri caiz az yakan çok kaçan bol ışıklı  iç mekan tavan aydınlatma araştırıyorum internette bulduğum ürünler,tavsiyelerinize ihtiyacım var,bu ürünlerin elektirik montajında extra bir işciliği varmıdır? ömrü bitince bu ürünlerin tamiri değişimi nasıl olur?  teşekkür ederim

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/24-watt-led-kare-panel-sivaustu-led-tavan-aydinlatma-armaturu-24wpanel-driverli-beyaz-gunisigi-220v_pdp_497031328

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/samsung-ledli-40-watt-120-cm-led-yatay-bant-armatur-akim-korumali-2-adet_pdp_518994346

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Merhaba, ben bir aydınlatma firmasında çalışıyorum reklam olmasın ama kendi fikirlerimi sunayım.

Sıva üstü alacağınız üründe çerçevenin SAC olmasına dikkat edin, plastik çerçeveli bir ürün almayın.

Bant armatür için ise alüminyum kasalı bir ürün alın plastik kasalı bir ürün almayın.

Driver olarak dikkat etmeniz gereken husu Pf>0.9 olmalı.

Led olarak samsung led kalitelidir fakat piyasa ledleri ile arasında çok fark bulunmamaktadır, araştırın arasında çok fiyat farkı var ise piyasa led chipte tercih edebilirsiniz.

Ayrıca 6500 Kelvin göz yorabilir, 4000K tercih edebilirsiniz (kırık beyaz).

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Hasan Sancak yazdı:

Merhaba, ben bir aydınlatma firmasında çalışıyorum reklam olmasın ama kendi fikirlerimi sunayım.

Sıva üstü alacağınız üründe çerçevenin SAC olmasına dikkat edin, plastik çerçeveli bir ürün almayın.

Bant armatür için ise alüminyum kasalı bir ürün alın plastik kasalı bir ürün almayın.

Driver olarak dikkat etmeniz gereken husu Pf>0.9 olmalı.

Led olarak samsung led kalitelidir fakat piyasa ledleri ile arasında çok fark bulunmamaktadır, araştırın arasında çok fiyat farkı var ise piyasa led chipte tercih edebilirsiniz.

Ayrıca 6500 Kelvin göz yorabilir, 4000K tercih edebilirsiniz (kırık beyaz).

teşekkür ederim işi bilene sormak başka bahsettiğiniz ürünlere muadil gösterirmisiniz? ister web sayfası veya resim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...