İçeriğe Yönlendir

4. Jenerasyon Seat Leon

Furkan Sumer

Yeni Seat Leon  

57 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen
Furkan Sumer yazdı:

139.ooo -183.ooo ₺ arasinda olacagi soyleniyor

Dolu dizel manuel Clio 190 bin 😃

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

YENİ LEON 1.5 TSI ACT 130 HP S&S FR  231.500 TL.

cam Tavan çıkmış opsiyon olmuş, %50 ÖTV de kalsın diye sanırım.

HIvKvh.jpg

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
(düzenlendi)

Fiyat açıklanınca bende bir Seat sever olarak hemen araştırdım.2020 model olanlar bunlar.Cam tavansız manuel fiyatı 231.500 lira.

Bayi başı ancak 3 4 araba gelir şanslılar alabilir deniyor, araçlar ağırlıklı olarak Şubatta gelecekmiş.Bu fiyattan satılacağınında garantisi yok sanırım proforma fatura kesilmesi şartı var Ocak ayı içerisinde ancak araçlar henüz sistemde gözükmediği konuşuluyor.

Şubat zammı ile beraber euro vs düşmez ise bir üst dilime geçiyor ve 280.000 liralara çıkıyor yine cam tavansız olarak.Cam tavan içinde 25.000 gibi bir opsiyon ücretinden bahsedildi.

Cam tavan konusu, özellikle fr'larda biraz bmwnin durumuna benziyor, bence olmasada olur ama fr severlerde böyle bir yaklaşım var.

Mk3 kasa'nın standart manuelindeki donanımı yakalamak için 300.000 bandına çıkmak gerekecek diyorlar.DSG olanı zaten daha yukarıda olacak gibi.

Style, StylePlus ve FR ile gelecekmiş donanım olarak.İzleyeceğiz :D Doğuş birşeyler yapıyor yine ama  hiç birşey olmasa bile birşey olacak gibi.

tarihinde Oğulcan Akıncıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Fr opsiyon listesi epey dolu. 230 bine 1.5 turbo güzel makine. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Çok mutluyum fiyatların bu hale gelmesine

bütün millet şimardı 200 binde arabaya hurda muamelesi yapıldı kaç sene az bile bu fiyatlar devletin yerinde olsam dahada artırrım 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gulkokan yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Fr opsiyon listesi epey dolu. 230 bine 1.5 turbo güzel makine. 

Bir tane opsiyon koyduğunda fiyst direk 300 bine atıyor

Bence gerek yok. Epey epey yeterli yani. Özellikle ambiyans ledleri falan da var. Ben zaten cam tavan sunroof olaylarına biraz uzağım. Ekleten cam tavan ekletir yani buna. 

adaptif hız sabitleme yok. O kötü ama şerit takip var 

4-E153-C46-4-BE1-4450-9684-5-A7814-C32-A

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bence gerek yok. Epey epey yeterli yani. Özellikle ambiyans ledleri falan da var. Ben zaten cam tavan sunroof olaylarına biraz uzağım. Ekleten cam tavan ekletir yani buna. 

adaptif hız sabitleme yok. O kötü ama şerit takip var 

4-E153-C46-4-BE1-4450-9684-5-A7814-C32-ADC.jpg

Aldıktan sonra ekleniyor merak etme. Ötv olayına da gitmiyor :) Vag böyle lego gibi ekle çıkar.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Aldıktan sonra ekleniyor merak etme. Ötv olayına da gitmiyor :) Vag böyle lego gibi ekle çıkar.

Buna eklenecek bir şey yok zaten. Epey dolu. O bahsettiğin olay İkinci elde sıkıntı ama. Hoşuma gitmiyor. Bi ara a4 bakıyordum. 2 donanım paketi var. Ama bütün arabalar farklı. Hangisinde ne var diye bakmaktan yorulup bakmayı bırakmıştım. Japon arabaları iphone gibi, almanya xiaomi gibi yani :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Buna eklenecek bir şey yok zaten. Epey dolu. O bahsettiğin olay İkinci elde sıkıntı ama. Hoşuma gitmiyor. Bi ara a4 bakıyordum. 2 donanım paketi var. Ama bütün arabalar farklı. Hangisinde ne var diye bakmaktan yorulup bakmayı bırakmıştım. Japon arabaları iphone gibi, almanya xiaomi gibi yani [emoji4] 
Acc evlenecekmiş işte :) Şerit takip ACC tabela okuma vs vs vs. Donanımda gelir mi bilmiyorum da sonradan ekleniyor. Ikıncı elde niye sıkıntı olsun donanım donanımdır. Düzgün yapana denk gel yetkili servis orijinalinden farkını bulamaz. Ankarada ki ustama Eskihisar dan falan iş geliyor bu donanımlarla ilgili.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Acc evlenecekmiş işte :) Şerit takip ACC tabela okuma vs vs vs. Donanımda gelir mi bilmiyorum da sonradan ekleniyor. Ikıncı elde niye sıkıntı olsun donanım donanımdır. Düzgün yapana denk gel yetkili servis orijinalinden farkını bulamaz. Ankarada ki ustama Eskihisar dan falan iş geliyor bu donanımlarla ilgili.

Ülkede düzgün kelimesinin içi o kadar boş ki... Düzgün yapanına denk gel diyorsun işte. Yav düzgün yapanını da araştırmak istemiyorum. Broşürüne bakarım. Kendime uygun paketi seçerim. Sonra sarı siteye girer o pakete odaklanırım. Sürpriz yok. Fabrika takmış. Sonradan ne takılmış, bayi ne takmış, sonradan takan düzgün mü takmış bakmak istemiyorum. O yüzden sevmiyorum ben. Mercedes de öyle. Her araba farklı. 10 tane temiz buldun. Fiyatlarını donanımlarına göre karşılaştırırken kafa kalmıyor. Birini seçtin gidip bakıyorsun. Başka bir şeyden vazgeçiyorsun. Sonra diğerine bakıyorsun. Onda da istediğin opsiyonlu donanım yok. Pehh. Uğraşamam kalsın

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ülkede düzgün kelimesinin içi o kadar boş ki... Düzgün yapanına denk gel diyorsun işte. Yav düzgün yapanını da araştırmak istemiyorum. Broşürüne bakarım. Kendime uygun paketi seçerim. Sonra sarı siteye girer o pakete odaklanırım. Sürpriz yok. Fabrika takmış. Sonradan ne takılmış, bayi ne takmış, sonradan takan düzgün mü takmış bakmak istemiyorum. O yüzden sevmiyorum ben. Mercedes de öyle. Her araba farklı. 10 tane temiz buldun. Fiyatlarını donanımlarına göre karşılaştırırken kafa kalmıyor. Birini seçtin gidip bakıyorsun. Başka bir şeyden vazgeçiyorsun. Sonra diğerine bakıyorsun. Onda da istediğin opsiyonlu donanım yok. Pehh. Uğraşamam kalsın
Ben öyle arabadan sıkılıyorum. Kendim bir şeyler eklemeliyim :)
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Ben öyle arabadan sıkılıyorum. Kendim bir şeyler eklemeliyim :)

Zaman yok :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

otomatiğe alışmaya başladı millet, otomatik değilse zor, ayrıca dediğiniz gibi o fiyatlar uçacak, bu arada yine yazayım, 2. el için güzel planı var hükümetin, satmaya niyeti olan tabii satabilirse hemen satsın aha o akadar diyorum ...

araba alırken bundan sonraki kıstasım, tabii alacak hal kalırsa, tüm opsiyon donanım hepsi olacak (süsleme hariç, yok kırmızı şerit yok koltuğun kenarı) donanım olacak, güvenlik ve konfor donanımı özellikle ve otomatik olacak aga.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

muhahha , 264 diyen adam 254 demeye başladı, 160 a inecek o fiyat, o yüzden bekleyin kardeşler, şuan araba alınmaz, anca satılır para kenara konur....

hangi adamdı o gidip alalım 160 a?

Ali Cihangiroğlu yazdı:

otomatiğe alışmaya başladı millet,

satış pazarlama alışıtırır herşeye, insanoğlu kendi başına alışamaz.

Örnek: Borusan

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bı ticaretin olabilmesi için satan kadar da alan olması lazım. 

Basit kural. 

Leon için de yeni moda giriş paketi vergi diliminin altına çek donanım istiyeni incit. Sonra " bönöm öröböm föll ölöcöcök."

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Versiyon

Fiyat
1.0 TSI 110 HP Style  209.000 ₺
1.0 eTSI 110 HP DSG Style Plus  231.000 ₺
1.5 TSI ACT 130 HP FR

231.500 ₺

Yeni motor ve otomatik seçeneği gelmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...