İçeriğe Yönlendir

Golf 6 Ampul Bilgi

Kürşat Karaboğa

Recommended Posts

Kürşat Karaboğa

Merhabalar iyi forumlar 

2011 Golf 6 trendline paket golfüm var orjinal ampulleri var değiştirmek istiyorum led ampullere geçmek istiyorum fakat çok bilgim yok hangi farlarda ne kullanılır hangi h kullanılır arıza ışığı hangisi yakar ve de hangi marka önerirsiniz sizlerin fikir ve önerilerini almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yakmaz. Yukarıdaki şahsiyetten aldığım led nefis iş görüyor. Araç vw

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ne diye arıza ışığı yakıyor diyon o zaman. Arkadaşa yardımcı olsana

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

ledler farlarda göz almaz mı sadece uzunlarda mantıklıda kısalarda sorun teskil eder bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kürşat Karaboğa yazdı:

Merhabalar iyi forumlar 

2011 Golf 6 trendline paket golfüm var orjinal ampulleri var değiştirmek istiyorum led ampullere geçmek istiyorum fakat çok bilgim yok hangi farlarda ne kullanılır hangi h kullanılır arıza ışığı hangisi yakar ve de hangi marka önerirsiniz sizlerin fikir ve önerilerini almak istiyorum.

Kısalar H7,

Uzunlar hem gündüz farı hem uzun far.. Yani H15 ve çok gereksiz bir tasarım bence.. 

Led ile verim almanız imkansız.. 

Halojen ile bile verim alınamıyor maalesef. 

Servet Aydın yazdı:

Vw passat b8. H7

Bunun halojen farı harika.. 

Asla göz almıyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Ne diye arıza ışığı yakıyor diyon o zaman. Arkadaşa yardımcı olsana

golf 6 tiguan 5n ile ayni jenerasyon. hot check cold check var. direnc olmadan olmuyor. ben bu sekilde sis fariba takabildim.

Yorum bağlantısı
Kürşat Karaboğa

yani anladığım kadarıyla ledin çok etkisi olmaz sanırım

Dogan Arsiray yazdı:

golf 6 tiguan 5n ile ayni jenerasyon. hot check cold check var. direnc olmadan olmuyor. ben bu sekilde sis fariba takabildim.

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Ben jettanın plaka lambalarına led takmıştım arıza ışığını mı yaktı ampuller mi yanmadı öyle bi sıkıntı vermişti geçmiş zaman ama 1 liralık ampulle işi çözmüştük yani led de arıza çıkarıyor

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Kürşat Karaboğa

H7 ve h15 led ampul almayı düşünüyorum konuyu açalı uzun süre oldu ama hala alamadım marka ne önerirsiniz 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Servet Aydın yazdı:

Kısalar h7. Uzunlar h15

H15 icin halojen, kaliteli, ampul önerin var mı abi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...