İçeriğe Yönlendir

Aliexpressden Yapılan Alışveriş Taşıyıcı Olabilir mi?

Fatih Ozen

Recommended Posts

Servet Aydın

Aliexpres'ten alınan mallar alındığı rakamın %80 ucuzuna satın alınır. Paketi açmayın kafi. Ödeme banka havalesi kargo peşin ödeme.

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
Servet Aydın yazdı:

Aliexpres'ten alınan mallar alındığı rakamın %80 ucuzuna satın alınır. Paketi açmayın kafi. Ödeme banka havalesi kargo peşin ödeme.

Kem küm pat çat.

bir virüsün  yaptıgına bakın, türlü türlü para kazanma yolları oluşturiii

😀😁🤔🤓

Furkan Sumer yazdı:

ben uygulamayi sildim 🤣

Corona gelmesin diye galiba?!!?!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Önder Özcan yazdı:

2 gün önce verdim bir sipariş :)

Kargom geldikten 2 gün sonra bi toplantı etkinlik yapalım diyorum. Ya hep ya hiç :D

Önder abi siparişin durumu nedir? Kargolandı mı?

Ben de sipariş verecektim, bulduğum ürünü satan iki satıcıya mesaj yazdım henüz dönüş yok. 2 gün oldu.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

ne güzel hız sabitleme kolu alıp satıyordum yhaa millet şimdi bu cinden geldi diye almazda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

Krizi fırsata çevirme şekil 1.a

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

peki çinden gelip turkiyede satılan ürünler ne olacak sirkeli su damı bekletsek [emoji15][emoji15]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Aydın Sert yazdı:

Önder abi siparişin durumu nedir? Kargolandı mı?

Ben de sipariş verecektim, bulduğum ürünü satan iki satıcıya mesaj yazdım henüz dönüş yok. 2 gün oldu.

Henüz kargolanmamış. 7 iş günü içinde diyor.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mahir Yıldız yazdı:

peki çinden gelip turkiyede satılan ürünler ne olacak sirkeli su damı bekletsek emoji15.pngemoji15.png

En temizi hiç düşünmemek. Çin ile bağlantısı olmayan hiçbir şey yok. Haliyle her noktada risk var ve sirkeli su ya da başka bir şey çok işe yaramaz. Her ürünü de silemezsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

toplantı bursa da olacakmış 

kayınvalideye gideceğim abi :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Fatih Evcin yazdı:

kayınvalideye gideceğim abi :) 

Ben alacağım ürüne kayınvalidenin adresi yazıyorum, ona bişey olmazsa alırım 1 ay sonra kendisinden 😛

• Beğen 4
  • Mutlu 14
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Fatih Ozen yazdı:

Corona gelmesin diye galiba?!!?!

hayir, param yok 😂

sakasi bi yana da aliexpresten cok alisveris yaparim. bu son hastalik, virus muhabbetinden sonra psikolojik olarak acaba olur mu diye dusunmedim degil..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Cem Işık yazdı:

Ben alacağım ürüne kayınvalidenin adresi yazıyorum, ona bişey olmazsa alırım 1 ay sonra kendisinden 😛

abi sen bir dehasın benim neden aklıma gelmedi bu ya :bye:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Fatih Evcin yazdı:

abi sen bir dehasın benim neden aklıma gelmedi bu ya :bye:

Aramızda kalsın, sokakta kalırız valla duyulursa..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Cem Işık yazdı:

Aramızda kalsın, sokakta kalırız valla duyulursa..

ooo ekran görüntülerini alan çok oldu geçmiş olsun :) 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Yok virüs o kadar zaman yaşamaz , virüsün yaşaması için canlı bedenine ihtiyaç var.

Birde yeri gelmişken her pislik o coğrafyadan çıkıyor , her türlü pisliği yiyorlar gayet doğal bence, köpek yarasa yılan fare h.böceğine kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Cem Işık yazdı:

zehir gibisin abi :) masallah

Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN

Merhaba,

Virüslerin oldukça fazla çeşidi var.  Sizin konunuzla ilgili olarak,  paket içerinde çok kolay bir şekilde gelebilir. Zaten virüsler yapıları gereği canlılık özeliği göstermezler. Ne zaman canlı bir konak bulurlar o zaman çalışmaya başlarlar. Yani sizin kutunuza iyi ihtimalle solunumla,  kötü ihtimalle tükürme yoluyla virüs gönderdilerse yakalanma riskiniz mevcut. Hayatta kalma özelliklerini geniş çaplı  bilmesem de yıllarca zorlu koşullarda kurbanını "cansız" biçimde bekleyebildiklerini biliyorum. 

İşin psikolojik tarafı da var. Ben öleceksem onlarda ölsüncüler(tükürenler :) ) ve ben öleceksem kendini soyutlayımcılar.

Çamaşır suyu virüsleri yokedebiliyor. Nasıl ve ne kadar süreyle uygulanması gerektiğini bilmiyorum.  

Not: Elleri yıkamak hayat kurtarır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

Bize bisey olmaz :)

Şüpheli Paket, Şüphesiz Rize Ardeşen - https://izl.sn/8795012

aliexpressten %70 indirim mesaji geliyor.

hız sabitlemeler indirime girerse malları cakacam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
hız sabitlemeler indirime girerse malları cakacam.

Usta dediğin böyle olur, müşterisi için herşeyi yapar .

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Furkan Bakırel yazdı:

Usta dediğin böyle olur, müşterisi için herşeyi yapar .

hapşura hapşura ilk senin arabaya takacagım

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Aliexpress alışverişlerine ara vermiştim. Geçen gün bir kaç şey lazım oldu. TR’nin 3’te biri fiyatları görünce yine dayanamadım alışveriş yaptım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mustafa Arıkan yazdı:

Aliexpress alışverişlerine ara vermiştim. Geçen gün bir kaç şey lazım oldu. TR’nin 3’te biri fiyatları görünce yine dayanamadım alışveriş yaptım. 

siteye girince mecbur bişeyler alıyorsun, evin icraa ödemesini karttan yapınca k.kartını internete kapatmıstım dayanamadım geri actırdım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...