İçeriğe Yönlendir

Kauçuk Paspas Tavsiyesi

Furkan Bakırel

Recommended Posts

Furkan Bakırel

Volkswagen Bora için havuzlu paspas almak istiyorum ; internet üzerinden 3-4 farklı alışveriş yaptım hepsini de iade ettim , bütün satıcılara almadan önce sordum hepsi 3D havuzlu, kauçuk kaymaz, koku yapmaz diyerek cevap verdi gelen ürünlerin hepsi tamamen hüsran...

Sizce ne marka almalıyım?Nereden alabilirim tavsiye edebileceğim ürünler var mı ?

200-250 liraya kadar alabilirim.

Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Memnun kalmadıklarınız hangileriydi? Ben de benzer arayıştayım , onları elemiş olurum en azından.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Memnun kalmadıklarınız hangileriydi? Ben de benzer arayıştayım , onları elemiş olurum en azından.
İlk aldığım rizline markaydı , havuzlu lakin yan duvarları çok düşük malzeme kalitesi ne çok kötü ne çok iyi kauçuk gibi ama değil muşamba tarzıydi 150TL civarı fiyatı vardı beğenmedim zaten tam oturmadı yerine iade ettim.
Yine aynı şekilde aynı siteden aldım markası yoktu böyle koyu renkli pütürlü gibi görünüyordu kalite leş gibi ortadan paspasi hafif katlayınca kırılmaya başladı o koyu rengin altından beyazımsı bir renk geldi katlanan çizgisi belli oluyordu karton gibiydi , geldiği gibi onu da gönderdim.
Sonraki aldığım da marka Bod yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum şeffaf poşet içinde geldi herhangi bir kağıt vs yoktu içinde kalitesi berbat, parlak renkli idi havuz felan yok semsert çok kötüydü. 120 TL civarı fiyatı vardı iade ettim satıcı önce kabul etmedi yazılan ne ise o gönderildi felan dedi daha paramı alamadım bunlardan n11 üzerinden almıştım indirim kuponum da yalan oldu.Son ürünle beraber bitirdim internetten paspas alma olayını.
En sonunda elden almaya karar verdim burada bir aksesuarcı da Pufi marka buldum çok güzeldi kalitesi yumuşak bayağı kaymayı önleyici cırtcırt koymuşlar paspasin altına elime aldığım en kaliteli ürün buydu fakat o da üniversaldı arabaya oturmadı gaz pedalını sıkıştırıyordu alttan,almadım Pufi markayı tavsiye ederim.Ön paspasların ortasında arma var Pufi yazıyor.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Llocker alın.
Bulamıyorum artık ithal edilmiyor sanırım.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Furkan Bakırel yazdı:
Koray Demir yazdı:
Llocker alın.

Bulamıyorum artık ithal edilmiyor sanırım.

Omsa Line 4d havuzlu paspaslar da iyidir. Bora için üretim var mıdır bilgim yok.

Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman
(düzenlendi)

Arkadaşın Qashqai'sinde 5d paspas gördüm çok hoşuma gitti, araca özel ve tabanda açıkta kalan hiçbir yer yok. Geçen sene 300tl ye yakın bir rakama almış.

tarihinde M. Asım Kahraman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Omsa Line 4d havuzlu paspaslar da iyidir. Bora için üretim var mıdır bilgim yok.
Maalesef yokmuş.
Arkadaşın Qashqai'sinde 5d paspas gördüm çok hoşuma gitti, araca özel ve tabanda açıkta kalan hiçbir yer yok. Geçen sene 300tl ye yakın bir rakama almış.
Onlar gerçekten güzel ama tuzlu [emoji4]
yaa yinemi sen
Bende sıkıldım [emoji3] bı paspas alacağız basit bir paspas , yok arkadaş paspas
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cok garip, pufi haric hepsini kullandim ve memnun kaldim. Mevcut aracım icin rizline haric urun yoktu mesela, rizline da cuk oturdu. Turkiye satis ofisleri ile gorusmenizi oneririm.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Furkan Bakırel yazdı:

Volkswagen Bora için havuzlu paspas almak istiyorum ; internet üzerinden 3-4 farklı alışveriş yaptım hepsini de iade ettim , bütün satıcılara almadan önce sordum hepsi 3D havuzlu, kauçuk kaymaz, koku yapmaz diyerek cevap verdi gelen ürünlerin hepsi tamamen hüsran...

Sizce ne marka almalıyım?Nereden alabilirim tavsiye edebileceğim ürünler var mı ?

200-250 liraya kadar alabilirim.

vw veya skoda servislerine git yetkili servise skoda paspaslarını uygun veriyorlar oradan al 

https://www.tekzen.com.tr/bosse-skoda-octavia-3d-havuzlu-oto-paspas-2018-sonrasi-1-kalite-siyah-2727813?gclid=CjwKCAiAg9rxBRADEiwAxKDTumL4dsPsozkAQRzZkkY-ppGrFHfMeOj3LPwV7JtvHOQryWibS9wd0hoCppgQAvD_BwE

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Zor bulursun. Ben tesadufen bi aksesuarcida Golf IV icin olana denk geldim. Hali paspasin klipsleri ile degistim oldu.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Zor bulursun. Ben tesadufen bi aksesuarcida Golf IV icin olana denk geldim. Hali paspasin klipsleri ile degistim oldu.
Letgodan buldum bende aynı golf den çıkmış havuzlu paspas kalitesi eh işte abi fena değil de hiç yoktan iyidir dedim aldım 75 TL ücreti karşılığında.
Servis kapandı burada maalesef , orjinal paspasim var ama kullanmak istemiyorum hiç ayak görmedi 17 senelik [emoji846].
Cok garip, pufi haric hepsini kullandim ve memnun kaldim. Mevcut aracım icin rizline haric urun yoktu mesela, rizline da cuk oturdu. Turkiye satis ofisleri ile gorusmenizi oneririm.
Rizline fena değildi de parasının malzemesi değildi bence.
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Paspaslar bu şekilde , fotoğraflar kalitesiz oldu bıraz.91b942803e1b662aaa16fe67d1125a3f.jpgbb0b39b3c144c2e1bb493c8fb9291691.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...