İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy A51 2020

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

merhaba,

Bu cihaz hakkında ne dersiniz? Alınır mı 2.500 TL civarı bir paraya.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Xiaomi red mi note 8 pro öneririm.F/p ürünü.Bahsettiğiniz telefondan üstün yanları var.Sadece amoled bariz daha canlı renk sunabiliyor.Bundan dolayı samsung tercih edilebilir ama ben oyumu note8 pro olarak kullanırım.Fiyatları benzer çünkü.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Note 8 pro şu an peynir ekmek gibi gidiyor. Aralarında afaki farklar yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/345128-393643/redmi-note-8-pro-128gb_samsung-galaxy-a51/

Bende note 8 pro derim, tasarım ve ekran olarak a51, pil ve işlemci olarak note 8 pro önde ama ekran çatlarsa Samsung üzer. Note 8 pro 300 liraya değişirken a51 1000 lirayı bulur.

Düzeltme: mi9 de de amoled var ve 1000 lira civarı değişim o yüzden yazdım ama süper amoled olan a51 ekranı 400 e falan değişiyormuş.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/345128-393643/redmi-note-8-pro-128gb_samsung-galaxy-a51/

Bende note 8 pro derim, tasarım ve ekran olarak a51, pil ve işlemci olarak note 8 pro önde ama ekran çatlarsa Samsung üzer. Note 8 pro 300 liraya değişirken a51 1000 lirayı bulur.

Sefa Çelik yazdı:

Arkadaşlar, soru ne alayım değil, bu cihaz alınır mı? İkisi farklı şeyler. 

Başlık ilgimi çektiği için, adı geçen cihaz ile ilgili cevapları merakla bekliyorum. 

Sorunuzun cevabı yukarıda verilmiş sanırım. Aynı fiyata daha iyi olanı almak varken neden bunda ısrar edesiniz, öyle değil mi?

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Çok samimi bir arkadaşıma şirket a50 vermiş. Bana da ısrarla 51 alalım diye tutturdu. Aslında olay o :) bende iPhone kullandım yıllarca , iPhone 7 almayı düşünürken bu cihaz çıktı birden kafalar karıştı. Note 8 pro da çok inceledim ama karar veremiyorum bir türlü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Çok samimi bir arkadaşıma şirket a50 vermiş. Bana da ısrarla 51 alalım diye tutturdu. Aslında olay o default_smile.png bende iPhone kullandım yıllarca , iPhone 7 almayı düşünürken bu cihaz çıktı birden kafalar karıştı. Note 8 pro da çok inceledim ama karar veremiyorum bir türlü.

İphone kullanan kişi başka tel zor kullanır sen iPhone dan şaşma
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Birde bu xaiomi de herkesin dilinde bi radyasyondur gidiyor. Var mı Aslı astarı.?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Fatih Evcin yazdı:

Çok samimi bir arkadaşıma şirket a50 vermiş. Bana da ısrarla 51 alalım diye tutturdu. Aslında olay o :) bende iPhone kullandım yıllarca , iPhone 7 almayı düşünürken bu cihaz çıktı birden kafalar karıştı. Note 8 pro da çok inceledim ama karar veremiyorum bir türlü.

Değişiklik her zaman iyidir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Şimdi bir telefoncu arkadaşım ile görüştüm.

Note 8 için yurt dışı kayıtlı cihaz var tüm  TR kayıt vs. her şeyini ben hallediyorum 1.300 tl diyor :)  Nasıl bir sektör burası :) 

Note 8 Redmi modeliymiş. pro değilmiş.

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ben 2 haftadır note 8 pro kullanıyorum. Bataryası gerçekten çok iyi. Hızı falan da gayet iyi. Bildiğim kadarıyla pro ile düz arasında çok büyük fark yok . Hatta onun arka tarafını daha çok beğeniyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Fatih Evcin yazdı:

Şimdi bir telefoncu arkadaşım ile görüştüm.

Note 8 için yurt dışı kayıtlı cihaz var tüm  TR kayıt vs. her şeyini ben hallediyorum 1.300 tl diyor :)  Nasıl bir sektör burası :) 

Note 8 Redmi modeliymiş. pro değilmiş.

iPhone'dan şaşmayın, maceraya gerek yok. :)  Hiç bir şey aramasanız, klavyesini ararsınız ios'un. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Selçuk Bakış yazdı:

Note 8 pro şu an peynir ekmek gibi gidiyor. Aralarında afaki farklar yok. 

128 mi 64 mü makbul olanı peki?

@Sani Gerşon sizde cevaplayabilirisnin efem.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fatih Evcin yazdı:

@Sani Gerşon sizde cevaplayabilirisnin efem.

Ben bana yettiği için 64'ünü aldım. Sonuçta hafıza kartım vardı, genişlettim.

Makbul diye bi şey demeyim de, tercih meselesi diyelim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Fatih Evcin yazdı:

Mazı modellerinde 32 de 3 GB varken 64 de 4 GB RAM olabiliyor o zaman büyük kapasite tercih edilmeli kesinlikle ama bunda öyle bir fark yok. 150 lira fark 64 GB için verilir mi ona bakmak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Mazı modellerinde 32 de 3 GB varken 64 de 4 GB RAM olabiliyor o zaman büyük kapasite tercih edilmeli kesinlikle ama bunda öyle bir fark yok. 150 lira fark 64 GB için verilir mi ona bakmak lazım. 

Tam da sorum buydu. 64 ile 128 arasında sadece hafıza varsa bana 64 yeter ram değişir mi?

Sani Gerşon yazdı:

Ben bana yettiği için 64'ünü aldım. Sonuçta hafıza kartım vardı, genişlettim.

Makbul diye bi şey demeyim de, tercih meselesi diyelim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fatih Evcin yazdı:

Tam da sorum buydu. 64 ile 128 arasında sadece hafıza varsa bana 64 yeter ram değişir mi?

64'te de 128'de de Note8PRO'da 6GB ram var.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Sani Gerşon yazdı:

64'te de 128'de de Note8PRO'da 6GB ram var.

hımmm. o zaman 64 yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Aradaki farka 128 GB u3 kart alınır, 192 GB depolama olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne aldın.

Fotoda köşede gizlenmiş... Redmi note 8 pro

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne aldın.

şaomi aldım abi :) nereden nereye geldim :) 

değerli yorumlarınız için tek tek teşekkür ederim. çok sağolun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...