İçeriğe Yönlendir

Zippo Isıtıcılar

Servet Aydın

Recommended Posts

Emrah Altun
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Yakıt tüketen şeyler masraf yaratır.  Bence kalın giyinmek, kombine çevrime dahil olmamızı sağlar. Kalın ve sıkı giyinirsek, çiğerlerimizde yanan oksijenden oluşan ısıyı yalıtabiliriz. Böylece kan dolaşımı ile sıcak kanı her tarafa yönlendirip ısınabiliriz. Bu iş için Thermal içlikler var.  Eski moğ adamı giyinmeye gerekte yok. 

Ali Bey insan bedenine de mi hypermile yaptınız :)

tarihinde Emrah Altun tarafından düzenlendi
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güzel ürünler. 

Ben de eskiden kayak yaptığım zamanlarda çok bakınmıştım bunlara en son bunlarda karar kılmıştım. 
https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/sihirli-isitici-vucut-isitici-jel-bel-ve-sirt-icin_pdp_525361939?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=390030631645&utm_term=75110733530&ga_prodid=525361939&ga_merchantid=129774942&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiA4Y7yBRB8EiwADV1haSsWdcYHoCOGNstiw6dN0isxLtm3lRnyuvwRGhKx_1ZKsg_OQ_nlfhoCnkwQAvD_BwE

Sıcak suda kaynatıp koyuyorsunuz. Ne zaman kullanmak isterseniz içindeki metal kısmı çıtlatıyorsunuz anında reaksiyon başlıyor ve ısınıyor. Ama ısı verme süresi 45 dakikayı anca buluyor. Tekrar tekrar kullanma özelliğine sahip bu arada. Çeşitli boylarıda mevcut. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emrah Altun yazdı:

Ali Bey insan bedenine de mi hypermile yaptınız :)

Malesef 2015 yılında geçirdiğim çok önemli bir ameliyat sonrası vücut dinamiklerim bozuldu. Bu nedenle kendimi bedenen sınayan atraksiyonlara girdiğim oluyor. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Darbaz yazdı:

Bu iş için Thermal içlikler var. 

Kesinlikle katılıyorum. Eskişehir'e gitmeden Decathlondan 33tl ye aldım. Dışarıda içime giydim ince kapşonlu giydim böyle bir sıcak tutma hissetmedim işim gereği hep sokak köpeği gibi dolanıyorum keşke daha önce alsaymışım. 

Ali Darbaz yazdı:

Malesef 2015 yılında geçirdiğim çok önemli bir ameliyat sonrası vücut dinamiklerim bozuldu. Bu nedenle kendimi bedenen sınayan atraksiyonlara girdiğim oluyor. 

Geçmişler olsun

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

kredi kartsız yaşamak gibi :)

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Ersen Tapan yazdı:

Güzel ürünler. 

Ben de eskiden kayak yaptığım zamanlarda çok bakınmıştım bunlara en son bunlarda karar kılmıştım. 
https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/sihirli-isitici-vucut-isitici-jel-bel-ve-sirt-icin_pdp_525361939?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=390030631645&utm_term=75110733530&ga_prodid=525361939&ga_merchantid=129774942&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiA4Y7yBRB8EiwADV1haSsWdcYHoCOGNstiw6dN0isxLtm3lRnyuvwRGhKx_1ZKsg_OQ_nlfhoCnkwQAvD_BwE

Sıcak suda kaynatıp koyuyorsunuz. Ne zaman kullanmak isterseniz içindeki metal kısmı çıtlatıyorsunuz anında reaksiyon başlıyor ve ısınıyor. Ama ısı verme süresi 45 dakikayı anca buluyor. Tekrar tekrar kullanma özelliğine sahip bu arada. Çeşitli boylarıda mevcut. 

Bu jel kimyasal bir yolla ısı enerjisini mi depoluyor mantığı ney ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Bu jel kimyasal bir yolla ısı enerjisini mi depoluyor mantığı ney ?

O zamanlar araştırmıştım ama unuttum şu an. Aklımda kalan içindeki metal reaksiyonu başlatıyor. Soğukken yumuşak oluyor reaksiyon başladığında hızla katılaşmaya başlıyor ve ısınıyor. 
Biz ısıttığımızda da reaksiyonu tersten başlatıyoruz sanırım. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nerde beniM ısıtıcıM

Servet Aydın yazdı:

-28 derece depoda 4mm civata sökme veya 2mm eninde ölçü aletinin komitatörü ile 3mm kalınlığı olan propları tutma ile 45cm eni olan 120 cm yükseklikteki akü yuvası arasında Kablo değişimi yaparken düşünürüm eskimo gibi giyinmeyi

kafa kamerası ile gezsen yutupta fenomen üstü olurdun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
nerde beniM ısıtıcıM

Göktürk hocaya dedim çabiye de alalım dedim. Yok dedi naapcak ki dedi. Dedim bendekilere çöker dedim. Bana ne dedi. Valla bak
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Göktürk hocaya dedim çabiye de alalım dedim. Yok dedi naapcak ki dedi. Dedim bendekilere çöker dedim. Bana ne dedi. Valla bak

çatal var ya portifteki..... çayın döküle

Mehmet Göktürk yazdı:

heval öyle dedim

siz de olmasanız...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...