İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Note 6 Pro Video Kayıt - Geniş Açı Değil

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

Foto çekerken geniş açı çekim mümkün ancak video kayıt moduna gelince hafifiçe zoom yapıyor, sanırım elektronik sabitleme amaçlanmış.  Ziaomi de vidyo kaydını doğal halde yapmak mümkün değilmi?

edit

elektronik sabitleyiciyi kapatıp, tekrar uygulamayı açmak lazımmış.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Dogan Arsiray yazdı:

Foto çekerken geniş açı çekim mümkün ancak video kayıt moduna gelince hafifiçe zoom yapıyor, sanırım elektronik sabitleme amaçlanmış.  Ziaomi de vidyo kaydını doğal halde yapmak mümkün değilmi?

edit

elektronik sabitleyiciyi kapatıp, tekrar uygulamayı açmak lazımmış.

çılgın bir telefon 2 gün alarm kuramadım :) 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Fatih Keskin yazdı:

Dedim sana iPhone al diye

abi bu telefonun foto kalitesine yakın iphone fiyatı 7-8 lira :) bu o konuda çok iyi hele bir de bataryası var dün sabahtan beri şu anda %19 :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

cocuklar video izlemezse, 2 tam gun ve yarim gun gidiyor 

alarm alisinca kolay.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Alarm kurmak için bir kaç ayar gerekiyormus . Adama 7.30 a alarm kuruyorum. 6.30 da başlıyor çalmaya .. erken bildirimmis. Neyse ki çözdüm. Zaten 6.30 da uyanmak istesem o saate kurarım alarmı [emoji3] Çinliler bı enteresan

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

fiyat performans olarak müthiş bir telefon ama. kamera pil ömrü çalışma hızı vs harika. hatta yanlışlıkla bu kadar iyi olduğunu dşünmeye başladım. alette 48 khz entegre DAC bile var. herhangi biryerde yazmıyor, paralı poweramp sürümünü kurunca aktive oldu. infrared kumanda var. sürekli kumanda kaybedenlere birebir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
fiyat performans olarak müthiş bir telefon ama. kamera pil ömrü çalışma hızı vs harika. hatta yanlışlıkla bu kadar iyi olduğunu dşünmeye başladım. alette 48 khz entegre DAC bile var. herhangi biryerde yazmıyor, paralı poweramp sürümünü kurunca aktive oldu. infrared kumanda var. sürekli kumanda kaybedenlere birebir.
TV modelimi bilmiyorum, sadece açıp kapatıyor tvyi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

doğru ayarlayınca herşeyi yapabiliyor. ben digiturku kontrol ediyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Fatih Evcin yazdı:

çılgın bir telefon 2 gün alarm kuramadım :) 

Bildirimleri açıyormuş gibi yukardan çekerek açın. Soldaki saate (ya da ne taraftaysa) dokunun.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bildirimleri açıyormuş gibi yukardan çekerek açın. Soldaki saate (ya da ne taraftaysa) dokunun.

Ayarlarını sıfırladım öyle çözdüm abi teşekkür ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...