İçeriğe Yönlendir

Skoda Enyaq

Cem Işık

Recommended Posts

Mehmet Muhip Yılmaz

İçten yanmalılarda garanti bittiği anda şanzıman arızası veriyordu, bundada garanti bittiği anda elektrikli motor bozulur :D  Vag Grubu uzak dursun :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

x6 havası var. 

bu elektrikliler tasarım olarak normal arabalara özellikle benzemesin diye mücadele ile yapılıyor sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ali Gök yazdı:

x6 havası var. 

bu elektrikliler tasarım olarak normal arabalara özellikle benzemesin diye mücadele ile yapılıyor sanırım

bende öyle düşünüyorum. Elektrikli olunca mutlaka ''uzay mekiğine benzemeli'' diye bir kavram var sanırm. Araba tavandan vakumla çekilmiş gibi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bende onu fark ediyorum, elektrikli araba yapıcaz diye tasarımın içine... içinden çıkamıyorlar... :D 

Şekil 1-A = Tesla CyberTruck 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu isimleri nereden buluyorlar, kodyak modyak manyak enyaq, sonraki modelin adıysa  konyaq :)

• Beğen 7
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yoo Tesla model S ve E gayret normal bir sedan gibi duruyor :)

bu cidden güzel duruyor

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Bende onu fark ediyorum, elektrikli araba yapıcaz diye tasarımın içine... içinden çıkamıyorlar... [emoji3] 
Cyber truck kullanılan metal köşeli hat dışında başka bir form almıyormuş tipini seçtikleri malzeme belirlemiş biraz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

G serisi de çıktı çıkalı neredeyse aynı. Sevenini bırak tapanı var. Absürt şeyler bazen normalden daha fazla tutuluyor. 

Ben de sevmedim. X6 çakması gibi. Bi de vak vak olunca... Alana binene hayırlı olsun. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

ön tasarım biraz daha kibarlaştırlabilir, gerisi gayet hoş, x6 havasını ben de aldım 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Sani Gerşon yazdı:

Çok ManyaQ

150 bin km 8 yıl garanti veriliyorus genelde 150 bınden sonra ne olacak peki bu araclar  

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu üretime başlanacak son hali mi prototip mi ? Bu haliyle üretmezler sanırım ,

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu üretime başlanacak son hali mi prototip mi ? Bu haliyle üretmezler sanırım ,

Prototiptir bu. Koltuklar kapılar falan böyle olmaz muhtemelen
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Levent Güzelkalp yazdı:

seçtikleri malzeme belirlemiş

Kırılmayan cam gibi mi ? :omlet:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İyi de hiç škoda çizgilerini göremedim ki bu arabada. Hem o renk ne taksiden çıkma gibi. Hıh..

(inşallah togg üretilir ve güzel olur yoksa hiç bir elektrikli suvu sevemeyeceğim)

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Dogan Arsiray yazdı:

araba dediğin benzinli v8 ve otomatik olacak  .)

Biz akdenizde ona 8 otomatik deriz :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Levent Güzelkalp yazdı:
Hasan Karabekiroglu yazdı:
Bende onu fark ediyorum, elektrikli araba yapıcaz diye tasarımın içine... içinden çıkamıyorlar... emoji3.png 

Cyber truck kullanılan metal köşeli hat dışında başka bir form almıyormuş tipini seçtikleri malzeme belirlemiş biraz

iridyumdan filanmı yapmışlar..  o kamyonet tam bir facia. tam bir sıvama hali.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...