İçeriğe Yönlendir

W124 Lazziya

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Önder Özcan
Serkan Karakoca yazdı:

hayırlı olsun kazasız belasız cezasız ...

geçen yaz bursadan gelirken sol şeritte bir tane rampa yukarı çıkarken mezitin oralarda yapıştı tampona sellektör korna yapıyor vişne çürüğü  durmadan genç bir çocuk vites küçültüp   torkumla boğup verdim dumanı sonra arabada ailem olduğu için geç git dedim :) geçtim orta şeride :)

W124 teki genç: Dayanamadı, baş edemedi mecbur çekildi kenara  Zaten motoru ölmüş, dumana boğdu bizi 😛

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Önder Özcan yazdı:

W124 teki genç: Dayanamadı, baş edemedi mecbur çekildi kenara  Zaten motoru ölmüş, dumana boğdu bizi 😛

Biz de vaktinde bir astra g dolusu genç, clk 240 ı geçmiştik otobanda, kelli felli yaşlı bir amcaydı kullanan. O zamanlar güzel duyguydu :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Önder Özcan yazdı:

anlamıştır o 100 km den rampa yukarı 180 e çıkınca ara açılınca istemsiz :) 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Havadan şöyle bı 50 60 bin gelse yapılacak şey belli m111.944 makina kuyruğuna da bir 5g-tronic pof

O zaman duman  felan :∆

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Klima paneli ve mauna bir şeyler yapmışlar daha tam çözemedim. Ama orjinal de olmasi gereken maunu ve eksik kafalık düşürme tuşunu aldim. Zaman dar diye sadece üzerine taktık kafalık için soketi bulamadım.

Sunroof tuşu ve tavan lambası çatlamışti onu da aldık güneşlik ayağı teki kırıktı o da tamamf2c8b3c57c0bd0f5671af1eefd2560b9.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Öğlen de klima gazı basıldı . 3 tuş klima var ama panel arızalı diye role işi yapmışlar. Klima devreye giriyor düğmeden ama ışığı yanmıyor. Konsol bol ama tesisat ellenmis diye ehil mercedesci bulunca degisicez artık

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Senin bu zamana kadar ehil Mercedescin olmadı mı hala? (aslında benim de yok)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Önder Özcan yazdı:

eksikleri neyse ben hallederim. şanzıman beyninden teybe bir kablo çekerim 4 çeker olur . bolca euro ile gelin yanıma :D

yav o değilde. aynı kasanın siyahi kara hamidde vardı bide. deli yürekte. beyaz atkıyla arka koltuğunda otururdu 

bir ara arka koltuğunda  mutlaka oturacam hemen satma :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Arka koltuğun keyfini @Köksal Yılmaz a sor anlatsın :D

Bolu buluşmasından dönerken yorgunluktan gözlerim kapanıyordu, direksiyona gel dedim, yok burası iyi dedi :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Arka koltuğun keyfini [mention=24540]Köksal Yılmaz[/mention] a sor anlatsın [emoji3]
Bolu buluşmasından dönerken yorgunluktan gözlerim kapanıyordu, direksiyona gel dedim, yok burası iyi dedi [emoji3]
Ne olmuş yani mb nin sağ arka koltuğunda keyif yapıp land ile off road yapıp mangalları hüpletip mb ile geri dönüş yaptıysam, hiç mi iyi bişey haketmiyorum :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Köksal Yılmaz yazdı:

Ne olmuş yani mb nin sağ arka koltuğunda keyif yapıp land ile off road yapıp mangalları hüpletip mb ile geri dönüş yaptıysam, hiç mi iyi bişey haketmiyorum :D

Yaşıyorsun bu hayatı. Helal olsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Köksal Yılmaz yazdı:

mb nin sağ arka koltuğunda keyif yapıp land ile off road yapıp mangalları hüpletip mb ile geri dönüş yaptıysam,

roket atsaydın bide :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Önder Özcan yazdı:

Yakında yok. :( Parca işi bı tik kolay çıkmacisi parçacisi var da ince işe girecek adam az. Olan da servis fiyatından çok çekiyor ve keyfine kalmış

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Hayırlı olsun, valla ben senin hızına yetişemedim ne aldın ne sattın. En son bir 4 çeker falan konuşuyorduk. Arif’in golünü izlerken kendimi alakasız yerde bulmuş kadar oldum 😆

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

eksikleri neyse ben hallederim. şanzıman beyninden teybe bir kablo çekerim 4 çeker olur . bolca euro ile gelin yanıma :D

yav o değilde. aynı kasanın siyahi kara hamidde vardı bide. deli yürekte. beyaz atkıyla arka koltuğunda otururdu 

bir ara arka koltuğunda  mutlaka oturacam hemen satma :D 

Binersin biner. :) Daha iyisini alana kadar 2 yıl süre verdim kaza bela bişi olmazsa. Jant alacam cumartesi. Photoshop cu var mı jantı bı görsek üstünde

https://www.alloywheelsdirect.net/mercedes_alloy_wheels/e_class_saloon_w210_alloys/16_mercedes_algenib_wheel_376#compat

Peşine önü böyle yapacaz tampon ve silgi ler

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-w124-e500-mercedes-on-tampon-643484272/detay

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

Jant dışında nihai duruş bu ayarda olacak tabi bizim çamurluklar şişik değil bunun gibi 

images?q=tbn:ANd9GcSdJaPOccOMSULDH_kycgj

Panjur da bulacaZ 

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Binersin biner. :) Daha iyisini alana kadar 2 yıl süre verdim kaza bela bişi olmazsa. Jant alacam cumartesi. Photoshop cu var mı jantı bı görsek üstünde

https://www.alloywheelsdirect.net/mercedes_alloy_wheels/e_class_saloon_w210_alloys/16_mercedes_algenib_wheel_376#compat

Peşine önü böyle yapacaz tampon ve silgi ler

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-w124-e500-mercedes-on-tampon-643484272/detay

E bu jantlar senin arabadakinden zaten. W210 jantı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Köksal Yılmaz yazdı:

Muhakkak çok güzel örnekler vardır ama denk gelince paylaşmadan edemedim.

https://www.drive2.ru/b/547541673421310498/?yrwinfo=1582226527237231-1333453995226673151900067-vla1-2589

40 bin dolar lafı geçmiş bi yerde. Ama hakkını verir. E500 den hallice bişi. Tamponlar lorinser olabilir 

Önder Özcan yazdı:

E bu jantlar senin arabadakinden zaten. W210 jantı?

Değil farklı. Bendeki 15 makyajsız w210 jantı bunlar makyajlı 16. Benzer ama daha şık.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Engin Deniz yazdı:

Şöyle bişey yapalım 😎

Tamponlar 2000 TL .  Görüşmeler devam ediyor. Jantlar 8 delik orjinal et34 16" pahalı şuan o yüzden farklı olacak. Dayı ortak olmuş arabaya bak zaten. Şuan video iyi denk gelmiş. Bizi mi duydu ne.

İlk gecw çekiminde arabanın bir sürü elektronik arızası var kadranda bu arada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yaşıyorsun bu hayatı. Helal olsun. 

İyi oldu hatırladım. Land ile arazi gezi bedeli olan 900avro ödeme yapacaktı ilgili ilk şahıs.
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Arka koltuk sefası olarak ertesi günü 100 avro ateşledi bana. Sana ödeme yapmadı mı hala?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

İyi oldu hatırladım. Land ile arazi gezi bedeli olan 900avro ödeme yapacaktı ilgili ilk şahıs.

O 900 avro nevşehirden gelecek abi, hatlar karıştı

Önder Özcan yazdı:

Arka koltuk sefası olarak ertesi günü 100 avro ateşledi bana. Sana ödeme yapmadı mı hala?

Bak şindi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

vay arkadaş adamları haraca bağlamış resmen hele bir de geri ödemleri utanmazsa fındıktan sonra diyecek :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...