İçeriğe Yönlendir

Araç Koltuklarını Nereye Temizletmeliyim?

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk
(düzenlendi)

arkadaşlar selamlar;

aracım koltukları bej renkli ve kirlendi. tavanda temizlenmesi gerekiyor. 

bütçe önemli değil. işini sağlam yapan kurumsal bir yer önerir misiniz? kuytu köşede yıkamacılara veremem güvenmiyorum onlara. pekde sağlıklı yapmıyorlarda.  yeri geliyor ıslak bırakanlarıda gördüm. 

sonax dediler ama yaptıran var mıdır?

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Gezici
Asprin marka ilaçla sildim. ne kadar leke varsa çıktı.
bilginiz olsun 
Bende silmiştim ama bej renkte nasıl sonuç verir ıslak bırakma konusu sıkıntı kötü koku çıkmıyor arabadan iyi araştırmak lazım
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Serkan Gezici yazdı:
Ali Gök yazdı:
bilginiz olsun 

Bende silmiştim ama bej renkte nasıl sonuç verir ıslak bırakma konusu sıkıntı kötü koku çıkmıyor arabadan iyi araştırmak lazım

bej renk koltuklarımı halı yıkama makinesi ile temizlemiştim. ama ahtapot yoksa illa az bir nem kalıyor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ziebart ve Sonax gerçekten çok iyiler bu konuda. Sonax biraz daha alt kalite ama yine de kurumsal firmalar ve beğenmezseniz ne isterseniz düzeltiyorlar.

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Şip-Şak diye bir şey buldum. Arabanın her yerinde kullandım. Koltuk tavan plastik vb. gerçekten temizliyor. İnternette muadili olan pek çok marka var. Tek püf noktası sildiğiniz bezin kuru olması gerekli. Yoksa bulaştırmaya başlıyor. Koltuklarım ve tavanım açık renk. Leke bırakmadı.

https://urun.n11.com/temizlik-urunleri/sipsak-cok-amacli-leke-cikarici-1-lt-ayni-gun-kargoda-P385674350?gclid=Cj0KCQiAs67yBRC7ARIsAF49CdUCbGj4lyJ5C-QIxmasjnJJAmwh6PqNNDCG37IALfMPz5C7E2wpdoEaAv6cEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Şipşak birtek günahları temizlemiyor

Denedin sanırımsa.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Gök yazdı:

bilginiz olsun 

Kumasa zarari oldu mu?

Tufan Caliskan yazdı:

Şip-Şak diye bir şey buldum. Arabanın her yerinde kullandım. Koltuk tavan plastik vb. gerçekten temizliyor. İnternette muadili olan pek çok marka var. Tek püf noktası sildiğiniz bezin kuru olması gerekli. Yoksa bulaştırmaya başlıyor. Koltuklarım ve tavanım açık renk. Leke bırakmadı.

https://urun.n11.com/temizlik-urunleri/sipsak-cok-amacli-leke-cikarici-1-lt-ayni-gun-kargoda-P385674350?gclid=Cj0KCQiAs67yBRC7ARIsAF49CdUCbGj4lyJ5C-QIxmasjnJJAmwh6PqNNDCG37IALfMPz5C7E2wpdoEaAv6cEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

plastik aksamda solma yaparmi? kapi esikleri vs..de kullanacagim.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Yapmaz ben kullaniyorum sipsak degil adi baska marka nalburlarda 20tl:) benim bej halilari sildim arabanin fircayla kosla oxi action ile harmanlayip sonuc iyi 

Alpay Sumer yazdı:

Kumasa zarari oldu mu?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Açık renkli koltuklar hele birde küçük çocuğunuz varsa tam bir işkence oluyor. Kılıf kullanmak en iyisi. Bej döşeme temizlendikten sonra üzerine su bile dökülse hemen su lekesi oluyor. Komple tekrar silmek gerekiyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Kumasa zarari oldu mu?

Kumaşa zararı yok

leş gibi lokal lekeleri nasıl söktü o kdar iyi bende anlamadım

Zaten az spreyle skınca ıslak kalma 1 gün sürdü kurudu

arabayı yıkamaya verdim içi süpürüldü  klasik sonra direk sıktım koltuğa asprini 30 saniye sonra sildim

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Tuzla sonaxı tavsiye ederim geçen bizim oğlan kustu arabanın içine güzelce dip bucak temizledi adam bir de pazar günüydü. Akşam adamla beraber kapattık dükkanı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Fenerbahçe Stadının yanında, akrabamın işlettiği Meguiars(kızıltoprak)  var, işlerinde iyilerdir bu tarafa yakınsanız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mehmet Yeter yazdı:

Tuzla sonaxı tavsiye ederim geçen bizim oğlan kustu arabanın içine güzelce dip bucak temizledi adam bir de pazar günüydü. Akşam adamla beraber kapattık dükkanı. 

sakıncası yoksa ne kadar ödediniz? 

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
Ümit Türk yazdı:

"Kasım" ı bulun. elemana "eczacı abinin selamı var. o gönderdi. fiyatı indirecekmişsin" deyin. belki yardımı olur. 2010 dan beri tüm arabalarımı ve motosikletlerimi onlar temizler.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Sedat Ünsal yazdı:

"Kasım" ı bulun. elemana "eczacı abinin selamı var. o gönderdi. fiyatı indirecekmişsin" deyin. belki yardımı olur. 2010 dan beri tüm arabalarımı ve motosikletlerimi onlar temizler.

tuzla sonax dediğiniz yer sahile bağlantı yolunda olan yer mi? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ümit Türk yazdı:

200 lira ödedim. 

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici
Önce - Sonra

Zn2ZXz.jpg

[emoji106][emoji106][emoji106]Kim yaptı bunu
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Tavan kapı silerek geçer de kumaş koltuklarda halı makinesi şart. İçine arap sabunu koyup yıkayıp çekmek lazım. İçimdeki kiri pisliği de alır. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...