İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2020 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Gay olmak bir hastalık bence. Tedavi edilebilir.

Tıp bunun bir kromozon değişikliği olduğunu ve hastalık değil, genetik olduğunu, tedavi edilemez olduğunu kanıtladı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Tıp bunun bir kromozon değişikliği olduğunu ve hastalık değil, genetik olduğunu, tedavi edilemez olduğunu kanıtladı.

Daha düne kadar maske sadece hastaysan takın diyorlardı. Cımbızla çekmişsin lafı.  üzerine gidilerek ilaç dayayarak tedavi değil tabi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Daha düne kadar maske sadece hastaysan takın diyorlardı. Cımbızla çekmişsin lafı.  üzerine gidilerek ilaç dayayarak tedavi değil tabi.

Yok ben bi şeyle çekmedim lafı. Sadece tıbbın bunun genetik olduğunu tedavi edilemez olduğunu söylediğini söyledim. Onların yalancısıyım.

Bu arada, gay'lere kötüymüş gibi bakılıyor da, herkesin aklına sanırım bi tek kerimcan gibiler geliyor. Kerimcan gibilere ben de karşıyım zira seksüel eğilimini reklam malzemesi haline getirip bundan para kazanıyorlar. Kerimcan gibiler toplum sağlığını bozuyor. Ancak belki de her gün yüz yüze görüştüğünüz insanların da gay olduğunu bilmeden yaşıyorsunuz. Zira bir çoğu belli dahi etmez. Şimdi onlar da mı kötü?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Yok ben bi şeyle çekmedim lafı. Sadece tıbbın bunun genetik olduğunu tedavi edilemez olduğunu söylediğini söyledim. Onların yalancısıyım.

Bu arada, gay'lere kötüymüş gibi bakılıyor da, herkesin aklına sanırım bi tek kerimcan gibiler geliyor. Kerimcan gibilere ben de karşıyım zira seksüel eğilimini reklam malzemesi haline getirip bundan para kazanıyorlar. Kerimcan gibiler toplum sağlığını bozuyor. Ancak belki de her gün yüz yüze görüştüğünüz insanların da gay olduğunu bilmeden yaşıyorsunuz. Zira bir çoğu belli dahi etmez. Şimdi onlar da mı kötü?

Kötü değil tabi. Kafası şeysinde olan herkes kötü aslında. önemli olan şeysinde olmamak.

Normalde gay eğilimleri olup kısmen toplum baskısı kısmen de diğer eğilimleri de olduğu için normal bir ailesi olan çoluk çocuğu olan çok kişi var. Kısmen psikolojik tedavi görmüş oluyorlar. Bu kişileri gazlasan tam gay olur mesela. Ama olmuyorlar. Tedavi dediğim bu. Belki biraz üstünü kumla örtmek gibi de denilebilir. Ama neticede kafası rahat oluyor toplumda sorun yaşamıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Biraz da nostalji.. Eski arabalar daha bi yakışıklıymış valla. Sesleri ise boş kubbede hoş bir seda olarak kaldı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bu kazaya rağmen yürüyerek araçtan çıkılıyorsa araçlar epeyce güvenli olmalı. Yıllarca izledim bu kadar patlamalı kazaya denk gelmemiştim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oraya o bariyeri anca çöl arabı yerleştirirdi zaten, nasıl bir hatadır, yola göre açı yapan bariyer mi olur böyle hızlı pistte.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

5,5 yaşındaki oğlum kazayı gördü eyvah dedi çocuk çok üzüldük can kaybı olmaması sevindirici 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

El ve ayaklarında yanıklarla kaburgada kırıkla kurtulmuş pilot. Gerçekten büyük şans.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Romain Grosjean yaptiğı kazalarla anilan bir pilot F1 da son 3 yarişında tvden izlerken beni gercekten cok korkuttu F1 da izledigim en kötü görünen kazaydı Sennanın vefati sonrası kokpit teknolojileri cok gelisti Bariyere oyle bir girdiki alev topu deldi gecti bence onu kurtaran Halo oldu.

Grosjean aractan inene kadar gercekten insan endise ediyor sanslı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

oraya o bariyeri anca çöl arabı yerleştirirdi zaten, nasıl bir hatadır, yola göre açı yapan bariyer mi olur böyle hızlı pistte.

aaa Arap onlar laf yok, Osmanlıda bile Arap a laf yoktu biz 2. sınıftık hatırlarsan....

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok çok kötü bir kazaydı, gözlerime inanamadım. Çok şükür Grosjean atlatılabilecek en hafif şekilde atlattı. Halonun halen dimdik ayakta olmasına hayretler ediyorum. Ezilmemiş, kopmamış.

Artı adam bildiğin yangından kurtuldu. Yarış bittiğinde arabadan çıkmalarının ne zor olduğunu görüyoruz, o kadar sürede, o şartlarda kendini çok çok iyi kurtardı. Yangının içinde oksijen de olmaz, yiyecek ekmeği varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hemen arkasından hazır gelen takip aracındaki yangın söndürücülere dua etsin, şanslı pilot

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Kaza sonrasından bir kaç görüntü:

f256e0ddd6493662f79ca2a5ff99de14

helfer-aus-titan-das-halo-system-m-links

_115692140_grosjean.jpg

36229084-8998353-image-a-19_160666107312

the-wrecked-car-of-romain-gros-1.jpg

Yeni koruma sistemi olmasa kafası kopardı.. 

Demek ki işe yarıyor önlerindeki şey. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

bir pilotun gözüne civata saplanmıştı önden uçarak gelen onu bile önlüyor, köpeklerin pisttte işi neymiş onun hakkında haber okuyan?

bizim pistte olsaydı bunlar yanmıştık, arabın yağı bol olunca eline yapışmadı skandallar

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

O kadar sert çarpmaya karşılık Halo da küçük bir deforme olmuş..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

bir pilotun gözüne civata saplanmıştı önden uçarak gelen onu bile önlüyor, köpeklerin pisttte işi neymiş onun hakkında haber okuyan?

bizim pistte olsaydı bunlar yanmıştık, arabın yağı bol olunca eline yapışmadı skandallar

Bizim pistte de köpek koşuyordu :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sani Gerşon yazdı:

Bizim pistte de köpek koşuyordu :)

Bizdeki köpek kendi kulvarında yarışıyordu 😛

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bizdeki köpek kendi kulvarında yarışıyordu 😛

Pitten  başlama cezası vardı onun.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...