İçeriğe Yönlendir

Fabrikada Iki Kez Boyanan 508

Furkan Sumer

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Tv de izledim.. 

Bu denli abartacak bir olay değil bence. 

Olmaması gerekir ama günümüz şartları malum, Bir kapı boyalı ise, kapı boyalı olmasının kaybı ne kadarsa bayiden onu veya biraz fazlasını alır lafı kapatırsın. 

Akşam kapının önünde dururken bir kamyonun gelip boydan boya çizmeyeceği yada yırtmayacağı ne malum. 

Ömür, bu kadar basit şeyleri dert edecek kadar boş olmamalı. 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

2010 da aynını Fiat Grande Punto da yaşadı arkadaşım, mahkemeler vs sonrası aracı iade etmişti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O kapıya bakamıyormuş. 

Kafasını çevirip geçiyormuş.. Hey Allah'ım ya :)

Hasan Karabekiroglu yazdı:

2010 da aynını Fiat Grande Punto da yaşadı arkadaşım, mahkemeler vs sonrası aracı iade etmişti.

Tavrını koyarsın.. Dersin ki, ülke şartları malum, bana bunu bu şekilde satmamanız gerekirdi ama sattınız, telafi edin.. 

Ama tiksiniyorum, o kapıya bakamıyorum falan ne ya. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kafasını çevirip geçiyormuş.. Hey Allah'ım ya

Adam araba satın almamış abi arabayla evlenmiş. 

Sonra aldatıldığını öğrenince bütün sıtkı sıyrılmış.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Adam araba satın almamış abi arabayla evlenmiş. 

Sonra aldatıldığını öğrenince bütün sıtkı sıyrılmış.

Askerde komutan silah zimmeteldiği zaman artık tüfeğinizle evlisiniz diyordu. Onun gibi birşey herhalde bu adamın ki. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu araba bende olsa her hafta sonu bir yere gezmeye giderdim. Eşim ve kızımla yollarda geçen bir hayatımız olurdu. 

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
(düzenlendi)

Yurt dışında araçların boyaları düzgün olmazsa daha çok değer kaybı yaşanıyor ve sıfır km çoğu araçlarda dahi boya oluyor ki zaten fabrikaların üç defa boyama hakları oluyor.Büyük kaza yapmadığı sürece İnsanların umurlarında değil,ülkede herkes(Taklalı arabaları insanlara yutturmaya calısan ahlak yoksunları yuzunden)artık eline boya ölçme makinası alıp arabaları kontrol etcek kadar paronayak oldu.Hiç nefret etmeye gerek yok maşallah çok güzel araç kullanmaya devam et bilen biliyordur

tarihinde Ali Yasir Bilici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Kendi nefret ettigi arabayayi ucuz paraya vermemesi de ne bileyim.... :D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

öldüm fiya...., pardon ederinden satınalabilirim... hatta 2009 tiguan ile takas bile olur. üzerine para da istemem. kurda kuşa yem olmasın yeterki.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Dogan Arsiray yazdı:

öldüm fiya...., pardon ederinden satınalabilirim... hatta 2009 tiguan ile takas bile olur. üzerine para da istemem. kurda kuşa yem olmasın yeterki.

Dimi ama, madem bu kadar çiğsidin arabadan, birine hediye et kullansın.

Sen git boyanmamış olanını al yeniden...

Şu çocukdaki duyguların aynısı adamdaki 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

başganım, amacımız vatandaşa hizmet. sadece kaputu boyalı arabayı al, farbikasyon ama tüüüüm yan tarafı boyalı ve artık tüm kıymeti gitmiş arabayı ver bitti gitti. çözüm odaklıyız. amma ağladı ya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Cebimize parayı doldurduk bayiye gittik.

Bayi dediki aynı araç renk, donanım şu bu herşey aynı.

Bu boyasız olan 300 bin lira

Bununda sağ ön kapı işlemsiz boyalı fiyatı 250 bin dese

Tercih ne olur ?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yaş kurtarmadı bazı arkadaşları. ama servet başganım çoktan dönüyordu biz giderken. :D

Cebimize parayı doldurduk bayiye gittik.

Bayi dediki aynı araç renk, donanım şu bu herşey aynı.

Bu boyasız olan 300 bin lira

Bununda sağ ön kapı işlemsiz boyalı fiyatı 250 bin dese

Tercih ne olur ?

harbimi? aldım gitti. :D tabi renk farkı yoksa.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
yaş kurtarmadı bazı arkadaşları. ama servet başganım çoktan dönüyordu biz giderken. :D

harbimi? aldım gitti. :D tabi renk farkı yoksa.
Renk farki olsa da alirim boyatiriz bi daha nolcak [emoji16]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

0 km bir araç alip boyali cikmasi ve bu kusurun satilirken saklanmasini son derece ahlaksizca buluyorum bence haberde ki adami elestirmek yerine bu kusuru saklayan kimseleri elestirmek gerekir bu aracin en uygunu 240 bin tl den satisa cikiyor bayi aracini vitrine koyarken 0 km fakat bu kapisi boyali diyecek ozman  insan kandirmak niye? vatandaş elindeki bu kozu tv ye cikmanin etkisiyle cok dramatik oynamis. Musterinin tercihine gore ya 0 arac yada ucret iadesi bitti gitti  35 sene calisan adama emekli olunca bu paranin yarisini vermiyolar ayip.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Şu arabanın ilanını atın bana ariyim şu adamı 30 binlira teklif edim . Kapısı boyalı araba bildiğin leş midesi bulanıyormuş bide

utanmaz adam televizyona çıkmış bide bende sıfır araba pert çıktı sandım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...