İçeriğe Yönlendir

Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

CNR Expo, bu sene de Boat Show'la eş zamanlı olarak 21 Şubat - 01 Mart tarihleri arasında Kamp ve Karavan fuarı düzenliyor Camp&Caravan Istanbul 

Gezenbilir.com üyeleri, ücretsiz fuar bileti alabilirsiniz. 

Biletinizi oluşturmak için Tıklayın

Katılımcı sayısı çok olursa ve organize olunabilirse, bir toplantı da düzenlenebilir yada birlikte gidilebilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yarın oradayım ama saat belli değil. Gidince ararım. Çekim yasağı yoksa 360 kamera için ideal çekim alanı olur

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

En gıcık olduğum şey.

Ziyaretçiler, fuar adına, kayıt sırasında edinilen tüm kişisel bilgilerin CNR Holding A.Ş. veri tabanında toplanılacağını ve CNR Holding A.Ş. tarafından ya da 3. şahıslar tarafından promosyon, e-bülten gönderimi, çağrı merkezi aramaları, SMS gönderimi ve hedefli pazarlama amaçlı kullanılabileceğini kabul ederler. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Yarın oradayım ama saat belli değil. Gidince ararım. Çekim yasağı yoksa 360 kamera için ideal çekim alanı olur

fuarda çekim yasağı.... kömürsüz ocakbaşına benzer

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

bekleriz..yasak olmaz sonuçta reklam. bence.

Ebrar Tüfek yazdı:

En gıcık olduğum şey.

Ziyaretçiler, fuar adına, kayıt sırasında edinilen tüm kişisel bilgilerin CNR Holding A.Ş. veri tabanında toplanılacağını ve CNR Holding A.Ş. tarafından ya da 3. şahıslar tarafından promosyon, e-bülten gönderimi, çağrı merkezi aramaları, SMS gönderimi ve hedefli pazarlama amaçlı kullanılabileceğini kabul ederler. 

Çıkarsın boşver adamlar da sebeplensin, sektör gelişsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Çekim yasağı yoksa 360 kamera için ideal çekim alanı olur

Çinliler gelirse görürsün sen yasağı :)

Adamlar sırf fotoğraf çekerek koca otomobili birebir kopyalıyorlar. 

Bir otomobilden en az 500 fotoğraf çekiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Karavan yetişmeseydi gelecektim.
Muhtemelen arkadaşın karavanı deneyeceğiz haftasonu. Hem sizle de görüşmüş olurduk .(

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Sağol Mehmet abi, bu iyi oldu. Bu arada fuar kaça kadar açık ben  türlü bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sağol Mehmet abi, bu iyi oldu. Bu arada fuar kaça kadar açık ben  türlü bulamadım. 

Geçmiş fuarlarda kapanış saati 18, 18:30, 19 gibi olmuş. Ancak bu fuarda teyite muhtaç olmak şartıyla şu bilgiye ulaştım.

deadb225566ff554e7ff576d9b92ce83.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ebrar Tüfek yazdı:

En gıcık olduğum şey.

Fuarda kayıt yapılmaz demiyor, cnr olarak bizim çektiğimiz tüm görüntüleri nerde istersek kullanırız diyor

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Cem Işık yazdı:

Fuarda kayıt yapılmaz demiyor, cnr olarak bizim çektiğimiz tüm görüntüleri nerde istersek kullanırız diyor

Kişisel bilgilerin başka firmalar ile paylaşılmasına kızmıştım ben, biyerden bana da değişik değişik internet modem kampanyası mesajları geliyor, nerden yaptılar bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Bu sabah 11 20 de oradaydım otoparkta yer bulmak çok zor oldu aynı anda bot karavan biraz ilerisinde motor fuarı var imkanı olan hafta ici gelsin genel izlenimim avrupa karavanları gördükten sonra özellikle alman yerli karavanlara bakmak bile istemiyoruz sıfır moto karavanla 1000000 Tl avrupa çekmeler 150 200 bin TL yerliler 50 150 bin tl arası küçük karavanlarda epey hos

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Hâlâ geçemedim karşıya. Yarın sabah gideceğim erkenden vaziyete göre
Yarın daha beter kalabalık ol olur abi bence 9 da otoparkta ol insanlar öğle yapmış içerde birşeyler yiyerek açılmasını beklemisler
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bugun motor fuarina gittik arkadasla, izdiham yeri gibi otopark. 

Kamp karavana gectik arkadas online davetiye almamis giris 100₺ olunca bende girmedim. 

Haftaici gidilir anca oyle cok kalabalik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Kamp karavana gectik arkadas online davetiye almamis giris 100₺ olunca bende girmedim. 

Online bedava bileti yazdırarak gittim sorun olmadı turnikede
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Levent Güzelkalp yazdı:
Sami Demirpaz yazdı:

Online bedava bileti yazdırarak gittim sorun olmadı turnikede

Ben telefondan gosterdim sorun yok ama arkadas online bileti doldurup davetiye alamadi. Sanirim online davetiye limiti dolmus. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bosverin bu tur seyleri zaten anlayamaz bu millet :) Sizde anlamadiginiz yerlere gitmeyin :)

images?q=tbn:ANd9GcQmRv7hQz5FaKvCx8FIpoE

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...