İçeriğe Yönlendir

Logitech Mouse Switch Değişimi

Mustafa Arıkan

Recommended Posts

Mustafa Arıkan

Emektar 10 yıllık faremin sol tuşu artık su koyvermeye başlamıştı. Bazen tıklamıyor bazen de tek tıklamama rağmen çift tıklıyordu. Hurdaların içinde eski bir fare devresi buldum. Switchleri de birebir aynı olunca değiştirdim. Sorun çözüldü. 
(Video çok amatör oldu, tripod yanımda olmadığı için bir elle telefonu tutup bir elle iş yapmaya çalıştım:) )

• Beğen 9
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Videoyu mu beğeneyim, burayı mı beğeneyim :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Videoyu mu beğeneyim, burayı mı beğeneyim :) 

Kanalımı takip etmeyi, beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayın lütfen :) Pardon önce “kanalıma hoş geldiniz” demeliydim :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Mustafa Arıkan yazdı:

Kanalımı takip etmeyi, beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayın lütfen :) Pardon önce “kanalıma hoş geldiniz” demeliydim :) 

Yok ilk önce...

Arkadaşlar Se Aa dicen. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Arıkan yazdı:

tam da onu diyecektim. "merba arikdaşlar kanalıma hoşgeldinz bugin sılayım yapıyoz."

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Logitech'in ürünleri kolay kolay bozulmuyor. Ancak nasıl oluyorsa bazı model mouse'larında kronik sorunları var ve düzeltmek yerine satışına hala devam ediyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Sani Gerşon yazdı:

Logitech'in ürünleri kolay kolay bozulmuyor. Ancak nasıl oluyorsa bazı model mouse'larında kronik sorunları var ve düzeltmek yerine satışına hala devam ediyorlar.

Yenisi ile değişim yapıyorlardı genelde. Ben şimdiye kadar hep memnun kaldım bu markadan. Bu mouse da 2009 veya 2010 olması lazım. Basit bir şey ama uzun ömürlü olması güzel bir şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kanalımı takip etmeyi, beğendiyseniz beğen butonuna basmayı unutmayın lütfen [emoji4] Pardon önce “kanalıma hoş geldiniz” demeliydim [emoji4] 

Aynen. Artık konuşmaya başlasan sen [emoji3526]
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynen. Artık konuşmaya başlasan sen emoji3526.png

Bunlar aslında video çekmek için yaptığım içerikler değil. Videoyu öylesine çektim mesela. 
Ama daha düzenli hale getirmeyi düşünüyorum abi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mustafa bey, ne yaptınız kıskandınız mı bendeki mouse'u :p

Ofisteki mouse'umun sol switch'i bozuldu. Aşağıdaki üründen arıyorum. Hem uzun ömürlü hem de ses yapmıyor. Yardımcı olabilecek var mıdır?

https://www.aliexpress.com/item/32653516999.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2f062afdE5YQqFalgo_pvid=18e9656c-365d-4d05-957b-38fc45c8c451algo_expid=

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Yok ya öyle bir şey olamaz :) 

Bu switch de zor bulunur şimdi :) 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mustafa Arıkan yazdı:

Yok ya öyle bir şey olamaz :) 

Bu switch de zor bulunur şimdi :) 

Valla yok maalesef hiç bir yerde. Aliexpress'te var ama yemiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

eski çift tıklamalı a4 tech mouselardan bulun, içinden 4 tane switch çıkar, takın kullanın, ömürlüktür, logitech falan hikaye o butonların yanında. 

Zaten hepsi 3 bacaklıdır, kimisi ikisini kimisi üçünü kullanır. Hepsi de birbirinde çalışır problem olmaz. 

Yani demek istediğim ölçü aletlerine vs'lere gerek yok, bas lehimi geç :D :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...