İçeriğe Yönlendir

Focus 2011 No GPS Hatası

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

Merhaba, Alfa'ya geçiş yaptığımdan beri foruma pek girmiyordum. Şimdi tekrar Ford'a dönüş yaptım ve 2011 model bir Ford Focus satın aldım. İlk hafta navigasyonda herhangi bir problem yoktu ancak sonra birden çalışmamaya başladı ve ekranda "No GPS" mesajı çıkmaya başladı. Problemi ve çözümü hakkında bilgi sahibi olan var mıdır ?rydjWV.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Arda Akbay yazdı:

Merhaba, Alfa'ya geçiş yaptığımdan beri foruma pek girmiyordum. Şimdi tekrar Ford'a dönüş yaptım ve 2011 model bir Ford Focus satın aldım. İlk hafta navigasyonda herhangi bir problem yoktu ancak sonra birden çalışmamaya başladı ve ekranda "No GPS" mesajı çıkmaya başladı. Problemi ve çözümü hakkında bilgi sahibi olan var mıdır ?rydjWV.jpg

Sigortasını kontrol ettiniz mi? Gps anten sigortası var.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

Bu Fordu satarsınız yine mi uzaklaşacaksınız:)

Uzaklaşmayın kalın :)

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Sinan Akgöl yazdı:

Sigortasını kontrol ettiniz mi? Gps anten sigortası var.

Sigortaların olduğu yeri açtım, birşey yaparım sandım ama sigortayla biraz bakıştıktan sonra kapağı kapattım tekrar. Kırmızı işaretli olan GPS içinmiş

b942Zb.png

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Evet Arda bey direk o sigorta, sigortayı çekin bir şey olmaz içine baktığınız zaman anlaşılır sorun sigortada mı değil mi ilk önce bir bakalım eğer sigorta değilse araştırmaya devam ederiz adım adım gitmekte fayda var :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Akbay

Sigortayı çıkardım, uçları biraz kararmış gibi sanki. Tekrar yerine taktım, problem, durum aynı.

b9gJ08.jpg

E2z50A.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yenileyin , uzun süre yüksek akım geçmiş bundan ayrıca

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçici olarak başka bi 5a sigortayı takıp deneyebilirsiniz. Hemen solunda görüyorum mesela.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

Bugün deneyeyim bakalım, o da elimde patlamaz inşallah :D:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...