İçeriğe Yönlendir

Bankalarda EFT Ücret Ve Komisyonlarda Yeni Dönem

Erhan Doruk

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Erhan Doruk yazdı:

Enpara ödemediğiniz ücretlerin istatistiğini mi tutuyor. Herkes ödemediği ücreti yazmış. 

Evet öyledir muhtemelen.. 

Havalelerde para alsam şu kadar alırdım. eft lerden para alsam şu kadar alırdım. Şu kadar ücretsiz taksit verdim şu kadar kart parası almadım falan diyordur.. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:
Ümit Türk yazdı:
ne güzel dimi hem hizmet al hem hizmet bedeli ödeme. abartı olmamak kaydıyla bence almalılar. niye bedava yapsın ki bu işi. millet olarak maalesef nerde beleş oraya yerleş mantığındayız. kimse kusura bakmasın kim ne hizmet veriyorsa uygun fiyatla hakkını bedelini almalı.  kendinize yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmayın lütfen...
okadarda değil yani. 

Zaten paramız onların hesabında bizim adımıza değerlendirip para kazanıyorlar bırakında ücretsiz olsun

senin onayın olmadan değerlendiremezler.  o iş öyle bildiğiniz gibi değil. zannetmeyin hesabınızda vadesiz 100 bin var onlar değerlendiriyor öyle birşey ok . bende öyle düşünüyordum. bankacı birine sordum. kulakdan dolma bilgiden başka birşey değil diyorlar. ne kadar doğru söyledi bilinmez ama ben inanmıyorum. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ümit Türk yazdı:

ne güzel dimi hem hizmet al hem hizmet bedeli ödeme. abartı olmamak kaydıyla bence almalılar. niye bedava yapsın ki bu işi. millet olarak maalesef nerde beleş oraya yerleş mantığındayız. kimse kusura bakmasın kim ne hizmet veriyorsa uygun fiyatla hakkını bedelini almalı.  kendinize yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmayın lütfen...

okadarda değil yani. 

Bankanız mı var yoksa?! 😊 Keyfinden hizmet vermiyor banka. Bizim paramızı işletiyor. Kusura bakmasın ama müşterisine bu tarz hizmetleri ücretsiz sunmalı.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

cepte tebde almıyor yıllardır kirayı ve bazı eftlerimi bundan kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Enpara güzel nimet, bende 1000 lira fayda sağlamışım kendime bugüne kadar.

Yıllardır Garanti kullanırım, pahalı banka. Ne zaman kredi istesem verdi Garanti, birtek o yönü güzel. 

Maaş YapıKredi'ye yatıyor, aynı gün ücretsiz EFT ediyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Okay Kaygusuz yazdı:

cepte tebde almıyor yıllardır kirayı ve bazı eftlerimi bundan kullanıyorum.

Adam adam :friends:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

ING  E- Turuncu hesap derim. Eft ücreti almaz. 2 yıldır digiturk Beşiktaş maçlarını bedavaya izliyorum. Aylık 750 Tl harcama sözüne. Ayda 3 defa diğer bankamatiklerden para çekmeye ücret almaz. Forever ING :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Enpara güzel nimet, bende 1000 lira fayda sağlamışım kendime bugüne kadar.
Yıllardır Garanti kullanırım, pahalı banka. Ne zaman kredi istesem verdi Garanti, birtek o yönü güzel. 
Maaş YapıKredi'ye yatıyor, aynı gün ücretsiz EFT ediyorum. 

Enpara aradı beni bugün ;)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl alınıyor bu en para :)

oturduğun koltuktan kalkmadan, hiçbir bilgin yok iken gagıldan yürü, app kur. yanında cep telin ve kimliğin olsun. toplam 15 dak sonra enparalı oluyorsun. 3 vakte kadar da adresine kartın geliyor. Teknolojinin dibini hissedeceksin cep telefonuna yapacaklarına, prd aypon...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Sert yazdı:

Bu enparanın olayı ne?

Masraf almadan nasıl kazanıyor?

bankacılıkta farkındalık yaratıp mudi sayısını artırarak. Organik olarak yayılıyor, reklamsız masrafsız, banka zaten kazanır,

var olmayan kazançtan fedakarlık yaparak kazanıyor. Farkındalığı olmasa mudisi az olur, dolayısı ile total kar az olur.

basit bir pazarlama tekniği ama etkildir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl alınıyor bu en para :)

Mehmet Ozyurek yazdı:

Enpara aradı beni bugün ;)

Şu yukardaki mesajdan sonra app'te işlem yapıyordum. İlgili sekmeyi görünce aklıma geldin.

"Enpara enpara diye konuştuk beni aradılar" hissetsin dedim. 😁

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Enpara çok iyi ya. tavsiye ettiklerim için bana ödeme yapsa baya paralarını alırdım.

2,066,93 tl kazanmışım 4 yılda.

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
sanırım epey en paracı var dun en para şirketimi inceledim bu kadar çok muafiyeti olan başka banka varmı acaba dedim? masraf almamak için yemin etmişler sanki default_smile.png 

Ayrıca kredi kartı her şeye 6 taksit yapıyor 3 bin TL tek seferde olmak üzere ayda 3 işleme. Gıda hariç. Ben telefonu 6 taksit yaptırmıştım

okadarda değil yani. 

Banka çalışma prensibini araştırın. Bu işlemleri çokta bedava sunmuyorlar öyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İstemeseler de siz verin, daş mı yiyelim biz :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İstemeseler de siz verin, daş mı yiyelim biz [emoji3]

Bu zamana kadar yediklerine say. Land var satılık isten mi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

Bu zamana kadar yediklerine say. Land var satılık isten mi

Nasıl yani, salatamda artık somon füme olmayacak mı?

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Sabah havale yaptım 0.96 TL ücret ödedim,çok güzel olmuş sevdim bu işi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Mert Üçkaleler yazdı:

ING  E- Turuncu hesap derim. Eft ücreti almaz. 2 yıldır digiturk Beşiktaş maçlarını bedavaya izliyorum. Aylık 750 Tl harcama sözüne. Ayda 3 defa diğer bankamatiklerden para çekmeye ücret almaz. Forever ING :)

Mert bey digitürk kampanyası hakkında bilgi alabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

maaş hesabı, herşey beleş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Kuveyttürkde ne şahsi hesabımdan 10 yıldır ne de ticari şirket hesabından 2 yıldır hiçbir şeye para ödemiyorum.

Ticaride öyle maaş anlaşması falanda yok, sırf bu sebeple çalışan arkadaşlara maaşınızı istediğiniz bankadan alabilirsiniz demiştim.

https://www.seninbankan.com.tr/ den başvuruyorsunuz kartınızı her bir şeyinizi getiriyorlar ayağınıza. En sevdiğim yanı da kartı, kredi kartını kaybettiniz diyelim, bankadan gidip anında alabiliyorsunuz saçma sapan kurye vs. ile uğraşmadan.

Memnun müşteri en iyi reklamdır :) (Enparayı finansbank olduğu için sevmiyorum :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Furkan Avcı yazdı:

Kuveyttürkde ne şahsi hesabımdan 10 yıldır ne de ticari şirket hesabından 2 yıldır hiçbir şeye para ödemiyorum.

Ticaride öyle maaş anlaşması falanda yok, sırf bu sebeple çalışan arkadaşlara maaşınızı istediğiniz bankadan alabilirsiniz demiştim.

https://www.seninbankan.com.tr/ den başvuruyorsunuz kartınızı her bir şeyinizi getiriyorlar ayağınıza. En sevdiğim yanı da kartı, kredi kartını kaybettiniz diyelim, bankadan gidip anında alabiliyorsunuz saçma sapan kurye vs. ile uğraşmadan.

Memnun müşteri en iyi reklamdır :) (Enparayı finansbank olduğu için sevmiyorum :) )

Bankayı kullanışlı hale getiren en önemli unsur Atm yaygınlığı. Kuveyt illa ki avm lerde vardır ancak hiç gözüme çarpmamış. O konuda ilk sıradakiler garanti ve iş bankası. Kuveyt ortak bankamatikten ücretsiz para çekimi yaptırıyorsa avantaj sağlar. 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Mert bey digitürk kampanyası hakkında bilgi alabilirmiyim

Haziran ve ya Temmuz aylarında kampanya başlatıyor. 12 ay boyunca ayda 750 TL harcama sözünüze digiturk taraftar paketini ücretsiz olarak veriyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...