İçeriğe Yönlendir

Fiat 500e

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Elektrikli motora sahip yeni Fiat 500e ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fotoğrafları sızdırılan 500e, bu kez motor gücü ve menzil gibi teknik detaylarla karşımızda.

l406YE.jpg

Tek pedalla sürüş deneyimine imkan veren ve bataryanın daha verimli kullanılmasını sağlayan üç farklı sürüş moduna sahip olduğu söylenen yeni Fiat 500e’nin yenilenen kabininde 10.3 inç Android tabanlı bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. Buradan yola çıkarak, FCA’nın Ocak sonunda tanıttığı yeni Uconnect 5’in yeni 500e’de kullanılmış olabileceğini söyleyebiliriz.Yeni Fiat 500e’nin fiyatı ve satışa sunulacağı tarih gibi bilgiler ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak. Fakat gelen haberler yeni 500’ün önümüzdeki yaz İtalya’da satışa sunulacağını gösteriyor. 500 La Prima adi verilecek bu sınırlı üretim versiyonun fiyatı 37 bin 900 euro olacak.

Kaynak: DonanımHaber.com

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

500e  denince aklıma gelen.

images?q=tbn:ANd9GcTrBFuZkOsScNJTdp7Luf5

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Far tasarımı güzel olmuş ama kazada kaput far grubu nasıl olur bilemedim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

Far tasarımı güzel olmuş ama kazada kaput far grubu nasıl olur bilemedim.

tampondan başlar indirmeye fara gelene kadar devam...... italyan gibi düşünmeli

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
tampondan başlar indirmeye fara gelene kadar devam...... italyan gibi düşünmeli
Artık sökülecek listesine kaputta eklenecek [emoji2]

82c7410af8dd086e58cb59c01d8f1cf4.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sinan Akgöl yazdı:

Bence kaput farin ustune kapaniyor

Bende öyle düşünüyorum, bizimkisi işin latifesi. 

Far tasarımını aslına sadık kalarak güzel güncellemişler. Sevdim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Sinan Akgöl yazdı:

Fiat logosu gitmiş 500 logosu gelmiş 

500 sanki bir alt marka gibi oluyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Eyüp Çetin yazdı:

500 sanki bir alt marka gibi oluyor.

Bende öyle düşünüyorum, Austin Mini'den Mini'ye geçiş gibi.  Vw Bmw logo değiştirir. Bmw logosu zaten toybox stikeri gibi. 

Motoru alt yapı böyle imiş.

500e-engine.jpg

fiat-500-e-6.jpg

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Eyüp Çetin yazdı:

Elektrikli motora sahip yeni Fiat 500e ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fotoğrafları sızdırılan 500e, bu kez motor gücü ve menzil gibi teknik detaylarla karşımızda.

l406YE.jpg

Tek pedalla sürüş deneyimine imkan veren ve bataryanın daha verimli kullanılmasını sağlayan üç farklı sürüş moduna sahip olduğu söylenen yeni Fiat 500e’nin yenilenen kabininde 10.3 inç Android tabanlı bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. Buradan yola çıkarak, FCA’nın Ocak sonunda tanıttığı yeni Uconnect 5’in yeni 500e’de kullanılmış olabileceğini söyleyebiliriz.Yeni Fiat 500e’nin fiyatı ve satışa sunulacağı tarih gibi bilgiler ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak. Fakat gelen haberler yeni 500’ün önümüzdeki yaz İtalya’da satışa sunulacağını gösteriyor. 500 La Prima adi verilecek bu sınırlı üretim versiyonun fiyatı 37 bin 900 euro olacak.

2019 yılı sonunda PSA grup ile FCA grup birleşmesi gibi bir haber okumuştum. Bu bağlamda logo bazlı bir çalışma yapılmamış olabilir. Bilemedim

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Eyüp Çetin yazdı:

l406YE.jpg

fiyatı bana pahalı geldi, şuan çok güzel olan yeni pegeout 208 elektrikli versiyonu avrupada 30binden başlıyor başlangıç paketi 36bine kadar çıkıyor, bunu alacağıma 208 alırım harika bir araç bence

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...