İçeriğe Yönlendir

Otoparkta Vurup Kaçmışlar

Mehmet Zeki Yalçın

Recommended Posts

Mehmet Zeki Yalçın

merhaba arkadaşlar,

cumartesi günü işyerime yakın olduğu için.pendik ispark katlı otoparkına  arabamı park ettim.akşam almaya gittiğimde araba sola kolon duvarına  doğru kaymış, Allah Allah nasıl olur derken çıkmayada çıkamıyorum önde bariyer arkada kolon.sonra sağa doğru bi baktım, çamurluk tampon kanırtma sürtme derken birde abanmış karektersiz denyo.şok oldum.be kardeşim yapıyon bari  ön camda tel var ara yada görevliye tel bırak özür dile ne kaçıyon.arbamada o kadar bakıyom allaha şükür kazamız belamız yok.dışarda değil otoparkta yakalıyor bu karektersizler.arabayı sağa doğru çekip öyle çıkabildim.

isparkın sigorta kapsamı varmış tutanak tutuldu.inşallah sigortası devreye girer. karakolada bildirip tutanak ifade verdim kamera kayıtlarına bakılacak

.http://InqeU9.jpg

http://4fcMVF.jpghttp://Y0KRxb.jpg

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

geçmiş olsun kameraların olduğu bölgelere çekmek herzaman iyidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Namertlik başka bir şey değil.

Geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Geçmiş olsun. Kameralardan birşey çıkar umarım, vuran araç sahibine 2 çift laf söylersiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zeki Yalçın

sağolun arkadaşlar.umarım kamera kayıtlarında çıkar,banada göstermediler.kayıtlara ispark genel merkez bakıyormuş, onlarda savcılığa gönderecek kontak olursa iki çift lafım var karektersizlere

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Çok geçmiş olsun, can sıkıcı bir durum maalesef. İnşallah kameralardan bir şeyler çıkar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

geçmiş olsun, çıkan canlı geri geri çıkarken sağ yapıp bakmadan basmış gaza arabasının sol ön kısmı toslamış senin aracı itmiş gibi bir durum olmuş sanki, gelde sinir olma....

bu arada çarpan araç beyaz sanırım, boyası sende kalmış, pasta ile çoğu çıkar gibi duruyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.. daracık alanda aracı itecek kadar nasıl çarpmış merak ettim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Geçmiş olsun. Senaryo, Ali beyin dediği gibi gerçekleşmiş sanırım [emoji3166]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

geçmiş olsunn.
Memlekette ne adamlar var ya. Ben arabayı park ederken genelde hanımla sözlü münakaşaya tutuşurum. Hatta park ettiğim yeri beğenmezsen döner geri, yerini değiştiririm. Kimseye engel olmamak için 10-15 dk dolanırım. Adam arabaya çarpmış birde kaçmış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Geçmiş olsun. İnanamıyorum ya, insan sürter hisseder durur. Zaten hızın kaç ki arabaya sürttürüp kanırtıp ileri itiyorsun 😡

Yorum bağlantısı
Mehmet Zeki Yalçın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

geçmiş olsun, çıkan canlı geri geri çıkarken sağ yapıp bakmadan basmış gaza arabasının sol ön kısmı toslamış senin aracı itmiş gibi bir durum olmuş sanki, gelde sinir olma....

bu arada çarpan araç beyaz sanırım, boyası sende kalmış, pasta ile çoğu çıkar gibi duruyor...

abi ben o kadar sola yapıştırdımki çizgiye bakarsan. oda bi o kadar yer bırakırdı yani.dar yer olmasına rağmen kamyon sokarsın oraya.ya geri geri girerken abandı sürttü yada dedigin gibi sağlayıp sürttü

Önder Özcan yazdı:

Geçmiş olsun. İnanamıyorum ya, insan sürter hisseder durur. Zaten hızın kaç ki arabaya sürttürüp kanırtıp ileri itiyorsun 😡

Aynen abi, itip itip arka tarafımı sola kolona sürüklemiş nasıl bir kafa anlamadım

Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun.. daracık alanda aracı itecek kadar nasıl çarpmış merak ettim.. 

Abi,arabayı çıkartamadım nasıl abandıysa kolona doğru

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Mehmet Zeki Yalçın yazdı:

Abi,arabayı çıkartamadım nasıl abandıysa kolona doğru

Kendi arabasında daha çok hasar vardır. Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Hadi olmuş bir kaza ittirmiş diyelim, neden kaçıyorsun karaktersiz?! 😠 Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Bizim burada da ispark katlı otopark var ancak kayıtlar kendi içlerinde? Göstermek istememiş olabilirler. Sonuçta kanun kapsamında göstermek zorunda da değil.

Tekrardan geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Geçmiş olsun.Emin ol tek seferde yapmamıştır.Gidip gelip sürttürmüştür.Onu yakalayıp ehliyetini ömür boyu iptal edecksin.Bu sürücünün abla çıkma ihtimali çok yüksek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, ağır bir araba manevrada muhtemlen giriş yaparken ite ite sığdırmış kendisi sağ tarafa gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun, ağır bir araba manevrada muhtemlen giriş yaparken ite ite sığdırmış kendisi sağ tarafa gibi.

çıkarken yapmış gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

çıkarken yapmış gibi

olan olmuş ama onu da düşündüm, tamponu çıkaramadı ise yerinden bu kadar itmeye, tank gibi tamponu var demektir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

benim golf 3 varken basıma geldi aynısı bizim burda pazar günü pazar olurdu hafta içi otopark seklinde kullanıyor. p.tesi işe geldigimde park ettmiştim yerleri yeni temizlemişler ıslakmıs baska biriside yandan gelip park ederken kaydırmıs arka kapıdan ön kapıya kadar girmişti plakadan ulastı bana aradı gittim rapor yazıp halletmiştik. bazen kanı temiz insanlarla karsılasabiliyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Öncelikle geçmiş olsun ...

Arabayı bu şekilde kolona kadar itebiliyorsam onun yerinde olsam ders almadan araba kullanmazdım.

Artık kaçmanında anlamı yok heryer kamera dolu ve mutlak ulaşılırsın.

Birkaç yıl önce eski arabayı soldan boyatmıştım göçükler vardı 1 ay sonra aracın yanına gittiğimde arabanın sol arkadan sağ ön çamurluğa kadar astara kadar çizildiğini gördüm hava yağışlı ve karanlıktı ben farkettiğimde park yerinden kaldırmıştım tabi çileden çıktım.

Şimdiki aklım olsa çevredeki esnafın kameralarına bakmak için izin ister direk karakola giderdim.Burada bu tip bir olay olduğunda insanlar böyle yapıyor kamera görüntülerini alıp direk savcılığa gidiyorlar uzlaşma formülü uygulanıyor tabi araç sahibi bunu kabul ederse yoksa mahkeme.

ndLeqQ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok geçmiş olsun vatandaş hızını alamamış bi daha vurmuş sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Zeki Yalçın

Merhaba arkadaşlar,sağlıklı günler

konudaki gelişmeleri yazıp bilgi notumu iliştireyim.ispark zarar takrir komiyonu kamera kayıtları,tutanaklar vs.değerlendirme yapıp kendi sigorta kapsamından hasarı karşıladı.beni istanbul yeni sahrada anlaşmalı yere yönlendirdi.işlemi yaptırdım.kendilerinede teşekkür ederim.isparkta böy bir durum var, karşılaşan olursa not etmek istedim.bu arada arabaya otoparkta kim vurdu nasıl yaptı bilgim yok.sadece 41 plakalı araba dediler.emniyet şikayetimden bir şey çıkarmı bilemiyorum.millet can derdinde  çokta arkasında değilim.umarım bu şahıs yaptığından utanır.gözüm gibi baktığım arabam.azda olsa boya yedi.Allah cümlemizi daha büyüğünden korusun arkadaşlar.

http://SlR49J.jpg

http://InDVsV.jpg

http://dOnuxZ.jpg

QAWjnp.jpg

Wz7EH2.jpg

3PN3jY.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...