İçeriğe Yönlendir

Kameralı Dikiz Aynası Önerisi

Kemal Özsüt

Recommended Posts

Kemal Özsüt

Selamlar. Sırf bunu sormak için kaydoldum. Eşim için aracıma kameralı dikiz aynası almak istiyorum. Bim'e 150 liraya gelecekmiş. (Bim 20 mart kataloğunda gördüm) Çok anlamıyorum bu araç kamerası ürünlerinden... Biraz kaliteli olsun, görüntü kalitesi iyi olsun etrafı geniş açılı çeksin yeter.  BİMe gelecek aynanın özelliklerinde çerçevesiz olduğu yazıyor, geniş açılı ve full hd kamera olduğu yazıyor. Ne derece inandırıcı bilemedim!

BİM A101 gibi yerlerden pek araç için ürün almam. Ancak bu ürün fiyat olarak çok uygun geldi. Evvel zamanda ben bluetooth kulaklık almıştım halen kullanıyorum memnunum, aynı şekilde bu beni üzer mi bilemiyorum. Bu ürün hakkında fikri olan varsa, bunun haricinde önerisi olan yazarsa sevinirim. 

Bütçe olarak net bişey ayırmadım. 150-350 lira arası çok da ekstrası olmayan bi dikiz aynası olabilir.

joqLdT.jpg

Kaynak: BİM 20 Mart 2020 Kataloğu

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

araç kamerası olarak mı kullanacaksınız yoksa park için geri görüş kamerası olarak mı ?

Yorum bağlantısı
Kemal Özsüt
Erdoğan Temur yazdı:

araç kamerası olarak mı kullanacaksınız yoksa park için geri görüş kamerası olarak mı ?

Eşim geri görüş kamerası olarak kullanacak. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben jeepte kullanıyom.kayit işi olmuyor düzgün ama ön kamerada. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Süleyman Kaya

Uzun zamandır araç kamerası düşünüyordum bimdekini alayım dedim önce ama sonra size bir sorayım demiştim sanırım tavsiye edilmiyor. Muadil uygun fiyatlı tavsiye var mı?

birde ortada kablo gezmesinden nefret ederim bunun elektiriğini tavan lambasından falan alabiliriz değil mi çakmaklık kullanmak yerine?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...