İçeriğe Yönlendir

Ford Fusion Rölantide Titreme

Kazım Eğerci

Recommended Posts

Kazım Eğerci

Arkadaş foruma yeni katıldım aracımda rölantide titreme var, aracım ford fusion 1.6 2004 model LPG benzinli. ustaya götürdüm subaplarda sıkıntı var dedi değişecek dedi , değiştirdik ama halen daha araçta titreme geçmedi daha önce başına gelip tamir ettirenlerin deneyimlerinden öğrenmek istiyorum..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yarım motor reketifiye edilip hiçbir şey değişmedi ise, çok basit arıza bu. mesela karter havalandırma hortumu olabilir?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kazım Eğerci

Ustayla konuştuğumda o kadar titreme yapar diyor banada saçma geldi yarım motor yapıldığı halde aynı titreme olması bu araçlarda normal midir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

motor yapılmadan da titreme yapması anormal, sadece titreme var diye üst kapağı indirmek te anormal. indirdikten sonra hala titreyeni teslim etmek te anormal

Yorum bağlantısı
Kazım Eğerci

Usta kontrol etti siboplarda bir tanesinde çatlak var o yüzden yapıyor dedi üst kapak söküldü yapıldı dedi bugün teslim aldım titreme aZalmış biraz ama araba titreme devam ediyor o kadar titreme yapar kronik bunlarda değip geçti yarın tekrar götüreceğim ama ustalar ne derse ona inanıyoruZ

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...