İçeriğe Yönlendir

Bana Bir Panelvan Lazım

Selim Kaya

Recommended Posts

Erkan Işık

düzgün arac almayacaksan recep bey elın hurdası ile ugrasma sanayıde zemın kat al  keyfıne bak

Masrafsız bir aracı 2,5 tdi 35-40 dan aşagı alamassın , ayrıca kımse satmaz , t5 kasada temız bırsey 50-55 den baslıyor en güzeli  zemın ı alman

yada şimdi aklıma geldi forumdaki arkdaslarda jeepler var arkası panelvan gıbı onlardanda bakabılırsın ayrıca ruhsatı otomobıl 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Amaç yol yapmak olsa zaten Viano yada Multivan bakardım işin doğrusu.

Biraz daha netlik kazandırmak için kabaca niyetimi tekrarlayayım. Niyet tekerlekli depo. Rakam yükselirse tekerleksiz depo :)  

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

koyacak yer varsa bir konteyner alın gitsin. doldur doldurabildiğin kadar.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Dogan Arsiray yazdı:

koyacak yer varsa bir konteyner alın gitsin. doldur doldurabildiğin kadar.

Site ortamında pek mümkün olmuyor bu seçenek. Mobil olması daha makul şimdilik. Öyle aman aman bi malzeme yok zaten. Kimsenin karışamayacağı kişisel bir depoya ihtiyaç var kısaca. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Recep Selim Kaya yazdı:

Site ortamında pek mümkün olmuyor bu seçenek. Mobil olması daha makul şimdilik. Öyle aman aman bi malzeme yok zaten. Kimsenin karışamayacağı kişisel bir depoya ihtiyaç var kısaca. 

içine bi de hamak ve webasto da koysan daha garantili olur evden atılırsan ne olur olmaz :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

içine bi de hamak ve webasto da koysan daha garantili olur evden atılırsan ne olur olmaz :)

O kadar da değil. :D 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Recep Selim Kaya yazdı:

Bahsettiğimiz Transporter modeli aşağıdaki linkte ilanı olan vb değil mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-volkswagen-dost-isi-ekmek-teknesi-791656758/detay

Benim kasadan bahsediyordum ama buda çok sağlam, bizim transporter caravelle grubumuz var, gruptaki t4 ler 500 600 bin km yapmış ve hala sorunsuz sıkıntısız hizmet eden araçlar. Tamirci olan amcam 435 binde 2.5 t4 aldı bu kasanın 2.5 olanı ama o 102 beygir common rail olan. T5 in 2.5 motorunda pd var. Bütçe t5 e göre düşük ise bu aracı tavsiye ederim, bundan iyi ticari bir yeni vw dir :) ciddi sağlam araçlar. Bi kompresyon testi bi yağ kaçağı kontrolü sonrası çiçek gibi binersin. Uzun yola çıkmak istersen de gözün kapalı çıkarsın çok rahat edersin.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sanayiye git, hangi markanın parçası/ustası bolsa onu al.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Köksal Yılmaz yazdı:

... ustası bolsa onu al.

Şu kısım sıkıntılı :) 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Dogan Arsiray yazdı:

fiat/pejo nun ustası ve parçası bol.

Ben abartıyorumdur belki ama gözlemlediğim kadarıyla eski arabalara pek bakmak istemiyorlar artık.

Empati kurunca ustalara da hak veriyor bir yerde insan. Sonuçta vakit = nakit.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

doğru diyorsunuz. ama nadir bulunan parçalar söz konusu değil. illaki bakacak adam olur. alır almaz tamir edip bozulmasını beklememek lazım o nedenle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Daily alıp karavan yapmak lazım.. 

Tabi bir de boş zaman lazım.. 

bu araç tam karavan için abi uzun şasi 17M3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa KOLSUZ

1.9 Düz dızel kangoo kullanıcısıyım hem iş hem aile aracı efsane 98 modeli var ! Koltukları söküp 1ton / mal sarıp full doldurdum aracı 4 saatlik rampalı yolu banamısın demedi beygir gibi gitti tık yok Alacaksan hususi / camlı panelvan / 1.9 düz dızel al derim diğer turbolu araçlara göre masrafıda az ! Ben 20500 aldım 98 1.9 kangoo ekspress hususi! dikkat et hususi olacak / camlı panelvan / 1.9 dan şaşma .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...