İçeriğe Yönlendir

Alfa Romeo Mito Danışma

Ali Darbaz

Recommended Posts

Sinan Akgöl
Ali Darbaz yazdı:

Eşim yeni i10 istiyor. Cumartesi lansmana gidiyoruz. Eğer aklı keserse peşinatı benden  kredisi ondan alır.  Nede olsa insan kaynakları müdürü.  Altından kalkar. Ben otomobil hakkımı ona devrediyorum. 

İşin içinde IK var ise :)  Ancak, otomobilden anlayan sizsiniz, hele konu i10 ise. Siz deneyin kullanın, sonra karara varın. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sinan Akgöl yazdı:

İşin içinde IK var ise :)  Ancak, otomobilden anlayan sizsiniz, hele konu i10 ise. Siz deneyin kullanın, sonra karara varın. 

hala bekar mısın?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Eşim yeni i10 istiyor. Cumartesi lansmana gidiyoruz. Eğer aklı keserse peşinatı benden  kredisi ondan alır.  Nede olsa insan kaynakları müdürü.  Altından kalkar. Ben otomobil hakkımı ona devrediyorum. 

İki arabanında aynı sınıfta olması çok mantıklı değil, bir birinin alternatifi olsun. Evde cruise var c segmenti, i10 a segmenti, i20 alın oda b segmenti hiç olmazsa elinizde çeşitli büyüklükte araçlar olur.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

hala bekar mısın?

Son günlerim :D  Yok o konuda şanslıyım çok şükür bilinmeyen konulara karışmıyoruz.:D 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

vallahi ne desek boş anlaşılan. hayırlısı artık.

Ali Darbaz yazdı:

Bizim personel müdürü bipper istemiyor. Hiç sevmez. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Metin Uzunoğlu yazdı:

İki arabanında aynı sınıfta olması çok mantıklı değil, bir birinin alternatifi olsun. Evde cruise var c segmenti, i10 a segmenti, i20 alın oda b segmenti hiç olmazsa elinizde çeşitli büyüklükte araçlar olur.

İ10 takasa veriyom. Üçüncü yok. :) peşinat dediğim i10num yani hypermil aytenim. 

Dogan Arsiray yazdı:

vallahi ne desek boş anlaşılan. hayırlısı artık.

Valla billa i10 satasım hiç yok. Ama eşim "ben hiç araba süremeyecekmiyim" dedikce hancer saplıyor

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sinan Akgöl yazdı:

Son günlerim

belli, seneye yine bir konuşalım :rofl:

Ali Darbaz yazdı:

İ10 takasa veriyom.

35e bize ver bari bayi bizden değerli mi?

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Çağlar Bayur yazdı:

Ben A B C planlarını araçları bile hazırladım :D 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

35e bize ver bari bayi bizden değerli mi?

Abi hyundai 54000 tl verdi. 

Amcaoğlu 60 bin teklif etti.

Ben ise 65000 ile sahibindene ilanı hazırladım. İlan aktif değil. Çumartesi lansmanda eşimi yokluyacam. Bakalım paramı tatlı gelcek arabamı. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Eksik bilgiyle analiz yapılmaz, konunun başında çok muğlaktı, ayrıca ben halen hayırlısı olmuş diyorum. Mito seni üzerdi. Ben iki yıldır Alfa ile yatıp kalkıyorum, parça numaralarına kadar ezberledim.

Kendim de araba işini genelde eş dosta aldıktan sonra söylerim, onlar da almışsın hayırlı olsun der.

Tabi insiyatif alan sorumluluğunu da alır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Ali i10 otm fiyatlarıhttps://www.sahibinden.com/otomobil?query_text_mf=i10+çetinkaya&query_text=i10+çetinkaya

Ali Darbaz yazdı:

Abi hyundai 54000 tl verdi. 

Amcaoğlu 60 bin teklif etti.

Ben ise 65000 ile sahibindene ilanı hazırladım. İlan aktif değil. Çumartesi lansmanda eşimi yokluyacam. Bakalım paramı tatlı gelcek arabamı. 

Servise ikinci el temiz i20 gelmıyormu otm niye i 20 bakmıyorsun i 10 u verip 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Darbaz yazdı:

Hanım güççük araba istiyor i10 gibi. 

i5 yok mu ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Ali i10 otm fiyatlarıhttps://www.sahibinden.com/otomobil?query_text_mf=i10+çetinkaya&query_text=i10+çetinkaya

Servise ikinci el temiz i20 gelmıyormu otm niye i 20 bakmıyorsun i 10 u verip 

Bizde 2018 model i20 jump 120 bin tl. 

Yine 2017 micra 97000 tl

2017 model i20 bile 105 bin tl. 

Abi sıfır lansman indirimli i10 faizleri 0.9 dan başlıyor.İkinci el arabaların faizi 1.10 ile başlıyor. 

Şöyle sıfır 7 8 yıl garantili lansman indirimli ve düşük faizli i10 1.0 amt alsak daha karlı olmazmı. 

Fiyatları henuz belli değil. 

Önder Özcan yazdı:

i5 yok mu ?

İ5 var ama ülkemizde yok. 

https://images.app.goo.gl/ALC1UW6hytHxdrUe6

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sinan Akgöl yazdı:

Ben A B C planlarını araçları bile hazırladım

dıM eki baştan hatalı.... mesela

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Çağlar Bayur yazdı:

dıM eki baştan hatalı.... mesela

Büyük sözü dinlemek lazım :D Peki. Tecrübe konuşuyor.

Bu Honda'ların şanzımanları i-shift Honda bir hata yaptı bana hemen dönüp cvt ye döndü şanzıman rafa kalktı. Bir bu modelde 1.4 1.8 olarak geldi zaten, bir de jazzlarda.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

fırsat rakamını paylaşırdım ayrıca almayacak isem, çevremden birisi faydalanır diye.

alsam paylaşmazdım.

sektörün gerçekleridir.

Söyledim yok dedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle
Ali Darbaz yazdı:

Biri size piyasası 90 binden başlayan bir otomobili 75000 tlden alabilceğinizi söyleseydi siz ne yapardınız. 

Üstelik neredeyse motoru yepyeni parçalarla dolu ve en elzem kompamentlerinin yetkili servis tarafından sıfırlanmış. Bakımıda dahil 1 yıl sıfır masraf ve takılan parçaların garantiside olduğunu söyleseler. 

İşte bende bunu bir fırsat olarak gördüm. 

Her neyse bu gün 12500 tl zarar ettim. Bu benim risk alamamam yüzünden yaşadığım büyü bir kayıptır. Bana ders olsun. 

Okadar kararsız kaldımki size bir danışayım, fikrinizi sordum. Bi dahada sorma gafletinde olmuyacağim.

Saygılar. 

Üzmeyin kendinizi.Belki hayırlısı budur yada daha iyisi sizi bulur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Söyledim yok dedi

tecrübe böyle bir şey :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...