İçeriğe Yönlendir

Yeni i10 Fiyatları Belli Oldu

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

one-cikanlar-image-2.jpg

Merhaba 

Hyundai i10 fiyatları belli oldu. Açıkcası 116500 tl fiyat bana çok fazla geldi. Gönlüm geçti. Yerli malı yurdun malı , 100 altı bekliyordum. 

Neyse, ben yine bir sabah giderim, şansımı zorlarım. Fakat bu fiyatlara hiç şans vermiyorum. 0,99 kredi faizi var, ama yeterli değil. 

https://www.hyundai.com/content/dam/hyundai/tr/tr/data/marketing/brochure/product/i10/i10-2020-brosur.pdf

Ju2pX2.png

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Alınırsa Elite AMT alınırmış.

Beğendim tipini. 3.67 uzunluğu ile tam istanbul'a göre.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

2.el düşük km TSİ Golf alınmaz mı bu paraya ? 🙄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Citroen c3 ün tipi çok hoşuma gidiyor, fiyatı yüksek ama.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sinan Akgöl yazdı:

100bin altı zor. Yerlilik oranı ne kadar i10'da? 

%62

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

amt şanzıman öldürdü arabayı, yabancı forumların neredeyse tamamı fifth gear bile aman aman demiş, ne demeye bu uyduruk şanzımana geçtiler sanki, çok yakan 4 vites geri kalmış oto şanzımanda kalsalardı yine iyiydi, bari seçenek sunun o da yok... :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

8 ileri tam otomatik 1.2 Turbo Corsa çok daha mantıklı. Üstelik daha güçlü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Günümüzdeki motorlara kıyasla, MPI’ın verimliliği nasıldır peki?

Hyundainin 2013 yılından beri kullandığı ikinci nesik kappa. Benim motorun aynısı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

tipi güzel ama şanzıman işi bozdu, corsa tip güzel araba olmuş pejo arkaya binerken kafayı çarpıyorsun klasik opel gıcık tasarımı, bu durumda diğer alternatiflerden biri yeni clio 1.0 turbo benzinli cvt şanzımanlı versiyon sanırım...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Valla Corsanin nirvanasi olmus tasarim disaridan. Icini gormedim.
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Metin Akbal yazdı:
Mustafa Arıkan yazdı:

Valla Corsanin nirvanasi olmus tasarim disaridan. Icini gormedim.

İçi de çok güzel. Herşeyi geçtim 15.6sn’de 100km hıza çıkan Kappayı ne yapacan 1.2 Turbo 100hp dururken. 8 ileri tam otomatik ile bence on numara seçenek olmuş. Üstelik donanımı da gayet iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
İçi de çok güzel. Herşeyi geçtim 15.6sn’de 100km hıza çıkan Kappayı ne yapacan 1.2 Turbo 100hp dururken. 8 ileri tam otomatik ile bence on numara seçenek olmuş. Üstelik donanımı da gayet iyi.
Benimde gözüme çarptı Corsa sarı sitede gezerken.
Corsa link
Valla cok begendim. 155 lira biraz gozume fazla geldi sadece [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Metin Akbal yazdı:

Valla cok begendim. 155 lira biraz gozume fazla geldi sadece emoji16.png

Piyasa şartları :) 

Bayide en dolusu 143 olması lazım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Metin Akbal yazdı:

Valla cok begendim. 155 lira biraz gozume fazla geldi sadece emoji16.png

Ben o kısımı hiç yorumlamıyorum artık saldım :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Bütün 0 araçlar galerilerde zaten...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

tipi güzel ama şanzıman işi bozdu, corsa tip güzel araba olmuş pejo arkaya binerken kafayı çarpıyorsun klasik opel gıcık tasarımı, bu durumda diğer alternatiflerden biri yeni clio 1.0 turbo benzinli cvt şanzımanlı versiyon sanırım...

Araya bindim, inceledim, pandizotundan torpidosuna , kapı kolundan koltuğuna kadar verdiği his benim Ayten ile aynı. Malzemenin şekli değişmiş, ama his aynı his. Sadece sıfır kokusu var. 

Bana 105 bin altına 1.0 AMT olanı versinler. Aytenimide 60 bin saysınlar alırım. Yarın konuşucam , kabul ederlerse imzayı atarım. Kabul etmezlerse hoş bir cumartesi gezisi. olur bana 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Araya bindim, inceledim, pandizotundan torpidosuna , kapı kolundan koltuğuna kadar verdiği his benim Ayten ile aynı. Malzemenin şekli değişmiş, ama his aynı his. Sadece sıfır kokusu var. 

Bana 105 bin altına 1.0 AMT olanı versinler. Aytenimide 60 bin saysınlar alırım. Yarın konuşucam , kabul ederlerse imzayı atarım. Kabul etmezlerse hoş bir cumartesi gezisi. olur bana 

gitmişken imkan varsa amt yi denermisin, yoksa araba yok alınacak, corsa tipsiz bir gösterge tablosuyla gelmiş, ekran koymuşlar basit kare birşey yanları boş çok kötü geldi gözüme, araba zaten pejomu sitroenmi belli değil fiyat fazla neyse... clio fena değil onunda dolusu olmalı yoksa çok basit içi dolusu pahalı, ne biliyim ne adam gibi araba var nede fiyatlar uygun, anca i10 var nispeten fiyatı uygun onunda tek kafama takılan yeri şanzımanı, neyse bak bakalım nasılmış meraktayım...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Vay be Cartel’in şarkısında geçerdi “100 binlik araba, nerden geldi bu para, en iyisi sorma” 
100 binlik i10.

Paranın çokluğu azlığı algısı çabuk değişiyor hakikaten.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...