İçeriğe Yönlendir

Focus 2020 Sedan mı? Mazda 2018 Sedan Power mı?

Kahraman KARAİSAOĞLU

Recommended Posts

Kahraman KARAİSAOĞLU

Arkadaşlar sıfır araba alacağım, 210 bin üst sınır.  İki araba arasında kaldım, kullanan varsa tecrubesi olan varsa yorum yazabilir mi. 

2020 sedan otomatik dizel focus titanium ile 2018 mazda power dizel otomatik  arasında kaldım. şimdiden teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Sıfır araba alıp 2 yaşında muamelesi göreceksiniz bu seçeneklerden kimse mazda yı seçmeyecektir.

seçenek belli focus

Yorum bağlantısı
Umut Kaya1

İkinci el kaygısı yok keyfine alacaksan Mazda ama otekinturlu tabiki focus

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2020 ise.. focus/focus/focus. bir kullanın, limitlerini de zorlayın kararı verirsiniz olayca

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

focus. Servis, parça bolluğu, piyasa değeri, yol tutuş olarak.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

2019 focus st line dizel otomatik  kullandım, şerit takip sistemi, çevirmeli otomatik vites, aktif baslı müzik sistemi harika. Göstergeyi yakıştıramadım mondeodaki gibi hayalet ekran yani lcd ekran tüm göstergeyi kaplasa daha güzel olurdu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Adaptif hız sabitleme hangisinde varsa o ;)  200 bin tl verip ACC olmayan bir araba düşünemiyorum :) 

Yorum bağlantısı
Kahraman KARAİSAOĞLU

Herkese çok teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Daha sonrası açısından focus , mazda zor satılan tr de ne yazıkki tutulmayan bir araba ve ikinci elde fiyatı düşüyor focusa göre en az % 10 ucuza satarsınız.

yani her halükarda Focus

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Oyumu Focus'tan yana kullanıyorum :) Co pilot paketinde indirim var ise kaçırmazdım.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Kahraman KARAİSAOĞLU yazdı:

Arkadaşlar sıfır araba alacağım, 210 bin üst sınır.  İki araba arasında kaldım, kullanan varsa tecrubesi olan varsa yorum yazabilir mi. 

2020 sedan otomatik dizel focus titanium ile 2018 mazda power dizel otomatik  arasında kaldım. şimdiden teşekkürler 

Focus sıfır mazda 2.el mi? Yoksa mazda bayide kıyıda köşede kalmış sıfır mı?

Yorum bağlantısı
Kahraman KARAİSAOĞLU

Mazda 2018 sıfır henüz 2019 2020 si turkiyede yok

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

2 yaz 2 kis gormus aracla daha gun yuzu gormemis arac bir olmaz. 2015 100 bin km deki arabayi almaktansa 2020 100 bin km deki arabayi almayi tercih ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...