İçeriğe Yönlendir

107500 Tl Kia Picanto Alınır mı? Son Bir Tane Kaldı.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)

Merhaba 

sadece 1 adet kalmış , videodaki picanto 107500 tl satılmakta. Alan aldı almayan ağladı :( Tork konverterli. Benim arabanın aynısı ama nasıl olmuşsa 900 kilo araba . 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yan ve perde hava yastıkları standart bu güzel olmuş, hyundai de değil sanırım. Çocuk var, önce güvenlik. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hundayın 1 tık iyisi...

yalnız liste fiyatı live 107 cool 109 bin zaten, hani indirim, inecekler o fiyattan daha :) gerçi inmişler cool olmuş live...

bu arada picantonun 2020 leri nerede hani, bunlar eski, sitelerinde görünen makyajlı sanırım, oto kllimada yok, ne zaman gelecek yada gelecekmi bu makyajlılar...

hani mercekli far diji klima, bunlar son kasamı yoksa yani 2020 mi, o zaman bir üst donanım daha olmalı-mı?

bu olacak yoksa almam, bu arada baktım, şuan bizde satılan 2 donanım var, üstüne 7 ayrı paket daha var, toplam 9 paket

bizdekiler pikanto 1 ve 2 tırt edişin, üstüne zet-pikanto3-gt line-gt line s-pikanto x line-xline s ve titanyum edişin olmalı

kia-picanto-yan-durus-d.jpg

all-new-picanto-my18_Style_Main_Large_De

_all-new-picanto-my18-premium-interior_D

_all-new-picanto-my18-interior-side-view

mkbul olanı gt line S

kia-picanto_2017-gt-line-s-clear-white_0

x-line S

• - Autonomous Emergency Braking
  • - 16" Alloy Wheels
  • - Sports Front & Rear Bumpers with Twin Exhaust
  • - 7" Touchscreen Satellite Navigation with RDS & DAB
  • - Automatic Air Conditioning
  • - Wireless Mobile Phone Charger***
  • - Cruise Control & Speed Limiter
  • - Rear Parking Sensors*
  • - Heated Front Seats & Steering Wheel
  • - Electric Sunroof

kia-picanto_2017-x-line-s-clear-white_00

•  Autonomous Emergency Braking
  • - 16" Alloy Wheels
  • - Front & Rear Bumpers with Silver Skid Plates and Twin Exhaust
  • - 7" Touchscreen Satellite Navigation with RDS & DAB
  • - Automatic Air Conditioning
  • - Wireless Mobile Phone Charger ***
  • - Cruise Control & Speed Limiter
  • - Rear Parking Sensors *
  • - Heated Front Seats & Steering Wheel
  • - * Electric Sunroof

motorlar

Range 1.0 MPi (66bhp) ISG 1.0 MPi (66bhp) ISG 1.25 MPi (83bhp) ISG 1.25 MPi (83bhp) 1.0 T-GDi (99bhp) ISG
tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hundayın 1 tık iyisi...

Abi picanto zaten 2017 de komple platform değiştirildi. makyaj yapılmaz buna daha. Zaten picanto 980 kilo, i10 1100 kilo. Yeni platform daha hafif. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

1100 kg a segment bir araç için aşırı fazla. 980 kg bile fazla aslında. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Abi picanto zaten 2017 de komple platform değiştirildi. makyaj yapılmaz buna daha. Zaten picanto 980 kilo, i10 1100 kilo. Yeni platform daha hafif. 

gt line lar gelecekmi peki yoksa böylemi kalacak, son olan bitti hadi ne gelecek yerine :)

1.25 yada 1.0 turbo yoksa almam.... diji klimaşart bu arada, tonla para verecem araba boş yok yeaah... :) arada bende bineceğim yahu, baksana virajda falan atraksiyonda yapıyormuş bu alet...

i10 yada pikanto, en üst donanım ve motor olacak yani, daha altı liste dışı.... bu arada i10 bunun yanında yalan oldu bile...

şuradan bakınız

https://www.kia.com/uk/new-cars/picanto/specification/

EXTERIOR FEATURES & LIGHTINGDownload Picanto Specificationexpanded

Range '1' '2' 'Titanium Edition' 'Zest' '3' 'X-Line' 'X-Line S' 'GT-Line' 'GT-Line S'
14" Steel Wheels with Cover (175/65 R14) - - - - - - - -
14" Alloy Wheels (175/65 R14) - - - - - - - -
15" Alloy Wheels (185/55 R15) - - - - - -
16" Alloy Wheels (195/45 R16) (X-Line) - - - - - - -
16" Alloy Wheels (195/45 R16) (GT-Line) - - - - - - -
Body Coloured Bumpers
Body Coloured Mirrors and Exterior Handles - - - -
Body Coloured Mirrors and Chrome Exterior Handles - - - - - -
Sports Front & Rear Bumpers with Twin Exhaust - - - - - - -
Front & Rear Bumpers with Silver Skid Plates and Twin Exhaust - - - - - - -
Body Coloured Side Sill Mouldings - - - - - - -
Black Side Sill Mouldings and Wheel Arch Cladding - - - - - - -
Black Radiator Grille with Silver Paint Surround - - - - - - - -
Black Radiator Grille with Chrome Surround -
Chrome Side Window Trim - - - - -
Tinted Glass
Privacy Glass (Rear Windows & Tailgate) - - -
MFR (Multi-Focus Reflector) Headlights with Black Bezel - - - -
Bi-Function Projection Headlights - - -
Daytime Running Lights - - - - -
LED Daytime Running Lights - - -
Front Fog Lights - -
Welcome and Follow-me-home Light Functionality
Headlight Levelling Device
Automatic Headlight Control
Rear Fog Light
LED Rear Lights - - -
High-mounted Brake Light
Speed Variable Front Wipers
Rear Wiper/Washer
Heated Rear Window
Manually Adjustable Door Mirrors - - - - - - - -
Electrically Adjustable & Heated Door Mirrors - - - - - -
Electrically Folding, Adjustable & Heated Door Mirrors with LED Indicator Lights - - - -
Electric Sunroof - - - - - - -
Standard Paint - -
Optional Paint OPT OPT - - OPT OPT OPT OPT OPT
Premium Paint OPT OPT OPT OPT OPT OPT OPT
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kia yı tebrik etmek lazım en küçük modelinde bile donanım listesi uzun. Güvenlik donanımı tam. Ford Türkiye örnek almalı Kia yı. 2020de 2 hava yastıklı fiesta satmak ne demektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Evren Erakçora yazdı:

Kia yı tebrik etmek lazım en küçük modelinde bile donanım listesi uzun. Güvenlik donanımı tam. Ford Türkiye örnek almalı Kia yı. 2020de 2 hava yastıklı fiesta satmak ne demektir.

Katılıyorum, bizi kendi firmamız 3. sınıf yerine koyuyor, Ford Tr ye çok kızgınım bu yüzden... araba vermiyorlarsa ithal etmeyin kardeşim, millette almasın gidip alıyorlar hala, siz aldıktan sonra daha çok tokat atarlar...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

2009 yılında bile Almanlarda 7 hava yastığı standarttı. Güvenlik donanımları standart olmalı. Elektrikli ayna falan isteğe bağlı olabilir ona bir şey demem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

60 binden fiyat verdim küzene. Bakalım kabul ederse, arabayı alırsa bende Picantonun sahibi olabilirim. 

Şimdilik telefon bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Evren Erakçora yazdı:

2009 yılında bile Almanlarda 7 hava yastığı standarttı. Güvenlik donanımları standart olmalı. Elektrikli ayna falan isteğe bağlı olabilir ona bir şey demem. 

Hava yastığının tek başına bir koruyuculuğu yok isterse 70 tane olsun. Araç sağlam olacakki yastık iş görsün. Euroncap testlerinde yan hava yastıkları sadece kesici olmayan temperli cam parçacıklarının yüze çarpmasını engelliyor sonrası hikaye.

Hava yastığından çok halen daha opsiyonel olan aktif fren, şerit takip, kör nokta gibi sistemler standart olmalı.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çocuğunuzun kafasını cama çarpması var, bir de hava yastığına çarpması var. Önemli faydası olduğu kanaatindeyim, Avrupada varsa bizde de olmalı.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

tork konvertör ve 1.0 motor hem ekonomi yapılmaz hem de az bi rampada ağırlıkta sıkıntıya düşer gibi. hızlanma videosu var mı ya da rampa?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

tork konvertör ve 1.0 motor hem ekonomi yapılmaz hem de az bi rampada ağırlıkta sıkıntıya düşer gibi. hızlanma videosu var mı ya da rampa?

Bence düzgün araç. Araba hafif olduğu ve şanzıman nisbeten yeni olduğu için çok yakmaz. Rampada da sıkıntıya düşmez. Yollar artık duble zaten herkes sakin gidecek. gitmesini bilecek.

Ancak Alinin araç alması hatalı karar.

Ali, 

Otomatik araç ille de alacak isen yapman gereken şu:

Otomatik bi tane dizel fiorino alacaksın. ikinci el.

İ10 bırakılıp picanto almak çılgınlık. sadece otomatik diye.

fiorino alırsan araç farklı, az yakar, gezmeye çok yatkın vs..vs.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-emsalsiz-otomatik-vites-fiorino-798986999/detay

yenileri de 80-90 binlerde

bu da dolusu yenisi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-2019-dizel-en-dolusu-full-otomotik-acil-satlik-800807996/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Fiorino dan şikayetçi insanlar genelde, arka taraf fazlaca hopluyormuş, ticari araç hissi fazla diyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Tüm galerileri dolaştım. En ucuz picanto. Başkada yok. 107500 çok para. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)

Gecen hafta 114 e kia rio veriyorlardı otm  1,4 100 ps niye rio bakımıyon ozaman

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Evren Erakçora yazdı:

Fiorino dan şikayetçi insanlar genelde, arka taraf fazlaca hopluyormuş, ticari araç hissi fazla diyorlar.

Milleti memnun etmek kolay değil. Mondeo gibi mi gitmesini bekliyor. Lastik havasını ayarlarsın sorunsuz gider. Makaslı felan değil o.

Bazı hoca arkadaşlarda var. Bi daha normal arabaya binmem diyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erkan Işık yazdı:

Gecen hafta 114 e kia rio veriyorlardı otm  1,4 100 ps niye rio bakımıyon ozaman

İkinci ek 2018 rio 115000 tl

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Milleti memnun etmek kolay değil. Mondeo gibi mi gitmesini bekliyor. Lastik havasını ayarlarsın sorunsuz gider. Makaslı felan değil o.

Bizim arkadaş bunu sattı bu yüzden, Getz aldı.
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Mehmet Göktürk yazdı:

mehmet hocam 2015 fiorine emotion ile 60+60 120 km yol yapdım iki gun ayagım agrıdı boyum 1,67 koltuku  kendıme göre ayarladım bir daha kullanmam dedim sorun bendemi aracdaki koltukda  anlyamamısdım

Ali Darbaz yazdı:

İkinci ek 2018 rio 115000 tl

Boludaki bayıye bir sorsana ellerinde 2019 vardı 114 e veriyordu ali 

Dün 1,6 otm  fiat egea test etti arkadas arac 1300 km de dedim nasıl bana göre degil dedi fiyat ne dedik 145 e almıslar suanda 165 listesi 180 bin italyadan motor gelmiyormus oyuzden arac üretiminde sıkıntı varmıs

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Evren Erakçora yazdı:
Mehmet Göktürk yazdı:

Bizim arkadaş bunu sattı bu yüzden, Getz aldı.

Olabilir. Otoban faresi diyorlardı 1.6 getzlere.

Erkan Işık yazdı:

mehmet hocam 2015 fiorine emotion ile 60+60 120 km yol yapdım iki gun ayagım agrıdı boyum 1,67 koltuku  kendıme göre ayarladım bir daha kullanmam dedim sorun bendemi aracdaki koltukda  anlyamamısdım

..

Sert ve takoz bir araç. Ama takozun bazı yararlı özellikleri ve olduğunu unutmamalı. 

Ayar meselesi elbette öyle birşey olmuştur. Mantıklı gelmedi bana. Ben başkasının renosunu bile kullansam bi acayip oluyor bazen. Çoğunlukla koltuk yayları kırık vs oluyor ayarları kayık oluyor. koltuk yatırılmış ama öne getirilmiş oluyor. Ya da tersi. Felaket.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Kaza yapsan dahi bir sey olmuyo fiorinoda ama full kasko şart kızım söyledi transporterle baba q3 e vurdular dedı yandan dedım yazık  tarnsporterde hasar yok ama  q3 yan komple gitmiş sgortada yetmıyor artık bu gıbı durumlarda trafıkde birbirimize saygılı sabırlı olmamız sart benım arabama bırsey olmaz mantıgıda bu durumda işe yaramıyor 

Ali sanırım borclu arac alacaksın mehmet göktürk hocamın tavsıyesını yabana atma corono işi ne olacagı belli degıl  devlet memuru degılsın thy bak 700 kişi işden cıkardı karsılıgını ayır corono işi uzarsa şirketler küçülmeye gıdecek tum sınırlar kapalı 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...