İçeriğe Yönlendir

Kia STONİC Nasıl bilirsiniz.

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Arkadaşlar merhaba;

dün aracımı sattıktan sonra tekrar araç alma durumu hasıl oldu, uzun süre kullanmak için bana sorun sıkıntı çıkarmayacak bir araç alma düşüncesindeyim, daha önce de araştırmalarında ve hanımda biraz yüksek araç istemesi neticesinde kianın yeni aracı, hundai kona nın kardeşi Kia stonik almaya niyetlendim inş., kısmet olur ise yarın bir araç baktıracağım.

araç 1.0 3 silindirli motor 120hp elegans modeli, aracı sürme şansım oldu araçta motordan gelen bir tıslama sesi var,bu motorlarda bu varmı bilmiyorum ama sanırım var die biliyorum. araç yada motor hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bilgi verirseniz sevinirim.

iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Kia sınıfında güzel işler çıkartıyor,

motorunu bilemem ama en azından yeni bir araç.. yüzü çabuk eskimez...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
Ahmet Çankaya yazdı:

Kia sınıfında güzel işler çıkartıyor,

motorunu bilemem ama en azından yeni bir araç.. yüzü çabuk eskimez...

evet aracı görünüş ve özellik olarak beğendim motor konusunda tıslama sesi geliyor normal mi bilemedim.

kia ve hundai değişik araçlar üretiyorlar ve birbirlerine rakip olmamak için bazı özellikleri bilerek birbirlerinin araçlarına koymuyorlar, yani bazı özelliklerden biri hundaide varsa kia da yok. Mesela anahtarsız çalıştırma hundaide var kiada yok gibi.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Trafikte görüp, dikkatimi çeken bir araç. 7 ileri çift kavrama ve düşük yakıt tüketimi olduğunu okumuştum.

Marka endişesi varsa veya daha yüksek olsun istenirse aynı paralara 1.0 Ford EcoSport'u da incelerdim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kona gibi dikkatimi çekmişti, rakamlarına bakınca tüm dikkatim kaybolmuştu

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Emin Önal yazdı:

Trafikte görüp, dikkatimi çeken bir araç. 7 ileri çift kavrama ve düşük yakıt tüketimi olduğunu okumuştum.

Marka endişesi varsa veya daha yüksek olsun istenirse aynı paralara 1.0 Ford EcoSport'u da incelerdim.

Marka endişem yok daha öncede hundai i20 kullandım uzunsüre hatta i20 tutmaz yaygı  değil die almıştım patladı gitti 😀 ben özellikle kianın araçlarını çol beğeniyorum mağleaef ülkemizde mazda kadar az olmasada hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum.hatta kia hundaiden bir tık daha iyi bence.

Çağlar Bayur yazdı:

Abi b suv klasmanına baktığımızda yinede en uygunlardan neden dikkatin kayboldu anlamadım 😀

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mesut Eyibil yazdı:

b suv klasmanına baktığımızda yinede en uygunlardan neden dikkatin kayboldu anlamadım

zevk/ihtiyaç meselesi, benim tarzıma göre o rakama dikkatim dağıldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

şu Konadaki kötü yönü hala söylemedin gitti.....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şu Konadaki kötü yönü hala söylemedin gitti.....

bünyeye ters, tercihlere saygımız sonsuzdur...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bünyeye ters, tercihlere saygımız sonsuzdur...

teknikse söyle, bünye ise ben bilmem, kona güzel geliyor bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...