İçeriğe Yönlendir

2020 Yılı.

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Yıllar sonra '' 2020 nasıldı bir cümle ile anlatır mısınız? '' diye sorsalar nasıl anlatırdınız?

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Bence konu kitlensin 😂

dün istanbuldan mersine gittim bütün yol tertemizdi adana il sınırı dedi tabela kar başldı 1 saat kar yağdı yolda desim roket geliyor heralde sonunda

• Beğen 3
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Haber bültenlerinin yıl sonunda hazırladığı bu sene ne oldu videosu sanırım 3-4 saat belgesel gibi olacak :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ali Gök yazdı:

Bence konu kitlensin 😂

dün istanbuldan mersine gittim bütün yol tertemizdi adana il sınırı dedi tabela kar başldı 1 saat kar yağdı yolda desim roket geliyor heralde sonunda

Bak kacinci roket kullanimin en sonunda o da olacak benim denk geldigim 2 3 😁

Fatih Evcin yazdı:

Yıllar sonra '' 2020 nasıldı bir cümle ile anlatır mısınız? '' diye sorsalar nasıl anlatırdınız?

2020 yi cikabilirsek insallah hayirlisi ile :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ne olur böyle yapmayın, 2018 yılına yaptınız, 2019 daha kötü geçti, 2019 yılına yaptınız, 2020 nasıl geçiyor. Böyle giderse 2021'i hayal bile edemiyorum. 

• Beğen 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Metin Akbal yazdı:

2020 yi cikabilirsek insallah hayirlisi ile :)

Ben güzel günlerin yakında olduğuna inanıyorum.. Çok yakında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben güzel günlerin yakında olduğuna inanıyorum.. Çok yakında
Ibret alsak bende inaniyorum da iste :)

Ugursuzluk 2015 te basladi :) Hopa seli. O selde ordaydim.

Sonra ha bire sel haberleri.

Sonra ulkenin gecirdigi malum durumlar.

Sonra ha bire deprem haberleri.

Sonra en sonki bu durum.

Ugursuzluk bende mi ki acep. O selde orda olmayaydim mi ki [emoji16]
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)

Torunlara anlatacak hikaye stoğunu üç ayda doldurduk valla. Bundan sonra hiç bir şey olmasa bir ömür anlatacak anı birikti. 😊 

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Ne olur böyle yapmayın, 2018 yılına yaptınız, 2019 daha kötü geçti, 2019 yılına yaptınız, 2020 nasıl geçiyor. Böyle giderse 2021'i hayal bile edemiyorum. 

Bir ata sözümüz derki: Gelen gideni aratır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Evcin yazdı:

O günler daha iyi günlermiş.. Demeyelim de.. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Bir kırılma noktası var. Dünya bir yerde kırılacak. Bu kırık doğal afetler de olabilir, savaşlar da olabilir, her ikisi aynı anda da olabilir. Sonra o kırık tamir edilene kadar çok uğraşılacak. Bu tamir aşamasında yine savaşlar olacak. Gıda ve su savaşları. Ondan sonrası güzel ve aydınlık günler. Ama o günleri göremeyiz muhtemelen. Biraz Baba Vanga kehaneti gibi oldu ama benim tahminim bu şekilde :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

2020 ye girerken biz kutlama yapmıştık, 2021 e girersek bence o bizi kutlasın '' olum siz 2020 den nasıl kurtuldunuz '' diye :D 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Fatih Evcin yazdı:

Çocuklarımızın ve sonraki neslin sınavlarında çıkan tarih sorularının hepsinde cevap 2020...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Kötü günler geride kaldı.. İleride daha kötü günler var..

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Bence herşeyde bir hayır vardır...

Yıl 1995 Afyona gittim Okul için Dinar Depremi oldu , Yıl 1999 Mayıs Askere gittim param yok Ağustos Usta birliğine gideceğim geçeceğim yolda 1 gün önce Gölcük depremi oldu , Kasım Boluda askerim kolluğumun ilk günü Düzce depremi oldu...

Çok isyan eder eleştirirdim ama artık değil hayat insanı yoluna kuyuyor.

Daha neler anlatılmaz burda beterin beteri vardır bence unutmayın inanırsınız inanmazsınız saygı duyarım tek laf etmem ama herşey haktandır başım üzerine...

Tedbir bizden.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Fatih Evcin yazdı:

Çekirgeler pas geçince sevindik ama zombiler gelmiyeydi iyidi virüs mirüs idare ediyorduk 😈 demeyiz inşallah

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

2020 rezil bir yıl oldu . Halimize şükredelim. İnşallah bu halimizi aramayız . 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erhan Doruk yazdı:

2020 rezil bir yıl oldu . Halimize şükredelim. İnşallah bu halimizi aramayız . 

Bu gördüğümüz fragman olmasın da 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ahh ahh ,sakal bırakacağım sakaal....

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Önceden adamları döve döve ilerlerdik sonra bölüm sonu canavarı gelirdi, maşallah şimdi tüm adamlar bölüm sonu canavarı gücünde :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu yıl iş yerinde bir sel tehlikesi bir yangın bir deprem bı de salgın hastalık geçirdik. Akşam güvenliğe dedim uçak şubeye girerse şaşırmam. Üstümüzden viyadük geçiyor bı gün bir tır bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...